بازدید ایتا

— بازدید تک‌پست ایتا با استارت آنی و تکمیل سریع

سفارش سرویس بازدید ایتا

بسته‌ها
۱۰۰ عدد
۱٬۶۰۰ تومان
۲۰۰ عدد
۳٬۲۰۰ تومان
۳۰۰ عدد
۴٬۸۰۰ تومان
۴۰۰ عدد
۶٬۴۰۰ تومان
۵۰۰ عدد
۸٬۰۰۰ تومان
۱٬۰۰۰ عدد
۱۶٬۰۰۰ تومان
۲٬۰۰۰ عدد
۳۲٬۰۰۰ تومان
۳٬۰۰۰ عدد
۴۸٬۰۰۰ تومان
۴٬۰۰۰ عدد
۶۴٬۰۰۰ تومان
۵٬۰۰۰ عدد
۸۰٬۰۰۰ تومان
۱۰٬۰۰۰ عدد
۱۶۰٬۰۰۰ تومان
۱۵٬۰۰۰ عدد
۲۴۰٬۰۰۰ تومان
۲۰٬۰۰۰ عدد
۳۲۰٬۰۰۰ تومان
۲۵٬۰۰۰ عدد
۴۰۰٬۰۰۰ تومان
تعداد سفارشی
بین ۲۵ تا ۵۰۰٬۰۰۰ عدد
نرخ (هزار عدد): ۱۶٬۰۰۰ تومان

— توضیحات سرویس :

بازدید میکس ایتا با استارت سریع. پست أخر کانال

— امتیاز :

%82

عالی
— حدود ریزش :

%1


توضیحات سرویس

ایتا یک پیام‌رسان ایرانی است که در سال ۱۳۹۷ راه‌اندازی شد و تاکنون بیش از ۲۰ میلیون کاربر را به خود جذب کرده است. این پیام‌رسان با ارائه امکانات متنوع و منحصر به فرد، محبوبیت زیادی در بین کاربران دارد. یکی از این امکانات، قابلیت ساخت گروه و کانال عمومی یا خصوصی است که به صاحبان کسب و کار، فعالان سیاسی، فرهنگی، هنری، آموزشی و سایر حوزه‌ها این فرصت را می‌دهد که با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند و محتوای خود را به اشتراک بگذارند.

اما برای داشتن یک گروه یا کانال موفق در ایتا، نیاز به داشتن بازدید و ممبر زیاد است. بازدید و ممبر نشان‌دهنده تعداد افرادی هستند که پست‌های شما را مشاهده کرده‌اند و عضو گروه یا کانال شما شده‌اند. هرچه بازدید و ممبر بالاتر باشد، نشان می‌دهد که شما دارای جایگاه و اعتبار بالاتری هستید و محتوای شما جذاب و مفید است. همچنین، بازدید و ممبر بالا می‌تواند به شما در جذب تبلیغات، فروش محصولات و خدمات، افزایش درآمد و تاثیرگذاری بیشتر کمک کند.

 

خرید بازدید کانال ایتا

یکی از روشهای افزایش بازدید ویو پست کانال در ایتا، سفارش بازدید است. شما میتوانید با استفاده از سرویس بازدید ایتا ساناست، برای کانال خود به تعداد دلخواه بازدید سفارش دهید و آن را به‌صورت آنی و اتوماتیک دریافت کنید.