بهترین زمانبندی برای فالو و آنفالو در ربات‌ها [برنزی]

سعید مقدم
بهترین زمان برای فالو و آنفالو (بیشتری بازدهی و کمترین بلاکی) — ساناست

بهترین زمان برای فالو و آنفالو (در ربات ها و…)

– آپدیت شد (5 تیر 98) –

اگر شما هم جزء استفاده کنندگان ربات‌های اینستاگرامی (تحت وب یا لوکال) باشید احتمالا از محدودیت‌های اینستاگرام در باره‌ی زمان و تعداد فالو آنفالو و میزان بلاکی اکانت در این موارد خبر داشته باشید.

با توجه به اینکه فالو و آنفالو پی‌در‌پی یکی از اصلی‌ترین راه‌های افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام هست، بسیاری از این راه برای جذب فالوور استفاده میکنند اما تعداد انجام این کار محدودیت داشته و باتوجه به حساسیت اینستاگرام روی این مورد بلاکی زیادی در پیش خواهید داشت.

این محدودیت باعث میشود بسیاری از اکانت‌ها به دلیل اعمال نامناسب زمان دچار بلاکی طولانی و حتی بن شدن کامل شوند و این اتفاق برای اینستاگرامر‌های حرفه‌ای و مخصوصا کسانی که سفارشاتی از مشتری ها میگیرند بسیار ضرر رسان و خطرناک است.

حال این سوال پیش می آید که چگونه در اینستاگرام بلاک نشویم (کمتر بلاک شویم) و بهترین تایم برای فالو و آنفالو کدام است.

در اکثر ربات‌ها (مانند نینجاگرام) شما میتوانید با اعمال تنظیمات متفاوت روی تعداد و رمان عملکرد ربات، میزان بلاک شدن توسط اینستاگرام به دلیل تعداد یا زمان کار‌ها را بسیار کاهش دهید.

بهترین زمانبندی برای فالو آنفالو

ما زمان زیادی را برای دانستن اینکه بهترین زمان برای فالو و آنفالو کدام است صرف کرده ایم همچنین انواع زمان‌ها را برای این که بهترین زمان را بدست آوریم صرف کرده ایم.

اکنون در این مطلب بهترین زمان برای فالو و آنفالو جهت کمترین بلاکی را به شما خواهیم گفت.

***