ممبر فیک تلگرام

— ممبر فیک کانال و گروه تلگرام با استارت خودکار و ریزش پایین

سفارش سرویس ممبر فیک تلگرام

بسته‌ها
۵۰۰ عدد
۷۲٬۰۰۰ تومان
۱٬۰۰۰ عدد
۱۴۴٬۰۰۰ تومان
۲٬۰۰۰ عدد
۲۸۸٬۰۰۰ تومان
۳٬۰۰۰ عدد
۴۳۲٬۰۰۰ تومان
۴٬۰۰۰ عدد
۵۷۶٬۰۰۰ تومان
۵٬۰۰۰ عدد
۷۲۰٬۰۰۰ تومان
۱۰٬۰۰۰ عدد
۱٬۴۴۰٬۰۰۰ تومان
۱۵٬۰۰۰ عدد
۲٬۱۶۰٬۰۰۰ تومان
۲۰٬۰۰۰ عدد
۲٬۸۸۰٬۰۰۰ تومان
۲۵٬۰۰۰ عدد
۳٬۶۰۰٬۰۰۰ تومان
تعداد سفارشی
بین ۵۰۰ تا ۵۰٬۰۰۰ عدد
نرخ (هزار عدد): ۱۴۴٬۰۰۰ تومان

— توضیحات سرویس :

ممبر فیک تلگرام گروه و کانال (باکیفیت) با نرخ ریزش کم تا ۳ماه. استارت گاها با تاخیر. عدم انجام برای کانالهای بدون پست و تازه‌تاسیس.

— امتیاز :

%81

عالی
— حدود ریزش :

%1


توضیحات سرویس

از جذب کاربر هدف تا افزایش اعتبار، ارتقاء فعالیت‌های شما در تلگرام به یک سطح بالاتر، همچنان یک چالش برای شما است؟ در اینجا، به شما سرویسی متفاوت و کارآمد برای افزایش اعضا و اعتبار در تلگرام معرفی می‌کنیم. خرید ممبر فیک تلگرام با استارت خودکار و کیفیت بالا، پلی استوار برای تقویت حضور شما در این پلتفرم ارتباطی است.

 

ممبر فیک تلگرام

بازار رقابتی تلگرام نیازمند راهکارهای خلاقانه برای جلب توجه و جذب مخاطبان است. خرید ممبر فیک تلگرام با کیفیت، ابزاری قدرتمند است که به شما این امکان را می‌دهد تا با گسترش تعداد اعضا، حضور متمایزی را در میان رقبا ایجاد کنید.

 

چرا باید به خرید ممبر فیک تلگرام توجه کنید؟

1. افزایش اعتبار: محبوبیت یک کانال یا گروه تلگرام تاثیر مستقیم در اعتبار آن دارد. با داشتن تعداد قابل ملاحظه‌ای اعضا، شما به چشم یک برند معتبر و جذاب خواهید آمد.

2. دستیابی به هدف‌ها: افراد جذب شده توسط ممبرهای فیک می‌توانند به مشتریان و همکاران واقعی تبدیل شوند. این امر به شما کمک می‌کند تا به طور اثربخش به هدف‌های کسب‌وکاری‌تان دست پیدا کنید.

3. تسریع در رشد: در محیط پویا و رقابتی تلگرام، تسریع در رشد امری ضروری است. خرید ممبر فیک تلگرام با استفاده از استارت خودکار، شما را به سرعت به اهدافتان نزدیک‌تر می‌کند و شما را از رقبا جلوگیری می‌کند.

4. کیفیت اجرا: خدمات ما با بالاترین کیفیت ارائه می‌شوند. اعضای فیک تلگرام به شکلی متناسب و با استارت خودکار به شما ملحق می‌شوند که به نظر می‌آید که اعضای واقعی هستند.

 

نحوه سفارش ممبر فیک

خرید ممبر فیک تلگرام از ما بسیار آسان و شفاف است:

1. انتخاب تعداد ممبرها: تعداد ممبرهای مورد نیاز را تعیین کنید. شما می‌توانید بر اساس نیازها و هدف‌هایتان تعداد اعضا را انتخاب کنید. برای شروع میتوانید از 500عدد شروع کنید.

2. پرداخت امن آنلاین: مبلغ را پرداخت کنید. ما از روش‌های امن پرداخت آنلاین پشتیبانی می‌کنیم تا تجربه خرید راحت و مطمئنی را برای شما فراهم کنیم. (اگر قصد پرداخت با رمز‌ارز دارید، با پشتیبانی در تماس باشید.)

3. تحویل خودکار: پس از پرداخت موفق، ممبرهای فیک به طور خودکار به کانال یا گروه شما اضافه می‌شوند. تنها کافی است منتظر باشید و از نتایج بهره ببرید.

 

با ارائه سرویس ممبر فیک تلگرام، توانسته‌ایم راهی کارآمد و موثر را به شما ارائه دهیم تا افزایش اعضا و اعتبار را به سهولت دست یابید. سفارش دهید و از نتایج قابل مشاهده‌ای که این سرویس به شما خواهد داد، بهره‌برداری کنید. افزایش اعضا، افزایش تعاملات، و افزایش اعتبار در دستان شم

 

ریزش ممبر فیک چگونه است ؟ آیا ممبر بدون ریزش وجود دارد ؟

ممکن است عنوان ممبر فیک بدون ریزش را دیده باشید اما سوال اینجاست که آیا همچین چیزی ممکن است؟ پاسخ کوتاه : خیر؛ ممکن نیست!

حتی بهتری سرویس‌های ممبر فیک تلگرام (که ما در ساناست همواره از بهترین سرویس‌دهندگان آن استفاده میکنیم و آن را در اختیار کاربرانمان قرار میدهیم) پس زمانی حدود 4ماه به دلیل غیرفعال بودن توسط تلگرام به‌طور خودکار پاک میشوند.

این تایم حدودی است و بستگی به شرایط وقت تلگرام دارد؛ با این وجود، طبق تجربه ما بهترین و با‌کیفیت‌ترین ممبرهای فیک میتوانند بین 3 الی 6 ماه (میانگین قابل اتکا : 3.5ماه) به‌صورت فیکس در کانال شما باقی‌ بمانند.