حل مشکل ارور CredSSP (مشکل شایع در اتصال به vps)

سعید مقدم
حل مشکل ارور CredSSP (مشکل در اتصال به vps از طریق ریموت دسکتاپ) — ساناست

حل مشکل ارور CredSSP

آموزش حل مشکل ورود به سرور مجازی (ارور CredSSP)

ارور CredSSP یکی از شایع‌ترین مشکلات موجود جهت ورود به سرور مجازی میباشد. این ارور که در برخی از نسخه‌های ویندوز 10 رخ میدهد به دلیل وجود باگی در ویندوز بوده و ربطی به سرورمجازی شما ندارد.

در این مقاله ساده‌ترین و کاربردی‌ترین راه حل مشکل ارور CredSSP در ریموت دسکتاپ را به شما نشان خواهیم داد؛ تنها کافی است با یک کپی پیست ساده یک کد در cmd ویندوز این مشکل را کاملا حل کرده و بدون مشکل از سرور استفاده کنید.

حل این مشکل بسیار ساده بوده و تنها نیاز به کمی دقت دارد.

حل مشکل ارور CredSSP در ریموت دسکتاپ

حل مشکل ارور CredSSP
جهت حل مشکل حتما روش را طبق آنچه ما میگوییم اجرا کنید؛ انجام حتی کوچکترین خطا سبب عدم موفقیت شما میشود. تاکید میکنیم روش حل بسیار ساده اما نیازمند دقت شما میباشد.

حل مشکل ریموت :

1- ابتدا در سرچ ویندوز کلمه “cmd” را تایپ کنید اما آن را اجرا نکنید.

2- روی “cmd” راست‌کلیک کرده و گزینه‌ی run as administrator را بزنید (اگر به‌صورت معمولی اجرا شود روش کار نخواهد کرد)

3- حال متن زیر را (به جهت اینکه متن بهم نریزد، آن را در فایل txt قرار داده‌ایم) کپی کرده و عینا و بدون هیچ فاصله اضافه و… در محیط باز شده cmd جایگزاری کنید و اینتر را بزنید.

دانلود فایل txt حاوی متن مورد نیاز

4- اکنون میتوانید بدون مشکل وارد سرور مجازی خود شوید.

***

توجه : اگر مشکل مجدد تکرار شد (روش حل قطعی بوده و امکان عدم حل وجود ندارد) راه‌های گفته شده را مجدد انجام داده و سیستم را ری‌استارت کنید سپس به سرور وارد شوید.

+ اگر سرور خود را از سایت ما (ساناسِت) خریداری کرده اید و راه گفته شده را طی کرده اما موفق نشده اید در سایت تیکت بزنید تا عملیات حل مشکل توسط متخصصان ما انجام شود.