لیست کامنت برای اینستاگرام جهت استفاده در ربات‌ها (۱)

سعید مقدم
لیست کامنت مختلط اینستاگرام جهت استفاده در ربات ها (لیست کامنت شماره ۱) — ساناست

لیست کامنت مختلط اینستاگرام

یکی از مهمترین و پربازده‌ترین روش‌های افزایش فالوور فعال و واقعی در اینستاگرام استفاده از کامنت‌ها به‌صورت هدفمند جهت دیده شدن توسط دیگران است.

شما با استفاده از یک ربات اینستاگرامی (لوکال یا تحت وب) و درون ریزی یک لیست مناسب از کامنت‌ها آن هم به طوری که توسط اینستاگرام یا افراد به عنوان اسپم شناخته نشوید میتوانید به سادگی تعداد قابل توجهی فالوور یا لایک واقعی در سایرین دریافت کنید.

ما در ساناست لیست‌های متنوعی از کامنت‌ها را جهت استفاده در ربات ها را به شما ارائه میدهیم که میتوانید بسته به مخاطب هدفتان از آن‌ها استفاده کنید.

لیست کامنت مختلط اینستاگرام قابل استفاده در تمام پیج‌ها (عمومی)

این لیست عمومی بوده و شامل کاراکتر‌ها و متون کوتاهی میباشد که فاقد موضوع خاص میباشند و جهت تایید مخاطبین و ابراز علاقه به پست‌های آن‌ها تهیه شده است؛ شما میتوانید این لیست را برای تمامی مخاطبین خود (بدون توجه به فالوور هدف) استفاده کنید.

لیست نام برده جهت استفاده در ربات‌ها آماده شده است و شما میتوانید با درون‌ریزی این لیست در ربات خود از آن استفاده کنید.

احتمالا ریپورت شدن اکانت با توجه به تعداد بالای موارد موجود در لیست و عدم تبلیغاتی بودن متون پایین بوده و شما میتوانید بدون ترس از ریپورت شدن از آن استفاده کنید.

مشخصات لیست کامنت مختلط برای اینستاگرام (لیست شماره ۱)

  • تعداد : ۴۰ کامنت
  • موضوع : عمومی/ مختلط
  • محتوا : اموجی، هشتگ، متن
  • مورد استفاده : غیر هدفمند و همگانی
  • احتمال ریپورت شدن : پایین
  • ابزار مورد نیاز جهت استفاده : ربات های اینستاگرامی (نینجاگرام و…)

محتوای این بخش توسط اعضای برنزی و بالاتر قابل مشاهده میباشد. درصورتی که عضو طرح‌های مشمول میباشید وارد شده و درغیر اینصورت محصول زیر را خریداری نمایید.