آموزش VMware Client

سعید مقدم

آموزش ویدئویی استفاده از VMware Client جهت مدیریت سرور مجازی. با استفاده وی‌ام کلاینت میتوانید سرور مجازی خود را ریبوت کنید و همچنین با استفاده از آن، از طریق کنسول به سرور مجازی خود متصل شوید.

یکی مزیت استفاده از VMware Client در ورود و استفاده از سرور، فعال ماندن سیزن شما میباشد که هنگام استفاده از ربات ها اهمین دارد و باعث میشود برنامه‌ای که روی سرور باز است بدون اختلال در عملکرد به کار خود ادامه دهد.

 

آموزش VMware Client

در فیلم آموزشی روش ورود و استفاده از وی‌ام کلاینت کاملا شرح داده شده است لذا برای بهره‌گیری از آموزش، ابتدا ویدئو را به دقت تماشا کنید سپس برنامه را دانلود نمایید و طبق فیلم از آن استفاده کنید.

۱. ابتدا نرم افزار VMware vSphere Client را دانلود کنید : دانلود

۲. به بخش فنی تیکت ارسال کرده (پنل کاربری > تیکت پشتیبانی) و درخواست اطلاعات VMware Client را به صورت تیکت ارسال نمایید تا همکاران ما در پاسخ، برای شما اطلاعات لازمه را ارسال نمایند.

۳. طبق فیلم مشخصات را وارد کنید و روی login کلیک کنید و منتظر بمانید تا بخش مدیریت باز شود. حال میتوانید عملیات مدنظر خود را انجام دهید.

 

اگر با مشکلی در روند اجرا مواجه شدید به بخش فنی تیکت ارسال نمایید تا همکاران شما را راهنمایی کرده و مشکل را برطرف نمایند.