|

سبد خرید

لیست یوزر اینستاگرام با بازدهی کامنت (کامنت گذار) [برنزی]

نوشته شده توسط

‌ سعید مقدم ‌

‌‌ در ‌

17 بهمن 1397

یوزر کامنت گذار اینستاگرام (پایه کامنت) - ساناست

یوزر کامنت گذار اینستاگرام (پایه کامنت)

دریافت کامنت یکی از اصلی‌ترین خواسته‌های کاربران اینستاگرام است و ضمن افزایش نرخ تعامل پیج که سبب بالاتر رفتن رتبه پیج شما میشود، باعث افزایش اعتماد سایر کاربران به کسب و کار شما (و همچنین افزایش توجه کسانی که میخواهند به شما سفارش تبلیغ دهند) میشود.

برای دریافت کامنت راه‌های مختلفی از جمله کامنت فیک (خرید کامنت فیک) یا استفاده از مجموعه‌ای اکانت جهت کامنت گزاری (ربات کامنت گزار – فیک) وجود دارد اما تمام این راه‌ها صرفا در ظاهر باعث افزایش کامنت شما شده و بازدهی اقتصادی ندارند؛ ضمنا باعث افزایش هزینه‌های شما نیز خواهند شد.

ما در این بخش لیست‌هایی از کاربران اینستاگرام (ایرانی + واقعی) که در زمینه کامنت فعال هستند و برای دیگران کامنت میگذارند برای شما جمع آوری کرده ایم.

یوزر اینستاگرام کامنت گذار (لیست یوزر اینستاگرام با بازدهی کامنت)

توجه : لیست مذکور انسان‌های واقعی و ایرانی هستند و صرفا به خاطر فعالیت‌شان (پایه کامنت) از زیر پست‌های مختلف جمع‌آوری شده اند. قرار نیست این لیست برای شما بازدهی 100درصد کامنت داشته باشد و صرفا یک لیست هدفمند است.

در این لیست یوزرهایی وجود دارند که در اینستاگرام فعالیت مفید داشته و پایه فالو، لایک و مخصوصا کامنت هستند.

این لیست شامل افراد علاقه‌مند به بیزینس و کسب‌وکار میباشد و درصورتی که شما در این زمینه (بیزینس، موفقیت و…) فعالیت میکنید میتوانید از کاربران این لیست نهایت استفاده را بکنید؛ تنها کافی است لیست را وارد ربات خود کرده و برای آن‌ها به‌صورت هدفمند کامنت گذاشته و آن‌ها را فالو کنید؛ مطمئنا درصد بالایی برای شما بازدهی کامنت و فالو خواهند داشت.

همچنین با توجه به اینکه لیست مذکور در زمینه پرسش و پاسخ زیر پست ها نیز فعال هستند میتوانند نرخ تعامل پیج شما را نیز افزایش دهند.

مشخصات لیست یوزر اینستاگرام کامنت گذار

  • ایرانی و واقعی
  • فعال در شبکه‌های اجتماعی
  • پایه لایک و کامنت
  • علاقه‌مند به بیزینس و کسب‌و‌کار
  • و…

لیست یوزر اینستاگرام کامنت گذار (سطح برنزی و بالاتر)

محتوای این بخش توسط اعضای برنزی و بالاتر قابل مشاهده میباشد. درصورتی که عضو طرح‌های مشمول میباشید وارد شده و درغیر اینصورت محصول زیر را خریداری نمایید.


این مقاله در دسته‌ی عضویت برنزی (پلن ۳) و لیست یوزرنیم و با برچسب‌های ارائه شده است.

0 0 آراء
رتبه بندی مقاله
سابسکرایب
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات