معرفی بهترین سرویس های وبینار

آیدا رمضانی
بهترین سرویس های وبینار در سال 2021 (10 سرویس برتر وبینار) — ساناست

ابزار مختلفی برای برگذاری وبینار وجود دارد که هرکدام دارای ویژگیهای خاص خود میباشد؛ ما در این مقاله به معرفی بهترین سرویس های وبینار خواهیم پرداخت.

 

معرفی بهترین ابزار وبینار

سمینارهای وب یا وبینارها توسط هزاران شرکت به صورت روزانه مورد استفاده قرار می گیرند. آنها با استفاده از نرم افزار وبینار ، ابزاری آنلاین که به شما کمک می کند تا محصولی را ارائه دهید ، سخنرانی و کارگاه برگزار کنید ، ایده های خود را به اشتراک بگذارید و از مشتریان خود مطلع شوید ، انجام می شود.

نرم افزار با کیفیت وبینار باید به شما کمک کند یک سمینار آنلاین با ظاهری حرفه ای ایجاد کنید که بصری بصری باشد و استفاده از آن آسان باشد هم برای میزبانان وبینار و هم برای افرادی که سخنرانی را گوش می دهند و تماشا می کنند. داشتن نرم افزار قابل اعتماد وبینار در عصر امروز بسیار مهم است ، زیرا شرکت های بیشتری شروع به تمرکز بر انجام کار خود به صورت آنلاین می کنند.

بنابراین ، بهترین سرویس های وبینار چیست؟ خوب ، این به نوع فعالیتی که می خواهید انجام دهید بستگی دارد. یک نرم افزار وبینار ایده آل برای هر میزبان وجود ندارد و انتخاب صحیح به نیاز و تنظیمات شما بستگی دارد.

به همین دلیل است که من تصمیم گرفته ام  معرفی بهترین سرویس های وبینار را در سال 2020 با شما به اشتراک بگذارم. این ابزارها ایمن و پایدار هستند ، بنابراین شما نگران رفع وقفه و از دست دادن زمان نخواهید بود. علاوه بر این ، آنها دارای کیفیت فیلمبرداری بالا و ویژگی های فراوانی هستند که مشتریان شما را تحت تأثیر قرار می دهد. برخی از ابزارهای وبینار موجود در لیست من کمی گران به نظر می رسند ، اما اکثر آنها به شما امکان می دهد آنها را به صورت رایگان تست کنید تا مطمئن شوید که سرمایه گذاری در بهترین سرویس های وبینار ارزش هر پنی را دارد.

 

 

معرفی بهترین سرویس های وبینار

پس از تحقیق کامل ، ما به این نتیجه رسیده ایم که این 10 ابزار برتر نرم افزار وبینار در سال 2020 است. ما تحقیق خود را بر اساس مزایا ، ویژگی ها ، قابلیت اطمینان ، قیمت گذاری ، محبوبیت و همچنین بررسی های دیگر هر یک از این ابزارها قرار داده ایم.

Zoom Webinar : ابزار سبک و رایگان وبینار

WebinarNinja : نرم افزار عالی وبینار همه در یک

Easy Webinar : وبینارهای زنده و خودکار

ClickMeeting : پلت فرم وبینار مبتنی بر مرورگر

Zoho meeting : بهترین گزینه برای بزرگنمایی

Demio : نرم افزار وبینار بدون دردسر

Adobe Connect : نرم افزار مدرن و ساده وبینار

GoToWebinar : ابزار قابل اعتماد و حرفه ای وبینار

BigMarker : ابزار کنفرانس ویدیویی بدون بارگیری

Systeme.io : نرم افزار عملی همه کاره کسب و کار

 

 

سرویس ZOOM WEBINAR ابزار وبینار سبک و رایگان

معرفی بهترین سرویس های وبینار - ساناست

زوم به شما امکان می دهد در عرض چند دقیقه ، با برنامه های مختلف قیمت گذاری ، ثبت نام و جلسه را تنظیم کنید ، به شما اجازه می دهد حداکثر 50،000 شرکت کننده را میزبانی کنید.

زوم در اصل یک سرویس چت و مکالمه بود که شباهت زیادی به برنامه هایی مانند اسکایپ داشت. با این حال ، بسیاری از افراد به دلیل داشتن ابزار ساده و کم هزینه بهترین سرویس های وبینار ، از زوم استفاده می کنند.

زوم وبینار اغلب به عنوان بهترین سرویس های وبینار بودجه توصیف می شود و من مخالف نیستم. این یکی از بهترین سرویس های وبینار می تواند با برخی از ویژگی های اساسی به صورت رایگان مورد استفاده قرار گیرد ، در حالی که یک برنامه قیمت بسیار مناسب برای ورود به سطح دیگر ، ویژگی های دیگری را که به نظر شما مفید است باز می کند. داشبورد ساده و کاربردی است ، به همین دلیل برای مبتدیان و افرادی که تجربه زیادی در میزبانی وبینار ندارند ، ایده آل است. همانطور که گفته شد ، بزرگنمایی ممکن است بهترین راه حل برای ارائه های پیچیده نباشد.

با این وجود ، زوم مقرون به صرفه ، قابل اعتماد و با کیفیت جریان عالی ارائه می شود

 

ویژگی های اصلی ZOOM

فیلم و صدا اچ دی : کیفیت فیلم عالی با قابلیت های صوتی به همان اندازه خوب که به مخاطبان اجازه می دهد شما را به وضوح ببینند و بشنوند.

حداکثر 50،000 شرکت کننده : شما می توانید با حداکثر 50،000 شرکت کننده درگیر شوید وتعامل داشته باشید.

گزارشگری و تجزیه و تحلیل : اطلاعات مربوط به تعداد ثبت نام کنندگان و شرکت کنندگان را دریافت کنید و از نظرسنجی و پرسش و پاسخ برای پیگیری استفاده کنید.

کنترل های میزبان : تصمیم بگیرید که چه کسی می تواند به عنوان یک میزبان صحبت کند و شرکت کنندگان را به اعضای هیئت مدیره معرفی کنید.

کمک به رویداد : برنامه ریزی و تمرینات خود را با کمک تیم مشاوره حرفه ای زوم انجام دهید.

 

برنامه ها و قیمت گذاری ZOOM

شما می توانید بدون پرداخت هزینه ای به صورت رایگان در زوم ثبت نام کنید و از برنامه اصلی جلسه شخصی آنها استفاده کنید ، اما اگر می خواهید از برخی ویژگی های جذاب بهترین سرویس های وبینار استفاده کنید ، باید در یکی از برنامه های پولی زوم مشترک شوید.

 

طرح رایگان

به سادگی ثبت نام کنید و برنامه جلسه شخصی خود را که برای همیشه رایگان است ، دریافت کنید. میزبان حداکثر 100 شرکت کننده و جلسات 1 به 1 نامحدود شوید.

مبلغ پرداختی شما به تعداد شرکت کنندگان میزبان وبینار شما بستگی دارد. مقرون به صرفه ترین برنامه حداکثر 100 شرکت کننده را مجاز می داند و هزینه آن 40 دلار در هر ماه یا در صورت صورتحساب سالانه 400 دلار در سال است.

 

 

سرویس WebinarNinja بهترین سرویس های وبینار all in one

معرفی بهترین نرم افزار های وبینار - ساناست

این برنامه مفتخر است که نرم افزار وبینار مورد علاقه هزاران مشاغل مشهور در صدها صنعت است. در سال 2015 در استرالیا تاسیس شد و در چندین سال گذشته به سرعت در رتبه بندی بهترین راه حل های نرم افزار وبینار قرار گرفت. خرید و فروش محصولات و خدمات خود را به صورت قابل ارائه برای میزبان آسان می کند.

شما می توانید از طریق نسخه آزمایشی رایگان از این ابزار معتبر وبینار آنلاین استفاده کنید ، اگرچه برنامه های پرداخت شده با قیمت مناسب تمام ویژگی هایی را دارند که به رشد واقعی برند شما کمک می کنند. میزبان ها می توانند اسلایدها را بارگذاری کنند ، صفحه ها را به اشتراک بگذارند ، یک منطقه پرسش و پاسخ اختصاصی داشته و از یک گپ نوشتاری سریع و پاسخگو استفاده کنند. مچنین می توانید یک وبینار خودکار ایجاد کنید و به نرم افزار اجازه دهید میزبان آن باشد. قیمت گذاری از 39 دلار در ماه شروع می شود.

 

ویژگی های اصلی WebinarNinja

وبینارهای زنده : سمینار خود را به صورت زنده با آپلود اسلایدها ، اشتراک صفحه نمایش ، استفاده از چت زنده ، درج فیلم ، ایجاد نظرسنجی ، ممنوعیت شرکت کنندگان و سایر موارد به صورت زنده ارائه دهید.

وبینارهای خودکار : ارائه های ویدئویی خود را بارگذاری کنید و زمان و تاریخی را که می خواهید آنها را در دسترس قرار دهید انتخاب کنید.

اعلان های ایمیل : ارسال ایمیل یادآوری خودکار به ثبت نام کنندگان خود با تمام اطلاعات مهم در مورد ارائه خود.

کتابخانه رسانه : تمام تصاویر ، فیلم ها ، نشان ها و الگوهای خود را به طور مرتب در کتابخانه رسانه نگهداری کنید.

آمار – میزان حضور و غیاب را اندازه گیری کنید ، ببینید چه تعداد از افراد از طریق گپ درگیر شده اند ، چه تعداد شرکت کننده روی پیشنهاد شما کلیک کرده اند و سایر موارد.

 

برنامه ها و قیمت گذاری WebinarNinja

چهار برنامه قیمت گذاری بهترین سرویس های وبینار همراه با یک نسخه آزمایشی رایگان در هنگام ثبت نام دارد. این برنامه ها از نظر تعداد شرکت کنندگانی که می توانید میزبانی کنید متفاوت است ، در حالی که هر طرح جدید ویژگی های مفیدتری را باز می کند.

طرح رایگان

دوره آزمایشی رایگان 14 روزه

دارای یک دوره آزمایشی 14 روزه است که در آن می توانید از همه ویژگی های نرم افزار وبینار استفاده کنید و اشتراک را در هر زمان لغو کنید.

 

پایه

49 دلار در ماه ، 39 دلار در ماه هنگام سالانه صورتحساب

طرح استارتر برای مبتدیان ایده آل است. این امکان تا 100 شرکت کننده در وبینار را به همراه گزینه های نامحدود برای وبینارهای خودکار فراهم می کند. همه ویژگی های اساسی مانند گفتگوی زنده ، پرسش و پاسخ ، نظرسنجی ها و آمار و تجزیه و تحلیل در دسترس است.

 

حرفه ای

95 دلار در ماه ، سالانه 79 دلار در صورتحساب سالانه

 

 

سرویس Easy Webinar : وبینارهای زنده و خودکار

معرفی بهترین ابزار وبینار - ساناست

ایزی وبینار، یکی از بهترین نرم افزار های وبینار یک پلت فرم با کاربرد مناسب با نام مناسب است که به شما کمک می کند تا یک وبینار با ظاهری زیبا ایجاد کنید و در مورد تجارت خود تبلیغ کنید. خود را به عنوان ساده ترین و بصری ترین ابزار وبینار در بازار به بازار عرضه می کند. حتی اگر در بازاریابی وبینار تازه کار هستید قول می دهد که با پنج مرحله آسان شامل ساخت پیام ، تبلیغ وبینار ، تعامل با حاضران ، فروش دسترسی به محصول یا خدمات خود و دریافت همه چیزهایی را که باید بدانید خواهید آموخت. پاداش زحمات خود را

این بهترین نرم افزارهای وبینار به شما امکان می دهد وبینارهای زنده یا وبینارهای خودکار ایجاد کنید که از قبل ضبط شده اند و در زمان و تاریخ انتخاب شما برای شما پخش می شوند. این نرم افزار همچنین با گزینه های قابل تنظیم ، یکپارچه سازی و تجزیه و تحلیل پیشرفته و آمار همراه است.

این برنامه ها با توجه به سایر بهترین سرویس های وبینار موجود در لیست من ممکن است کمی گران به نظر برسند ، اما اگر صورتحساب سالانه را انتخاب کنید ، سه ماه اول را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

 

ویژگی های اصلی Easy Webinar

حداکثر 2000 شرکت کننده : با انتخاب برنامه نفر را مجبور به شرکت در سمینار خود کنید.

تصویر و صدای با کیفیت بالا بدون تأخیرهای ناامید کننده و بافر کردن ، پخش جریانی پیکسلی و صدای با کیفیت بالا را تضمین می کند.

بایگانی وبینار : تمام جلسات قبلی خود را ضبط ، بایگانی و بارگیری کنید و از جلسات زنده ضبط شده به عنوان وبینارهای خودکار آینده استفاده کنید.

وبینارهای خود را به طور همزمان در چندین سیستم عامل رسانه اجتماعی پخش جریانی کنید

تجزیه و تحلیل و گزارش پیشرفته : از بین بردن آمار کلی و میزان مشارکت شرکت کنندگان ، به همراه فرصتی برای صادر کردن همه داده های خود به یک گزارش

 

برنامه ها و قیمت گذاری Easy Webinar

برای یک دوره آزمایشی 14 روزه رایگان ثبت نام کنید و این گزینه را می توانید در هر زمان در آن دوره لغو کنید. علاوه بر این دارای سه برنامه پولی هم است.

78 دلار در ماه ، 59 دلار در ماه هنگام سالانه صورتحساب

این برنامه اساسی به شما امکان می دهد حداکثر 100 شرکت کننده داشته باشید. 129 دلار در ماه ، سالانه 90 دلار در صورتحساب. ا یک قیمت مناسب ، می توانید تعداد شرکت کنندگان در وبینار خود را به 500 نفر افزایش دهید ، زمینه های سفارشی را در صفحه ثبت نام استخدام کنید.

 

 

سرویس ClickMeeting : پلتفرم وبینار مبتنی بر مرورگر

معرفی بهترین سرویس های وبینار - ساناست

کلیک میتینگ، به شما کمک می کند تا کلاسها ، دوره ها و وبینارهای تجاری آنلاین را مستقیماً در مرورگر خود اجرا کنید ، تا 1000 شرکت کننده را مجاز کنید. بهترین نرم افزار مبتنی بر مرورگر در نوع خود است. این ابزار فراوان وبینار مفیدی دارد که به شما کمک می کند تجارت خود را به موثرترین شکل ممکن ارائه و گسترش دهید.

این یکی از بهترین نرم افزارهای وبینار با استفاده از یک فرم ساده که می تواند در چند لحظه تکمیل شود ، آماده سازی ارائه و دعوت از افراد برای شما آسان است. بدون در نظر گرفتن دستگاه یا سیستم عاملی که استفاده می کنید ، می توانید وبینارهای روان ، زنده یا خودکار اجرا کنید.

این نرم افزار با استفاده از یک فرم ساده که می تواند در چند لحظه تکمیل شود ، آماده سازی ارائه و دعوت از افراد برای شما آسان است. بدون در نظر گرفتن دستگاه یا سیستم عاملی که استفاده می کنید ، می توانید وبینارهای روان ، زنده یا خودکار اجرا کنید.

 

ویژگی های اصلی ClickMeeting

وبینارهای خودکار – اگر وقت لازم برای اجرای جلسات و رویدادهای زنده را ندارید ، می توانید به ابزار اتوماسیون اجازه دهید تا وبینارهای از قبل ضبط شده را برای شما میزبانی کند.

حساب های فرعی و حساب های چند کاربره – به اعضای تیم خود این فرصت را بدهید تا همزمان وبینارهایی را اجرا کنند و با چندین حساب وارد سیستم شوند.

صفحه ثبت نام : ایجاد صفحات ثبت نام سفارشی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مخاطبان خود.

نظرسنجی ها و نظرسنجی ها : نظرسنجی ها و نظرسنجی های درون وبینار را در مورد موضوعی که انتخاب می کنید ، انجام دهید تا بینندگان و بازخورد مفید شرکت کنندگان را بدست آورید.

