آموزش دریافت دعوتنامه کلاب هاوس به رایگان

مینا چراغی
معرفی 3 روش دریافت دعوت نامه کلاب هاوس به رایگان — ساناست

کلاب هاوس به عنوان یک برنامه چت صوتی طرفداران خاص خود را دارد و هر فرد برای ورود و عضویت در آن نیاز به یک دعوتنامه دارد. اگر شما هم کنجکاو هستید که با برنامه کلاب هاوس آشنا شوید و به عضویت آن درآئید باید ابتدا دعوتنامه دریافت کنید. بنابراین ما در این مقاله قصد داریم به آموزش دریافت دعوت نامه کلاب هاوس بپردازیم.

 

 

آموزش دریافت دعوتنامه کلاب هاوس

کلاب هاوس یک برنامه اجتماعی مبتنی بر صدا است که توسط پاول داویسون و روهان ست راه اندازی شد. این برنامه دارای روم هایی است که افراد از طریق آن ها با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. در روم ها برخی از افراد سخنران و عده ای دیگر شنونده هستند. افراد می توانند از طریق این برنامه با دیگران دوستی برقرار کنند، مشارکت داشته باشند، ایده بدهند، ایده بگیرند، حرفه خود را ارتقا دهند و به شهرت برسند. برای رسیدن به تمام این موارد باید در برنامه مراحلی را طی کرد و فعالیت هایی را انجام داد. از اولین کارهایی که باید انجام دهید دریافت دعوتنامه کلاب هاوس است.

 

دریافت دعوت نامه کلاب هاوس از طریق دوستان

یکی از راه هایی که شما می توانید از طریق آن دعوتنامه کلاب هاوس دریافت کنید این است که یکی از اعضای کلاب هاوس با شما آشنا باشد و برای شما دعوتنامه ارسال کند. برای دعوت کردن، طرف مقابل باید حتما شماره شما را داشته باشد. در واقع هر فردی که در کلاب هاوس عضویت دارد 2 یا 3 دعوتنامه برای ارسال به دیگران دریافت می کند. این تعداد به مرور زمان با فعالیت بیشتر فرد افزایش پیدا می کند.

افرادی که دعوتنامه دارند می توانند از لیست مخاطبین خود متوجه شوند کدام یک از مخاطبینشان در کلاب هاوس ثبت نام کرده و منتظر دریافت دعوتنامه هستند. این افراد در صورت تمایل می توانند از طریق برنامه برای فرد مورد نظر دعوتنامه بفرستند. به همین دلیل داشتن شماره شما برای قرار گیری در لیست مخاطبین عضو کلاب هاوس الزامی است.

اگر دعوتنامه را دریافت کردید و عضو برنامه کلاب هاوس شدید شما نیز تعدادی دعوتنامه برای ارسال به دیگران دریافت خواهید کرد. هر چه در کلاب هاوس بیشتر فعالیت کنید دعوتنامه های بیشتری دریافت خواهید کرد. مثلا افرادی که در روم ها مدیر هستند یا افرادی که در روم ها گفتگو می کنند نسبت به افرادی که فعالیت کمی دارند دعوتنامه های بیشتری دریافت خواهند کرد.

 

دریافت دعوتنامه از طریق Side-order

در این روش دریافت دعوتنامه کلاب هاوس شما می توانید با دانلود مستقیم برنامه از طریق App Store وارد کلاب هاوس شوید. در کلاب هاوس ثبت نام کنید و یک نام کاربری برای خود رزرو کنید. پس از رزرو، کلاب هاوس به دوستانتان اطلاع می دهد که شما قصد عضویت در برنامه را دارید. در این صورت با تاییدیه از طرف آن ها می توانید به برنامه ورود پیدا کنید بدون اینکه از دعوتنامه های آن ها کم شود.

در واقع در این روش افراد برای دریافت دعوتنامه پس از ثبت نام در لیست انتظار قرار می گیرند. اگر چه این روش ممکن است کمی زمان ببرد ولی هر فردی می تواند از آن استفاده کند. هنگامی که کاربران به قسمت جلوی لیست انتظار منتقل می شوند برای دعوت نامه ها واجد شرایط هستند. در این باره کلاب هاوس در توضیحات خود در App Store  نوشت است که: “هر کسی می تواند با عضویت در لیست انتظار یا درخواست یک کاربر موجود دعوتنامه دریافت کند.”

 

دریافت دعوتنامه از طریق شبکه های اجتماعی

یکی دیگر از راه هایی که می توانید از طریق آن به دعوتنامه دست پیدا کنید شبکه های اجتماعی است. از آن جایی که بسیاری از کاربران اینستاگرام، تلگرام و… عضو کلاب هاوس هستند و در این برنامه فعالیت می کنند احتمالا دعوتنامه های زیادی دارند. شما می توانید از آن ها درخواست کنید که یکی از دعوتنامه های خود را به شما بدهند.

حتی بسیاری از افراد خود در اینستاگرام یا سایر شبکه های اجتماعی اطلاع می دهند که دعوتنامه های زیادی دارند و می توانند برای استفاده به سایر افراد بدهند. همچنین در گروه های تلگرامی در ارتباط با کلاب هاوس می توانید افراد زیادی را پیدا کنید که دعوتنامه دارند. با توجه به این موارد، شما می توانید به راحتی یک دعوتنامه برای ورود به برنامه تهیه کنید.

اگر چه تنها راه های قانونی برای عضویت در کلاب هاوس دریافت دعوتنامه کلاب هاوس از دوستان و آشنایان یا قرار گرفتن در لیست انتظار است برخی از کاربران روشی دیگر را در پیش می گیرند و دعوتنامه ها را می فروشند. با تمامی این موارد پیش بینی می شود مسئله مربوط به دعوتنامه به زودی تغییر کند زیرا سازندگان کلاب هاوس در حال توسعه و پیشبرد برنامه هستند تا افرادی بیشتری بتوانند از آن استفاده کنند.

 

 

۳ راه برای دریافت دعوت نامه Clubhouse | جمع بندی

ما در این مقاله به آموزش دریافت دعوتنامه کلاب هاوس پرداختیم. شما می توانید از طریق یکی از دو راه قانونی اقدام به دریافت دعوتنامه کلاب هاوس کنید. این روزها با فعالیت بسیاری از افراد در این برنامه دریافت دعوتنامه برای شما چندان مشکل نخواهد بود. بنابراین پس از دریافت دعوتنامه می توانید عضو برنامه شده و از مزایای آن بهره مند شوید. در پایان اگر در مورد مطالب عنوان شده سوال یا پیشنهادی دارید آن را با ما در میان بگذارید.