نرم‌افزار‌های هشتگ ساز برای اندروید

سعید مقدم
نرم افزار هشتگ ساز برای اندروید جهت ساخت موضوعی و هدفمند هشتگ ها — ساناست


هشتگ‌ها یکی از پرکاربرد‌ترین خصوصیات شبکه‌های اجتماعی (مخصوصا اینستاگرام) میباشند که به شما امکان دیده شدن بیش از پیش پست‌هایتان را میدهد.

استفاده از 1 هشتگ صحیح در پستی که در اینستاگرام منتشر می کنید 12.6 درصد شمردن مشارکت مخاطبان در پست شما را افزایش می دهد.

در این مقاله کمی در رابطه با هشتگ‌ها صحبت میکنیم و چند نرم‌افزار برای ساخت خودکار و هدفمند هشتگ جهت بیشتر دیده شدن و نهایتا افزایش فالوور معرفی خواهیم کرد.

نرم افزار‌ هشتگ ساز برای اندروید

نرم افزار‌ هشتگ ساز برای اندروید
شما در هر پست می توانید الی بی گمان بیشتر از 30 شماره هشتگ استفاده و از طریق آنها فالوور های راستین برای اینستاگرام خود جذب کنید اما حتما به یاد داشته باشید که بهره‌گیری مکرر از هشتگ های تکراری مایه می شود اینستاگرام اکانت شما را جریمه کند و بدون آنکه متوجه شوید پست شما از چشم مخاطبانتان مخفی بماند.

حال شما برای ساخت هشتگ مرتبط به موضوع (یا جهت افزایش فالوور با بیشتر دیده شدن) میتوانید ۲ کار را انجام دهید :

  • اول اینکه خودتان سعی کنید هشتگ‌های مرتبط با پیدا کرده و استفاده کنید
  • دوم اینکه از نرم‌افزار‌های هشتگ ساز برای پیداکردن هشتگ مناسب استفاده کنید

طبیعتا راه دوم هم سریع‌تر و هم کارامد‌تر است؛ شما با استفاده از نرم افزار هشتگ ساز میتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن تعداد مناسب هشتگ را بر اساس موضوع (یا ترند بودن با انواع زبان) ساخته و استفاده کنید.

قبل از شروع معرفی نرم افزار‌های هشتگ ساز برای اندروید، بهتر است کمی درباره‌ی هشتگ‌ها و کاربرد و فواید آن توضیح دهیم.

هشتگ چیست ؟

هشتگ در واقع مانند تقسیم بندی‌ها و Category است. معمولا در سرنوشت بالای صفحه هر سایت، دسته‌های گوناگون یک سایت را تماشا می‌کنید. با به کارگیری هشتگ‌ها در پست‌های اینستاگرام هم، سوژه پست مشخص می‌شود. هشتگ ها کمک می‌کنند لغایت پست راحت تر در جستجوها پیدا شوند.

همان‌گونه که می‌دانید برای تعیین هشتگ از علامت # استفاده می‌شود. با پیمان دادن علامت # در قبل از یک کلمه، آن را تبدیل به هشتگ کرده‌اید و با اینکار برای پست خود، دسته‌بندی تعیین می‌کنید. اگر عکسی از ماسک خانگی زیبایی پوست منتشر کرده‌اید، آن را به این شکل در متن پست هشتگ گذاری می کنید: (#ماسک_خانگی #زیبایی #پوست)

با اینکار اگر کاربران در سرنوشت جستجوی هشتگ ها، واژه ها ماسک، زیبایی و یا پوست را وارد کنند عکس‌های شما نیز در نتایج جستجو نمایش دیتا می‌شود.

معرفی نرم افزار هشتگ ساز برای اندروید

حال که درباره‌ی هشتگ ها اطلاعات کافی به دست آوردید میتوانید با استفاده از لیست نرم‌افزار‌های زیر هشتگ‌های خود را با سرعت بالا تولید و استفاده کنید.

تنها به این نکته توجه کنید که استفاده از هشتگ‌های پرتعداد و غیر هدفند چندان مناسب نبوده و توصیه نمیگردد.

نرم افزار social hash tags

نرم افزار‌ هشتگ ساز برای اندروید
نرم‌افزار social hash tags که در گوگل‌پلی با نام Best HashTags for Instagram منتشر شده است و دارای بیشتر ز یک‌میلیون نصب فعال میباشد، یکی از بهترین برنامه‌های برای ساخت خودکار هشتگ میباشد.

این نرم‌افزار با دارا بودن فیلتر‌های گوناگونی چون هشتگ‌های ترند، موضوعی و همچنین امکان ساخت خودکار هشتگ بر اساس داده‌های شما، یکی از بهترین برنامه‌های هشتگ ساز اندروید میباشد.

قابلیت‌های نرم‌افزار social hash tags

  • هشتگ‌های ترند
  • دسته‌بندی متنوع هشتگ‌ها
  • ساخت خودکار هشتگ بر اساس کلمه کلیدی
  • سرعت بالا و امکان کپی آسان

نسخه اندروید نرم افزار social hash tags به‌صورت رایگان از طریق گوگل‌پلی  قابل دریافت دریافت میباشد.

 

ادامه لیست “نرم افزار هشتگ ساز برای اندروید” به‌زودی قرار خواهد گرفت…