اشتراک صفحه : برای افزایش بهره وری ، یک صفحه را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید.

برنامه تلفن همراه : دارای یک برنامه تلفن همراه شگفت انگیز است که به شما امکان می دهد وبینارهای خود را در حال حرکت اجرا کنید.

 

برنامه ها و قیمت گذاری ClickMeeting

برنامه های قیمت گذاری نرم افزار بسیار انعطاف پذیر است ، زیرا به شما اجازه می دهد براساس تعداد شرکت کنندگان و مدت زمان صورتحساب میزان پرداختی خود را انتخاب کنید. همچنین یک دوره آزمایشی رایگان همراه با ویژگی های اساسی وجود دارد تا بتوانید سریع به قابلیت ها نگاه کنید.

 

طرح رایگان

30روز استفاده آزمایشی رایگان

دوره آزمایشی 30 روزه به شما امکان می دهد حداکثر 25 شرکت کننده داشته باشید. دارای 30 دقیقه ذخیره ضبط ، 500 مگابایت فضای ذخیره سازی پرونده و تقریباً تمام سایر ویژگی های موجود با برنامه های پولی.

 

زنده

با شروع از 30 دلار در ماه ، 25 دلار در ماه هنگام سالانه صورتحساب.

این مقرون به صرفه ترین برنامه است و اگر 25 شرکت کننده داشته باشید فقط 25 دلار در ماه برای شما هزینه خواهد داشت. در صفحه قیمت گذاری از نوار لغزنده استفاده کنید تا ببینید اگر انتظار مخاطب بیشتری دارید قیمت چه مقدار تغییر می کند. تعداد شرکت کنندگان همچنین تعداد مجریان مجاز را تغییر می دهد. برنامه لایو دارای شش ساعت فضای ذخیره سازی ضبط و 1 گیگابایت فضای ذخیره سازی فایل است.

 

خودکار

با شروع از 45 دلار در ماه ، ماهانه 40 دلار در صورتحساب سالانه

طرح خودکار با اضافه شدن چرخه وبینار اتوماسیون ، تمام امتیازات برنامه Live را دارد. همچنین حافظه ضبط طولانی تر (10 ساعت) و فضای ذخیره سازی پرونده بزرگتر (2 گیگابایت) دارد.

 

 

سرویس Zoho Meeting

معرفی بهترین سرویس های وبینار - ساناست

زوهو میتینگ، این برنامه یکی از بهترین سرویس های وبینار یک راه حل عالی برای جلسات آنلاین است ، اما این سرویس همچنین دارای یک نرم افزار کاربردی وبینار است که به شما امکان می دهد با چشم اندازها و اهداف خود درگیر شوید. خود را به عنوان بهترین گزینه برای بزرگنمایی به بازار عرضه می کند. در اصل ، این دو بسیار شبیه یکدیگر هستند ، زیرا هر دو در درجه اول به عنوان راه حل های عملی برای جلسات آنلاین طراحی شده اند. با این حال بهترین نرم افزار های وبینار را برای کسانی که می خواهند به طور موثر در مورد تجارت و ایده های خود گسترش دهند ، اضافه می کند.

دارای هر آنچه نرم افزار کاربردی وبینار باید داشته باشد ، از جمله جریان های ویدئویی با وضوح بالا ، ذخیره سازی ضبط ، فرم های ثبت نام سفارشی و موارد دیگر. همچنین ، شما نیازی به بارگیری چیزی ندارید ، زیرا این نرم افزار مبتنی بر مرورگر است.

 

ویژگی های اصلی Zoho Meeting

تجزیه و تحلیل وبینار – گزارشات را بارگیری کنید تا از تعداد ثبت نام کنندگان و شرکت کنندگان ، پرسش و پاسخ و نتایج نظرسنجی مطلع شوید.

فرم های سفارشی ثبت نام – با ایجاد زمینه ها و سوالات سفارشی در فرم ثبت نام ، در مورد مخاطبان خود بیشتر بیاموزید.

به یک مجری مجوز دهید – می توانید با به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش خود و اجازه دادن به او برای صحبت کردن با کل مخاطبان ، به هر شرکت کننده این اختیار را بدهید که ارائه دهد.

ثبت نام کنندگان معتدل – دیواری در برابر اسپم و ثبت نام کنندگان ایجاد کنید که پیش شرط ها را برآورده نکرده اند.

 

برنامه ها و قیمت گذاری Zoho Meeting

بسته به تعداد شرکت کنندگانی که می خواهید میزبانی کنید ، چهار برنامه قیمت گذاری دارد. همچنین یک برنامه رایگان و یک دوره آزمایشی رایگان وجود دارد که نیازی به ارائه اطلاعات کارت اعتباری ندارید. یک دوره آزمایشی رایگان به شما امکان می دهد همه چیز را امتحان کنید ، در حالی که برنامه های پولی براساس تعداد شرکت کنندگان انتخاب می شوند.

 

طرح رایگان

دوره آزمایشی رایگان 14 روزه به علاوه یک برنامه رایگان کامل با ویژگی های محدود

این طرح رایگان برای وبینارهای کوچک ایده آل است ، زیرا به شما امکان میزبانی حداکثر 10 نفر را می دهد. وب کم و اشتراک صفحه نمایش همراه با ویژگی هایی مانند برنامه ریزی ، کنترل های ناظر و فرم های سفارشی ثبت نام در دسترس هستند. اگر می خواهید از سایر ویژگی ها به صورت رایگان استفاده کنید ، می توانید این کار را در طی یک دوره آزمایشی دو هفته ای انجام دهید. هیچ کارت اعتباری لازم نیست.

