|

سبد خرید

آموزش حذف فالوور فیک اینستاگرام با 2 روش

نوشته شده توسط

‌ سعید مقدم ‌

‌‌ در ‌

18 فروردین 1400

آموزش حذف فالوور فیک اینستاگرام - ساناست

تقریبا همه افراد فعال در اینستاگرام تعدادی فالوور فیک دارند که به دلایل مختلف تمایل دارند این فالوورها را از پیج خود حذف کنند. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم در این مقاله به موضوع حذف فالوور فیک بپردازیم تا شما با آگاهی بیشتر بتوانید پیج خود را اداره کنید.

 

 

حذف فالوور فیک اینستاگرام

اینستاگرام نیز مانند بسیاری از برنامه های دیگر الگوریتم های خاص خود را دارد. یکی از راه هایی که به دیدن پیج اینستاگرام کمک می کند راه پیدا کردن آن به اکسپلور است. برای این که یک پیج بتواند به اکسپلور راه پیدا کند لازم است قوانین اینستاگرام را رعایت کند یکی از این قوانین وجود فالوورهای واقعی در پیج است. اگر فالوورهای پیج شما فیک نباشند شانس بیشتری برای راه پیدا کردن به اکسپلور خواهید داشت.

البته همانطور که قبل تر گفته شده است؛ اگر اصول و استاندارد ها در خرید فالوور فیک رعایت شود نیازی به این کار نیست و برای پیج مفید است.

فالوورهای فیک در اینستاگرام، کاربران جعلی یا غیرفعالی هستند که با محتواهای تهیه شده توسط شما هیچ ارتباطی برقرار نمی کنند. گاهی وجود این فالوورهای فیک در پیج شخص می تواند به صورت اتفاقی باشد اما گاهی بسیاری از پیج ها برای افزایش فالوور هزینه می کنند.

حال به هر طریق این فالوورها در پیج شما وجود داشته باشند ما به شما کمک می کنیم تا با روش حذف آن ها آشنا شوید. چند راه برای حذف فالوور فیک وجود دارد و شما می توانید با استفاده از امکانات آپدیت جدید اینستاگرام آن ها را انجام دهید. شما می توانید این کار را به صورت دستی یا با استفاده از ربات انجام دهید.

+ بیشتر بخوانید : تشخیص فالوور فیک اینستاگرام

 

حذف دستی فالوور فیک

یکی از راه ها برای حذف فالوورهای غیرفعال و فیک این است که از طریق فهرست فالوورها این کار را انجام دهید. این کار اگر چه ممکن است وقت گیر باشد اما صد در صد می توانید مطمئن شوید که نمایه شما کاملا تمیز شده است. وقتی وارد قسمت فالوورها شدید یک به یک فالوورهای فیک را شناسایی کنید. پس از شناسایی هر کدام روی آیکون روبه رو اکانت مورد نظر لمس کنید، کادری باز می شود، سپس گزینه Remove  را انتخاب کنید.

اگر چه این روش، روشی بسیار مطمئن است اما در صورتی که تعداد فالوورهای شما بالا باشد این روش وقت گیر و خسته کننده خواهد بود. در واقع استفاده از این روش زمانی بهتر است که تعداد فالوورهای شما کم باشد یا بخواهید اکانت یا اکانت های مشخصی را حذف کنید. با این حال نیاز به نگرانی نیست چون اگر فالوورهای زیادی دارید روش دیگری برای حذف فالوورهای غیر واقعی و فیک وجود دارد که می تواند به شما کمک کند.

 

حذف با استفاده از ربات اینستاگرام

افرادی که تعداد زیادی فالوور دارند می توانند با استفاده از سیستم ربات اینستاگرام و تنظیم آن، فالوورهای فیک را از پیج خود حذف کنند. برای استفاده از ربات اینستاگرام باید پیج خود را در داخل ربات ثبت کنید. برای این کار به قسمت تنظیمات ربات پیج خود بروید و در آن قسمت روی گزینه حذف فالوور فیک بزنید و آن را روشن کنید. وقتی این کار را انجام دهید ربات به صورت 24 ساعته به حذف این فالوورها می پردازد. این ربات در طول یک روز قادر به حذف 900 اکانت فیک و غیرفعال است.

ربات اینستاگرام بر اساس ویژگی های خاص برخی پیج ها، آن ها را فیک قلمداد کرده و حذف می کند. 3 ویژگی این پیج ها، در تشخیص آن ها به عنوان فالوور فیک و در نتیجه حذف آن ها نقش دارد.

ویژگی اول نداشتن عکس پروفایل است. در صورتی که پیجی عکس پروفایل نداشته باشد اینستاگرام آن را به عنوان پیج فیک خواهد شناخت. ویژگی دوم نداشتن پست است و ویژگی سوم تعداد بالای فالووینگ های پیج مربوطه است. اگر تعداد فالووینگ های پیج بیشتر از 6000 باشد ربات آن را به عنوان فالوور فیک می شناسد و حذف می کند. اگر هر کدام از فالوورهای شما یکی از این شرایط را داشته باشد ربات اینستاگرام آن را به عنوان فالوور فیک شناخته و حذف خواهد کرد.

یکی از ربات هایی که میتواند فعالیت های ذکر شده را به صورت خودکار انجام دهد ربات نینجاگرام است. این ربات هوشمند و خودکار است و قابلیت زمانبندیهای مختلف برای انجام فعالیت های مختلف را دارد.

 

 

حذف فالوور فیک در اینستاگرام : جمع بندی

ما در این مقاله به آموزش حذف فالوور فیک اینستاگرام پرداختیم. همان طور که گفتیم دو روش برای این کار وجود دارد یکی از آن ها به شکل دستی و دیگری با استفاده از ربات اینستاگرام انجام می شود.

در واقع شما با حذف فالوورهای غیرفعال می توانید عملکرد و کارایی پیج خود را بهبود دهید و در نتیجه به پیشرفت خوبی در این باره برسید. در پایان اگر در مورد مطالب مورد نظر سوال یا نظری دارید آن را با ما در میان بگذارید.

این مقاله در دسته‌ی آموزش‌ها و مقالات و با برچسب‌های و و و و ارائه شده است.

0 0 آراء
رتبه بندی مقاله
سابسکرایب
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات