ممبر واقعی تلگرام — کانال/عادی

— ممبر واقعی کانال تلگرام با متود اد اجباری غیر هیدن

سفارش سرویس ممبر واقعی تلگرام — کانال/عادی

بسته‌ها
۱٬۰۰۰ عدد
۵۴٬۰۰۰ تومان
۲٬۰۰۰ عدد
۱۰۸٬۰۰۰ تومان
۳٬۰۰۰ عدد
۱۶۲٬۰۰۰ تومان
۴٬۰۰۰ عدد
۲۱۶٬۰۰۰ تومان
۵٬۰۰۰ عدد
۲۷۰٬۰۰۰ تومان
۱۰٬۰۰۰ عدد
۵۴۰٬۰۰۰ تومان
۱۵٬۰۰۰ عدد
۸۱۰٬۰۰۰ تومان
۲۰٬۰۰۰ عدد
۱٬۰۸۰٬۰۰۰ تومان
۲۵٬۰۰۰ عدد
۱٬۳۵۰٬۰۰۰ تومان
تعداد سفارشی
بین ۱٬۰۰۰ تا ۳۰٬۰۰۰ عدد
نرخ (هزار عدد): ۵۴٬۰۰۰ تومان

— توضیحات سرویس :

ممبر واقعی برای کانال. ایرانی از نوع معمولی غیر هیدن. استارت اتوماتیک میانگین ۴ ساعته

— امتیاز :

%75

خوب
— حدود ریزش :

%60


توضیحات سرویس

برای ایجاد تغییرات در تلگرام، نیاز به تعداد بزرگی از دنبال‌کنندگان دارید - این واقعاً به سادگی اتفاق می‌افتد. از بزرگ‌ترین شرکت‌ها تا کوچکترین پروفایل‌های خصوصی، اعداد بسیاری نقش مهمی ایفا می‌کنند. افزودن اعضا به گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی‌تان، به هر چیزی که انجام می‌دهید، اعتبار بی‌قیمت و جذابیتی فوق‌العاده می‌آورد.

هر چقدر به نظر بیایید پرطرفدارتر هستید، تبدیل کردن دیگر کاربران به شنوندگان پیام‌های شما آسان‌تر می‌شود. به همین دلیل مهم است تا هر چه کارهای امکان‌پذیر را انجام دهید تا تعداد اعضای تلگرامی کانال‌ها و گروه‌هایتان افزایش یابد. اعضا باعث می‌شوند محتوای شما جذاب‌تر شود و پروفایل شما جذابیت بیشتری به خود بگیرد.

به طوری که هدفتان فروش بیشتر محصولات یا ساخت حضور معتبرتر آنلاین باشد، نیاز به تعداد زیادی اعضا دارید. علاوه بر این، اعضا وزن قابل‌توجهی در الگوریتم تلگرام دارند. این الگوریتم تعیین‌کننده است که چه گروه‌ها، کانال‌ها و پروفایل‌هایی توسط خود تلگرام ترویج می‌شوند.

افزایش اعضای تلگرام باعث می‌شود که شما در تلگرام محبوب‌تر و توصیه‌شده‌تر به نظر بیایید. تمامی اینها به یک نمایش بی‌قیمت برای کانال‌ها و گروه‌هایتان منجر می‌شود و عاملی بزرگ برای در نظر گرفتن خرید اعضای واقعی تلگرام است.

 

ممبر واقعی تلگرام – متود غیر‌هیدن [نرمال]

 خرید ممبر واقعی تلگرام با متود اد اجباری غیر هیدن، یکی از بهترین روشهای افزایش ممبر کانال است. در این روش، ممبر‌های کاملا واقعی که از تلگرام‌های غیر‌رسمی استفاده میکنند، به‌صورت سیستمی به کانال شما اد میشوند و پیام‌های کانال شما را مشاهده میکنند.

با توجه به این که این اعضا واقعی و فعال میباشند و رباتیک ساخته نشده‌اند، میتوانند مشتریانی بالقوه برای شما و سرویس‌تان باشند.

شما میتوانید ممبرهای واقعی باکیفیت را با کمترین هزینه و بالاترین سرعت ارسال و تکمیل از ساناست تهیه کنید.