 

وبینار

15 تا 79 دلار در ماه بسته به تعداد شرکت کنندگان و دوره های صورتحساب

طرح وبینار با پرداخت سالانه از 15 دلار در ماه شروع می شود. قیمت بسته به تعداد شرکت کننده شما – 25 ، 50 ، 100 یا 250 تغییر می کند. ویژگی ها برای هر طرح یکسان است.

 

 

سرویس Demio : نرم افزار وبینار بدون دردسر

معرفی بهترین سرویس های وبینار - ساناست

دمیو، یک ابزار وبینار مبتنی بر مرورگر است که جلسات بدون وقفه ، گزینه های شخصی سازی فراوان و برنامه های قیمت انعطاف پذیر را ارائه می دهد. تجربه یک وبینار یکپارچه را برای میزبانان و مخاطبان آنها فراهم می کند. این نرم افزار مبتنی بر مرورگر است و در همه مرورگرهای اصلی از جمله موزیلا کار می کند ، در حالی که همچنین می تواند در همه جدیدترین دستگاه های تلفن همراه با هر سیستم عامل کار کند. این امر هم میزبان و هم مخاطبان را قادر می سازد تا همه چیز را تنظیم کرده و جلسه را شروع کنند.

ضمن کنترل کامل بر زمانبندی ، کاربران می توانند مستقیماً به فعالیت خود بپردازند یا یک کمپین خودکار را راه اندازی کنند. فرم ثبت نام خود را سفارشی کنید تا حرفه ای به نظر برسد و به روش های مختلف صفحه ثبت نام خود را ارتقا دهید. جریان ها به صورت اچ دی هستند و شما می توانید وب کم و صفحه خود را به اشتراک بگذارید در حالی که در طول جلسه فیلم نیز پخش می کنید و اسلایدها را بارگذاری می کنید. ممکن است این برنامه در مقایسه با سایر بهترین سرویس های وبینار موجود در لیست ما کمی گران به نظر برسد ، اما با توجه به کیفیت نرم افزار و تعداد ویژگی های ارائه شده قیمت ها منصفانه هستند.

 

ویژگی های اصلی Demio

انواع مختلفی از جلسه – به پخش مستقیم بروید ، از فیلم های از پیش ضبط شده استفاده کنید یا این دو را با هم ترکیب کنید. همچنین می توانید یک سری جلسات زنده را برنامه ریزی کنید یا به مردم فرصت دهید رویداد شما را در صورت درخواست ببینند.

فرم های ثبت سفارشی : با استفاده از گزینه های مختلف سفارشی سازی ، فرم های ثبت نام زیبا و جذاب ایجاد کنید.

نظرسنجی های تعاملی : از مخاطبان خود سوال کنید و نتایج را در یک صفحه آمار کاملاً بسته بندی شده مشاهده کنید.

جزوه و گیف : با به اشتراک گذاشتن جزوات ، هدایا و پاداش ها به شرکت کنندگان خود انگیزه دهید.

 

برنامه ها و قیمت گذاری Demio

برنامه قیمت گذاری که انتخاب می کنید به تعداد شرکت کنندگانی که می خواهید میزبانی کنید بستگی دارد. سه برنامه پرداخت شده وجود دارد ، همراه با یک نسخه آزمایشی دو هفته ای که به شما امکان می دهد قبل از پرداخت ، تمام مزایای این برنامه را کشف کنید.

 

طرح رایگان

دوره آزمایشی رایگان 14 روزه

اگر هنوز مطمئن نیستید که این برنامه را دوست دارید یا خیر ، می توانید دوره آزمایشی 14 روزه را امتحان کنید و تمام ویژگی های ارائه شده توسط برنامه رشد را کاوش کنید. دوره آزمایشی رایگان به 20 شرکت کننده و یک جلسه یک ساعته محدود می شود.

 

شروع مبلغ

49دلار در ماه ، 34 دلار در ماه هنگام سالانه صورتحساب

طرح استارتر برای مشاغل کوچک و مبتدیان وبینار طراحی شده است. همراه با تمام ویژگی های استاندارد مانند جلسات نامحدود ، فضای ذخیره سازی نامحدود ، تنظیم رویداد پیشرفته و گزینه های ثبت سفارشی. تنها محدودیت های واقعی محدودیت 3 ساعته جلسه و گزینه ای است که می تواند فقط یک میزبان باشد.

 

 

نرم افزار Adobe Connect : نرم افزار مدرن و ساده وبینار

معرفی بهترین نرم افزار های وبینار - ساناست

ادوبی کانکت، این برنامه محصولی نسبتا جدید از این شرکت است که بر ارائه یک بستر مدرن و با کاربرد آسان برای یادگیری ، جلسات و رویدادهای کنفرانس ویدیویی به کاربرانش تمرکز دارد. مجموعه ای بهترین نرم افزار های وبینار ایده آل برای آموزش ، یادگیری ، برگزاری جلسات تجاری و ایجاد وبینارهای جذاب.

این برنامه کمی گران است ، اما با در نظر گرفتن غنی ترین محتوای کنفرانس ویدیویی از همه. این مجموعه از ویژگیهای مفیدی برخوردار است که ارائه شما را شگفت انگیز نشان می دهد ، توجه کامل مخاطبان شما را جلب می کند و تجارت شما را به صورت سازمان یافته و قابل اعتماد ارائه می دهد.

 

سرور مجازی مخصوص وبینار با کانفیگ ادوبی کانکت : مشاهده سرور مجازی وبینار

 

ویژگی های اصلی Adobe Connect

طرح بندی ها : ایجاد استوری بورد جذاب و توجه مخاطب خود را با تصاویر ، نظرسنجی ها ، آزمونها ، یادداشت ها و موارد دیگر جلب کنید.

میزبان و مجری برنامه : یک اتاق پشتی مجازی اختصاصی که میزبان می تواند با احتیاط ارتباط برقرار کند.

حالت آماده سازی : ویرایش ارائه های موجود در حالت مخفی کاری بدون تأثیر بر جلسه در حال انجام.

کتابخانه محتوا : تمام پرونده های مهم خود را در یک کتابخانه محتوای مبتنی بر ابر ذخیره کنید.

تجزیه و تحلیل رویدادها : با مشاهده وضعیت استفاده از شرکت کنندگان ، استفاده از چت و پرسش و پاسخ و گزارش کامل کمپین ، آمار دقیق رویداد را دریافت کنید.

 

برنامه ها و قیمت گذاری Adobe Connect

برنامه های قیمت گذاری جداگانه ای برای جلسات ، وبینارها و یادگیری دارد. برای آزمایش موارد آزمایشی رایگان دریافت کنید یا بلافاصله یکی از برنامه های وبینار را خریداری کنید.

 

طرح رایگان

30 روز استفاده آزمایشی رایگان

در حالی که بیشتر ابزارهای وبینار فقط یک دوره آزمایشی دو هفته ای دارند به شما امکان می دهد محبوب ترین ویژگی های آن را به مدت یک ماه به صورت رایگان کشف کنید. این قیمت با توجه به تعداد شرکت کنندگان و مدت زمان صورتحساب از 130 دلار در ماه شروع می شود.

با استفاده از یکی از سه برنامه پولی ، می توانید یک وبینار را برای حداکثر 100 ، 500 یا 1000 نفر شرکت کنید. اگر تصمیم بگیرید سالانه صورتحساب دریافت کنید ، 20٪ پس انداز خواهید کرد.

 

 

سرویس GoToWebinar : ابزار وبینار قابل اعتماد و حرفه ای

بهترین سرویس های وبینار - ساناست

گو تو وبینار، یکی از بهترین سرویس های وبینار است که سالانه بیش از 50،000 مشتری راضی و 2.7 میلیون وبینار میزبانی می کند. یکی از رایج ترین سیستم عامل های کنفرانس ویدیویی است که دارای بسیاری از ویژگی ها و ابزارهای مفید است که به شما در برنامه ریزی ، ارتقا، ، میزبانی و تجزیه و تحلیل وبینارهای شما کمک می کند.

 

با طرح بصری و ابزارهای کاربردی آسان ، به شما امکان می دهد در چند دقیقه برنامه خود را برنامه ریزی کنید و تجارت خود را به روش صحیح تبلیغ کنید. به لطف چندین ویژگی جذاب و تعاملی که جریان را ادامه می دهند ، هم شما و هم مخاطبان می توانید در طول ارائه از آن لذت ببرید.

 

ویژگی های اصلی GoToWebinar

برنامه ریزی انعطاف پذیر – شما می توانید یک رویداد زنده یک بار ، مجموعه ای از رویدادها را ایجاد کنید یا به مشتریان خود درخواست درخواستی بدهید.

مارک تجاری : با افزودن آرم شرکت ، رنگ مارک و تصاویر با وضوح بالا ، صفحه فرود خود را شخصی کنید.

ثبت نام سفارشی : قبل از جلسه با ایجاد فرم ثبت نام سفارشی ، مخاطبان خود را بهتر بشناسید.

تجزیه و تحلیل رویداد : معیارهای اصلی را کاوش کنید و ببینید عملکرد ارائه شما چگونه عمل می کند.

 

برنامه ها و قیمت گذاری GoToWebinar

چهار برنامه قیمت گذاری مختلف برای انتخاب وجود دارد که در صورت انتخاب اشتراک سالانه می توانید تا 23٪ پس انداز کنید. همچنین می توانید نرم افزار را طی یک دوره آزمایشی آزمایش کنید. توجه داشته باشید که قیمت های ذکر شده در زیر منعکس کننده پرداخت های ماهانه و سازمان دهنده است.

 

طرح رایگان

دوره آزمایشی رایگان 7 روزه

با استفاده از نسخه آزمایشی یک هفته ای نرم افزار بدون کارت اعتباری یا هر نوع تعهد طولانی مدت ، ببینید که این برنامه در چه زمینه ای است.

 

استاندارد

ماهانه 129 دلار ، ماهانه 99 دلار در صورتحساب سالانه

جدا از اجازه دادن به حداکثر 250 شرکت کننده ، طرح استاندارد با داشتن برنامه های جاسازی ویدیو و یک صفحه کانال متفاوت از برنامه لایت است.

 

 

سرویس BigMarker : ابزار کنفرانس ویدیویی بدون بارگیری

بهترین نرم افزار های وبینار - ساناست

بیگ مارکر، یک پلت فرم ویدئویی چند منظوره است که برای جلسات ، اجلاس ها ، کنفرانس های مجازی و وبینارها برای همه مدل های تجاری ایده آل است.

