ربات تلگرامی ساناسینر (SaanaSeener Telegram Bot)

— ربات افزایش بازدید تلگرام "ساناسینر"

توضیحات سرویس

تلگرام یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های پیام‌رسان فوری در سراسر جهان است که امروزه میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان دارد. ویژگی‌هایی مانند امنیت بالا، سرعت بسیار زیاد، قابلیت ایجاد کانال‌های عمومی و خصوصی، امکان ارسال انواع مختلف محتوا از جمله متن، عکس، فیلم و فایل‌های صوتی، و همچنین قابلیت‌های پیشرفته مدیریت گروه‌های بزرگ، باعث شده تا تلگرام به یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی و ابزارهای ارتباطی مدرن تبدیل شود. امروزه کاربران می‌توانند با استفاده از تلگرام، انجمن‌ها و گروه‌های مورد علاقه خود را ایجاد کنند و با دیگران ارتباط برقرار نمایند. در مجموع، قابلیت‌ها و پتانسیل‌های بالای تلگرام، آن را به یکی از بهترین و محبوب‌ترین برنامه‌های پیام‌رسان در دنیا تبدیل کرده است.

تلگرام با ارائه قابلیت بات‌ها (Telegram Bots)، امکانات جدید و جذابی را برای کاربران فراهم کرده است. بات‌های تلگرام کاربردهای متنوعی دارند و می‌توانند وظایف خاصی را برای کاربران انجام دهند.

بات‌ها می‌توانند با دریافت دستورات از کاربران، اقداماتی مانند جستجوی اطلاعات، ترجمه متن، دانلود فایل، پخش موسیقی و حتی انجام بازی را انجام دهند. همچنین برخی بات‌ها قابلیت‌های سرگرم‌کننده‌ای مانند گفتن جوک، طنز و مطالب سرگرم‌کننده دارند.

مدیران گروه‌ها و کانال‌ها نیز می‌توانند با اضافه کردن بات‌ها، وظایف مدیریتی مانند حذف پیام‌های نامناسب یا بن کاربران را به آن‌ها واگذار کنند. در مجموع، بات‌های تلگرام کاربردهای بسیار زیادی دارند که تجربه کاربری در این پلتفرم را غنی‌تر می‌کند.

 

ربات تلگرامی ساناسینر (SaanaSeener Telegram Bot)

روشهای مختلفی برای افزایش بازدید پست تلگرام و ارسال سین برای پست وجود دارد. یکی از بهترین و سریعترین راه های افزایش سین تلگرام، استفاده از ربات سین فیک تلگرام است.

ربات “ساناسینر (saanaseener – سانا سینر)” رباتی تلگرامی (بر پایه تلگرام) میباشد که برای شما امکان ارسال سین فیک یا ویو را تا ۳۰۰ کا (300,000 بازدید) برای هر پست به ارمغان می‌آورد. استارت سفارشات این ربات به‌صورت آنی بوده و زمان تکمیل سفارش بسیار بالا (+ قابلیت زمان بندی) میباشد.

از خصوصیات بارز این ربات عدم نیاز به پروکسی و سرور میباشد و شما تنها با دادن آدرس کانال یا لینک(های) مورد نظر میتوانید برای آن از 10 عدد تا 500هزار عدد با سرعت بسیار بالا بازدید (ویو/سین) ارسال نمایید.

با استفاده از این ربات میتوانید هر دقیقه حدود 1000 سین برای پست خود ارسال نمایید (زمان تکمیل 5 کا ویو حدود 2 دقیقه + قابلیت زمانبندی و ارسال آهسته) همچنین به‌طور همزمان برای چندین پست سین ارسال نمایید.

از قابلیت‌های دیگر این ربات، امکان سفارش ری‌اکشن و نظرسنجی است. شما میتوانید سفارش ری‌اکشن خود را با تنظیمات دلخواه در ساناسینر ثبت کنید.

 

این ربات نیازی به نصب ندارد و یک ربات تلگرامی است (یعنی با ایدی تلگرامی آن میتوانید از آن استفاده کنید) همچنین نیازی به ابزار دیگر برای استفاده از آن نخواهید داشت.

ساناسینر بدون نیاز به پراکسی و سرور کار میکند و تنها با دریافت لینک میتوانید شروع به ارسال بازدید نماید. همچنین دارای ویو خودکار است که به این ترتیب خودکار برای جدیدترین پست کانال شما بازدید ارسال می‌نماید (به تعداد مدنظر از بابت تعداد پست و ویو هر پست).

از دیگر قابلیت های این ربات امکان خرید سین برای موزیک (سین فیک آهنگ تلگرام) با دریافت آنی است.

برخی از قابلیت‌های ربات ساناسینر

  • ارسال بازدید از 20 الی 500.000 سین
  • ارسال ری‌اکشن با تنظیمات سفارشی
  • ارسال نظرسنجی با تنطیمات دلخواه
  • استارت آنی سفارش
  • تکمیل سریع با ۳ وضعیت مختلف
  • قابلیت زمان بندی سفارش (فوری و با تاخیر)
  • قابلیت ارسال سین همزمان برای 1 تا 20 پست
  • قابلیت ارسال خودکار
  • عدم نیاز به هرگونه ابزار جانبی
  • قیمت مناسب و پلن های متعدد

ساناسینر

مشاهده ربات تمام اتوماتیک و حرفه‌ای بازدید، نظرسنجی و ری‌اکشن تلگرام؛ سانا-سینر