|

سبد خرید

کانفیگ سرور مجازی (VPS)

کانفیگ سرور مجازی

کانفیگ نبودن سرور‌های مجازی (VPS ها) یکی از بزرگترین مشکلات این سرویس‌ها مخصوصا برای استفاده از ربات‌ها یا نرم‌افزار‌های خاص است؛ در صورتی که یک سرور کانفیگ نباشد و تنظیمات و پیشنیاز‌های نرم‌افزاری (و گاهاً سخت‌افزاری) روی آن سِت نشده باشد در عملکرد خود دچار مشکل خواهد به‌طوری که ممکن است بسیاری از نرم‌افزار‌ها را اجرا نکند یا درصورت اجرا، عملکرد صحیح را دارا نباشد.

ما در ساناسِت این مشکل را به‌صورت کامل حل نموده‌ایم؛ درصورتی که شما از وی‌پی‌اس کانفیگ نشده استفاده میکنید، میتوانید سفارش خود جهت کانفیگ نمودن آن را به ساناست ارجاع دهید تا با بالاترین کیفیت ممکن وی‌پی‌اس کانفیگ شده به شما تحویل داده شود.

کانفیگ VPS توسط ساناست

یکی از خدمات ما کانفیگ سرور مجازی جهت آماده‌سازی آن برای استفاده‌ی ربات‌هایی چون نینجاگرام و… است. شما با استفاده از vps کانفیگ شده میتوانید بدون مشکل از نرم‌افزار‌های مختلف روی سرور خود بهره‌مند شوید.

در حال حاضر ما در ساناسِت کانفیگ سرور مجازی جهت استفاده‌ی ربات نینجاگرام را به عنوان یکی از خدمات تخصصی خود ارائه میکنیم.

کانفیگ سرور مجازی برای نینجاگرام

ربات نینجاگرام روی سرور‌های کانفیگ نشده عملکرد صحیح ندارد و هنگام انجام فرایند‌هایی چون گراب یوزر پیغام خطا میدهد؛ این ارور‌ها به خاطر کانفیگ نبودن vps است حل آن به سادگی و با کانفیگ کردن سرور حل خواهد شد.

در صورتی که نیاز به کانفیگ داشتید میتوانید فرم زیر را تکمیل و درخواست خود را از همین طریق ارسال نمایید؛ همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن سرور شما را کانفیگ کرده و به شما تحویل خواهند داد.

توجه : تمام فرایند (کارکرد سرور پس از کانفیگ و…) توسط ساناسِت کنترل خواهد شد. درصورتی که در رابطه با این موضوع سوالی داشتید میتوانید آن را از طریق راه‌های زیر مطرح نمایید؛ ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهیم بود :

  • فرم تماس با ما : مشاهده
  • شماره تماس/ تلگرام/ واتس‌آپ :‌ ۰۲۱۲۸۴۲۹۶۱۱

[su_spoiler title=”سفارش کانفیگ سرور مجازی برای نینجاگرام” open=”no” style=”default” icon=”plus” anchor=”” class=”Accordion-1″]

 

[gravityform id=”3″ title=”true” description=”true” ajax=”true”]
[/su_spoiler]