معرفی سایت تست شادوبن اینستاگرام

سعید مقدم
معرفی سایت تست شادوبن اینستاگرام جهت بررسی وجود محدودیت روی پیج — ساناست

شادوبن اینستاگرام یکی از محدودیت های رایج این شبکه اجتماعی محبوب میباشد که باعث میشود نرخ مشاهده پست های شما کاهش بیابد و عملا پستهای شما برای سایرین قابل مشاهده نباشد یا برای تعداد کمتری به نمایش در بیاید.

در مقاله قبل (سیر تا پیاز شادوبن اینستاگرام) به طور کامل درمورد این مشکل و روشهای حل آن صحبت کردیم. اما برای تست شادوبن پیج اینستاگرام راه های ساده‌تری نیز وجود دارد.

 

سایت تست شادوبن اینستاگرام

به طور کلی ۲ راه برای بررسی شادوبن اینستاگرام  وجود دارد :

  • بررسی دستی با استفاده از ۵ پیج مختلف
  • بررسی آنلاین با سایت تست شادوبن

شما علاوه بر روشهایی که در مقاله قبلی برای تست شادوبن اینستاگرام گفته شد (روش تست از 5 پیج)، میتوانید از وبسایتهایی با کارکرد مشابه برای تست این محدودیت روی اکانت خود استفاده کنید و از اینکه شادوبن شده اید یا نه مطمئن شوید.

این سایتها فرایند تست نمایش پستهای شما را بر روی اکانت سایرین بررسی میکنند، فقط کافی است که ادرس پیج اینستاگرامی خود را وارد این سایتها کنید و پس از چند ثانیه نتیجه تست شادوبن را مشاهده نمایید.

 

تست شادوبن با سایت triberr

سایت ترایبر (triberr.com) وبسایتی در زمینه بازاریابی شبکه های اجتماعی است. این سایت برای تست شادوبن یک ابزار ارائه داده است که با وارد کردن آی‌دی اینستاگرام خود میتوانید محدودیت شادوبن را روی آن بررسی کنید :

سایت تست شادوبن اینستاگرام - ساناست

شما میتوانید با مراجعه به بخش تست شادوبن اینستاگرام ایدی خود را وارد کرده و منتظر نتیجه باشید، این سایت آخرین پستهای شما را ار نظر نمایش برای سایرین بررسی کرده و درصورتی که مشکلی وجود داشته باشد آن را اعلام میکند در غیر اینصورت نتیجه نمایش شما را مثبت ارزیابی خواهد کرد.

اگر تیک سیز به شما نشان داده شده است طبیعتا به این معنا است که پیج شما شادوبن نمی باشد اما اگر غیر این باشد، یعنی شادوبن شده اید؛ که در این صورت باید برای رفع شادوبن اقدام نمایید.

 

معرفی سایتهای تست شادوبن اینستاگرام : نتیجه و سخن پایانی

بهترین روش برای تست شادوبن همان روش تست 5 پیج میباشد (که در مقاله جامع شادوبن درباره آن بحث شده است) اما اگر میخواهید سریع به نتیجه برسید، میتوانید از این سایت استفاده کنید.

اگر تست گرفته شده مبنی بر وجود محدودیت روی پیج بود، باید نسبت به رفع آن اقدانم نمایید تا نرخ مشاهده پستهای شما مجددا به حالت قبل بازگردد.

 

اگر سوالی داشتید میتوانید در بخش نظرات آن را مطرح نمایید تا به شما پاسخ دهید؛ سپاس : ساناست