این نرم افزار کاملاً مبتنی بر مرورگر است ، بدین معنی که دیگر مجبور به بارگیری چیزی نخواهید بود. این امر هم برای میزبان و هم برای شرکت کنندگان آنها کار را به طور قابل توجهی راحت می کند.

کاربران می توانند همزمان با استفاده از ابزارهای بازاریابی وبینار وبینار ، از جمله صفحات فرود ، فرم ها و کمپین های ایمیل ، هم وبینارهای زنده و هم جلسات خودکار را اجرا کنند. همچنین گزینه ای برای راه اندازی وبینارهای سفارشی وجود دارد.

 

ویژگی های اصلی BigMarker

صفحات فرود وبینار : با استفاده از بیش از 15 الگوی طراحی شده حرفه ای ، یک صفحه فرود جذاب ایجاد کنید.

دعوت نامه ها و یادآوری های ایمیل : دعوت نامه های ایمیل را سفارشی کنید و یادآوری های خودکار را برای همه ثبت نام کنندگان ارسال کنید.

محدودیت ارائه دهنده : تعداد نامحدودی از ارائه دهندگان را اضافه کنید و یک شرکت کننده را در طول جلسه به یک ارائه دهنده معرفی کنید.

 

برنامه ها و قیمت گذاری BigMarker

برنامه های قیمت انعطاف پذیر به شما امکان می دهد با توجه به تعداد شرکت کنندگان و تعداد ویژگی های مورد نظر خود برنامه ای را انتخاب کنید. علاوه بر این ، یک نسخه آزمایشی رایگان وجود دارد که به شما امکان می دهد نرم افزار را آزمایش کنید.

 

طرح رایگان

دوره آزمایشی رایگان 7 روزه

همراه با تمام ویژگی های آن ، به مدت یک هفته به صورت رایگان استفاده کنید. هنگام ثبت نام هیچ کارت اعتباری مورد نیاز نیست.

 

شروع

99دلار در ماه ، 79 دلار در ماه هنگام سالانه صورتحساب

این یک طرح مبتدیان مقرون به صرفه است که به حداکثر 100 شرکت کننده اجازه می دهد و یک مجوز میزبان صادر می کنند.

 

 

سرویس Systeme.io : نرم افزار عملی همه کاره کسب و کار

معرفی بهترین سرویس های وبینار - ساناست

سیستم آی‌او، چاقوی سوئیسی از ابزار تجارت انلاین است که به شما کمک می کند از طریق کمپین های بازاریابی از طریق ایمیل ، ساخت وبلاگ و وبینارها در معرض دید شما قرار بگیرید.

گرچه این نرم افزار اصولاً وبینار نیست ، اما احساس کردیم شایسته ذکر در این لیست است. شما قادر نخواهید بود به صورت زنده نیرو دهید یا وبینارهای خودکار ارائه دهید. با این حال ، می توانید وبینارهای همیشه سبز به اشتراک بگذارید.

این ابزار به شما امکان می دهد متناسب با نیاز خود یک وبینار طراحی کنید و شما می توانید آن را از ابتدا بسازید ، مجبور به استفاده از تعداد محدود الگوها نخواهید شد.

 

ویژگی های اصلی Systeme.io

از ابتدا طراحی کنید : یک وبینار سفارشی از ابتدا ایجاد کنید تا سبک تجارت شما را منعکس کند.

ذخیره سازی پرونده نامحدود : با خیال راحت تمام پرونده های مهم خود را در یک مکان نگه دارید.

 

پایه

ماهیانه 27 دلار

هنگام استفاده از اتوماسیون بازاریابی ، ثبت سفارش ، افزایش یک کلیک و سایر امتیازات ، حداکثر 5000 مخاطب داشته باشید و سه سایت عضویت دریافت کنید.

 

وبینار

ماهیانه 47 دلار

پنج سایت عضویت و دو دامنه سفارشی دریافت کنید. این طرح همچنین به شما سه وبینار همیشه سبز و همچنین فرصتی برای اجرای کدهای کوپن و اجرای تست ها اعطا می کند. A / B اعطا می کند

 

شرکت، پروژه

ماهانه 97 دلار

 

 

چگونه سرویس وبینار مناسب خود را انتخاب کنیم ؟

 

سطح تجربه

تهیه و اجرای بهترین نرم افزار های وبینار کار ساده ای نیست. اگر قبلاً در یک جلسه وبینار شرکت کرده اید یا میزبان آن بوده اید ، می دانید که در مورد چه چیزی صحبت می کنم. اگر در وبینار تازه وارد هستید ، بهتر است نرم افزاری را انتخاب کنید که تنظیم آن خیلی پیچیده نباشد و دارای داشبورد بصری باشد.

از طرف دیگر ، میزبان های باتجربه تر وبینار که انتظار گروه های زیادی را دارند می توانند به دنبال نرم افزار وبینار با گزینه ها و ویژگی های پیچیده تر باشند.

 

تعداد شرکت کنندگان

در مورد تعداد افرادی که در جلسات وبینار شما شرکت می کنند واقع بین باشید. این مهم است ، زیرا همچنین تعیین می کند که چه مقدار پرداخت خواهید کرد و در نهایت کدام برنامه را انتخاب خواهید کرد. تقریباً هر ابزار وبینار موجود در لیست من ، برنامه های قیمت گذاری را با توجه به تعداد شرکت کنندگان طبقه بندی می کند.

 

نوع وبینار

انواع مختلفی از بهترین نرم افزار های وبینار وجود دارد که می توانید میزبان آنها باشید ، اما همه راه حل های نرم افزاری وبینار از همان نظر گزینه های یکسانی ندارند. برخی از ابزارهای وبینار فقط وبینارهای زنده و خودکار را مجاز می دانند ، در حالی که برخی دیگر به شما امکان می دهند وبینارهای درخواستی ، وبینارهای ترکیبی و مجموعه های وبینار را راه اندازی کنید.

 

بودجه خود را در نظر بگیرید

برخی از بهترین سرویس های وبینار موجود در لیست من کاملاً مقرون به صرفه هستند و هزینه شما برای شما کمتر از 50 دلار در ماه خواهد بود. با این حال ، آنها معمولا با تعداد محدودی از ویژگی ها و گزینه های شما می توانید استفاده کنید. پرداخت بیشتر معمولاً به این معنی است که سود بیشتری خواهید داشت ، اما اگر بودجه برای شما مهم است ، سعی کنید تعادل را حفظ کنید و یک برنامه قیمت گذاری نسبتاً ارزان که با مدل کسب و کار شما مطابقت دارد پیدا کنید.

اشتراک سالانه در یک طرح همیشه جواب می دهد ، زیرا معمولاً 20٪ تا 30٪ قیمت ارزان تری نسبت به اشتراک در سیستم صورتحساب ماه به ماه خواهید داشت.

 

 

بهترین ابزار وبینار

هر نرم افزار وبینار موجود در لیست من ارزش اشتراک در آن را دارد. با این حال ، باید مدتی را صرف تصمیم گیری در مورد انتخاب ابزار وبینار براساس نیازها و تنظیمات خود کنید. برای کمک به شما در تصمیم گیری ، من این بخش “بهترین از بهترین ها” را با سه دسته – مشاغل آزاد ، کوچک و آژانس ها ایجاد کرده ام.

 

بهترین نرم افزار رایگان وبینار برای مبتدیان

اگر مبتدی هستید و به طور کلی اطلاعات زیادی در مورد وبینار ندارید ، بهتر است از راه حل های رایگان استفاده کنید. این به شما ایده می دهد که وبینارها چیست و میزبانی یک وب سایت چه حسی دارد. پس از تسلط بر اصول وبینارها ، می توانید گزینه های پولی را نیز جستجو کنید.

 

zoom – طرح رایگان / قیمت از 40 دلار در ماه شروع می شود

زوم یک برنامه رایگان ایده آل برای جلساتی دارد که می تواند میزبان حداکثر 100 شرکت کننده باشد. با این وجود ، اگر می خواهید یک وبینار جدی تر برگزار کنید در حالی که هنوز از جیب خود هزینه نمی کنید ، باید برنامه 40 دلاری ماهانه آنها را در نظر بگیرید که دارای بسیاری از ویژگی های مفید است.

در هر صورت ، زوم به شما یک رابط کاربر پسند ، کنترل های بصری و کیفیت فیلم و صدا عالی می دهد. این یک ابزار کنفرانس ویدیویی رایگان و رایگان است که برای شروع کارزار وبینار شما ایده آل است.

 

 

بهترین نرم افزار وبینار برای مشاغل کوچک

اگر در مورد بهترین سرویس های وبینار جدی تر می شوید و آماده رفتن به سطح بعدی هستید ، باید برخی از گزینه های مناسب برای مشاغل کوچک را جستجو کنید. آنها معمولاً رایگان نیستند ، اما هنوز هم به اندازه کافی مقرون به صرفه هستند و ویژگی های اضافی زیادی را در اختیار شما قرار می دهند.

مشاغل کوچک باید نرم افزار وبینار را انتخاب کنند که تعداد شرکت کنندگان مجاز را به چند صد نفر برساند. آنها همچنین باید در مورد ویژگی هایی مانند تجزیه و تحلیل و دریافت گزارش عملکرد وبینار خود فکر کنند.

بهترین راه حل های نرم افزاری وبینار برای آژانس ها

بسیار خوب ، بنابراین شما قبلاً یک یا دو مورد درباره وبینارها می دانید و به دنبال نرم افزار پیچیده ای هستید که بتواند با مدل جدی کسب و کار شما مطابقت داشته باشد. بیشتر خدمات وبینار موجود در لیست من راه حل های ساده ای برای مشاغل کوچک است ، زیرا راه اندازی آنها آسان است و تمام ویژگی های اساسی مورد نیاز یک مبتدی را دارد.

با این حال ، چند گزینه ذکر شده وجود دارد که می تواند بیش از اینها را به شما ارائه دهد ، و مجموعه گسترده تری از گزینه ها را ارائه می دهد. البته این ابزارها گران ترند اما هر سکه ای که روی آنها سرمایه گذاری شود ارزش آن را دارد.

 

 

 

نتیجه : معرفی بهترین سرویس های وبینار

وبینارهایی که به درستی میزبانی شوند می توانند تأثیر طولانی مدت بر مخاطبان شما بگذارند و به شما در رسیدن به اهداف تجاری خود کمک کنند. به همین دلیل انتخاب بهترین نرم افزار وبینار موجود بسیار مهم است. این مقاله در اینجا است تا برخی از برترین راه حل های نرم افزار وبینار موجود در بازار را توصیه و به شما ارائه دهد.

در پایان ، انتخاب شما به نیاز شما و چگونگی معرفی برند شما بستگی دارد ، اما باید مخاطبان خود را نیز در نظر داشته باشید ، زیرا آنها از کاربران نرم افزار وبینار شما نیز خواهند بود.