پنل کاربری

|

سبد خرید

۱۵k یوزر هدفمند اینستاگرام با موضوع گرافیک

نوشته شده توسط

سعید مقدم

‌ در ‌‌

۲۳ خرداد ۱۳۹۸

یوزر اینستاگرام با موضوع گرافیک - ساناست

یوزر اینستاگرام با موضوع گرافیک و طراحی

۱۵۰۰۰ یوزر هدفمند اینستاگرام در زمینه گرافیک و طراحی

 

اگر گرافیست یا طراح هستید، احتمالا در اینستاگرام فعالیت دارید و همانطور که میدانید داشتن یوزر علاقه مند و هدفمند گرافیک و طراحی،‌میتواند باعث توسعه کسب و کار شما شود همچنین این تیپ فالوور ممکن است مستقیما مشتری کار‌های شما بشود.

بدست آوردن یوزر هدفمند برای اینستاگرام کاری نسبتا سخت و تخصصی است و کسانی که فرصت کافی برای مدیریت شبکه‌ی اجتماعی خود به صورت مستمر ندارند ممکن است نتوانند فالوور مناسب و مدتظر خود را با روش‌های معمولی جذب نمایید.

در این پست ۱۵۰۰۰ یوزر هدفمند اینستاگرام در زمینه گرافیک و طراحی (بیشتر نخصصی در زمینه ui و ux) برای شما جمع آوری کرده ایم. درصد بالایی از این کاربران دارای فعالیت کامل در اینستاگرام هستند. ضمنا اکثر یوزر‌های این لیست، ایرانی میباشند.

مشخصات لیست (یوزر اینستاگرام با موضوع گرافیک – هدفمند)

  • ایرانی (درصد بالا)
  • علاقه‌مند یا فعال در زمینه طراحی و گرافیک
  • زمینه اصلی ui و ux
  • درصد مشارکت بالا (نسبی)
  • لیست اکتیو

درصورتی که در پیج خود تولید محتوای صحیح و متناسب این موضوع دارید،‌درصورتی که با ربات نینجاگرام این لیست را فالو کنید (منتظر بک خوردن) یا کامنت صحیح با موضوع دعوت به مشاهده نمونه کار کنید، میتوانید این فالوور‌های هدفمند باارزش را جذب کنید.

 

۱۵۰۰۰ یوزر اینستاگرام با موضوع گرافیک (سطح برنزی و بالاتر)

محتوای این بخش توسط اعضای برنزی و بالاتر قابل مشاهده میباشد. درصورتی که عضو طرح‌های مشمول میباشید وارد شده و درغیر اینصورت محصول زیر را خریداری نمایید.

این مقاله در دسته‌ی عضویت برنزی (پلن ۳) و لیست یوزرنیم و با برچسب‌های و و ارائه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *