فالوور فیک بدون ریزش اینستاگرام

سعید مقدم
فالوور فیک بدون ریزش برای اینستاگرام چیست و چگونه باید سفارش داد ؟ — ساناست

فالوور فیک بدون ریزش اینستاگرام چیست و آیا اصلا وجود دارد ؟ در این مقاله به مسئله ریزش فالوور فیک پرداخته و به این سوال مهم در زمینه ریزش فالوور فیک پاسخ خواهیم داد همچنین نحوه جبران ریزش فالوور فیک را بررسی میکنیم.

 

انواع فالوور فیک

برای شروع باید بدانید که انواع مختلفی از فالوور فیک وجود دارد: به طور مختصر بدانید که اساسا فالوور فیک به ۲ نوع دائمی و موقتی تقسیم میشود :

 

فالوور فیک موقتی : این نوع از فالوور قیمت بسیار پایینی دارد که اغلب با استفاده از رباتهای خارجی بدون گارانتی ارسال میشود. ماندگاری فالوور موقتی با سرورهای خارجی کمتر از ۷ روز است و صرفا برای کسانی که میخواهند موقتی فالوورهای خود را برای تبلیغات افزایش دهند و هزینه کمتری بپردازند استفاده میشود.

فالوور فیک دائمی : این نوع فالوور فیک که در ساناست نیز موجود است (مشاهده و خرید فالوور فیک دائمی) با استفاده از رباتهای باکیفیت ارسال میشود و دائمی است.

وقتی حرف از دائمی زده میشود به این معنا نیست که ۱۰۰٪ فالوورها بعد از ارسال باقی میماند؛ درواقع معنای آن این است که کیفیت اکانت های فیک بالا بوده و درصد مناسبی از آن برای مدت طولانی (یا همیشگی) در اکانت شما باقی میماند.

همین فالوورهای فیک دائمی نیز دارای کیفیت های متفاوتی هستند که بر روی قیمت و شرایط ارسال آنان تاثیر میگذارد.

 

فالوور فیک بدون ریزش اینستاگرام

درمورد نوع باکیفیت فالوورهای فیک، این سوال مطرح میشود که ایا فالوور فیک بدون ریزش وجود دارد یا خیر ؟

پاسخ منفی است؛ هیچ فالووری بدون ریزش نیست و بهترین سرورها نیز دارای ریزش هستند، تنها درصد این ریزش ها متغیر است و تفاوت میکند.

برای مثال یک سرور باکیفیت چیزی حدود ۳۰ الی ۴۰ درصد ریزش دارد که ممکن است تا 5 یا 6 روز اول رخ دهد و سپس در طول مدت طولانی تر این ریزش کمتر شده یا قطع میشود.

 

دلیل ریزش فالوور فیک

یکی از اصلی ترین سوالات کاربران این است که اگر فالوور فیک است و با ربات ساخته شده است، اصلا چرا فالوور فیک اینستاگرام ریزش میکند ؟ یا آیا این ریزش توسط ارائه دهنده و از عمد رخ میدهد ؟

دلیل ریزش فالوور فیک ارائه دهنده نیست، بله اینستاگرام با استفاده از الگوریتم‌های خود اقدام به حذف اکانت های فیک و غیرفعال میکند.

درواقع بخشی از فالوورهای فیک ارسالی که ممکن است کیفیت پایین تری داشته باشند توسط اینستاگرام تشخیص داده میشوند و سپس حذف میشوند. برخی نیز توسط سایر کاربران ممکن است گزارش داده شود و توسط اینستاگرام تعلیق میشود.

اما اینستاگرام نمیتواند همه نوع فالوور فیک را تشخیص دهد مثلا اگر اکانتی دارای عکس پروفایل، ایمیل تایید شده و پست باشد عملا هرگز حذف نخواهد شد لذا فالوور فیکی با این کیفیت ماندگار خواهد بود.

 

تبلیغات فالوور فیک بدون ریزش

خیلی از سایت ها اقدام به فروش فالوور فیک بدون ریزش میکنند؛ باید بگوییم این عنوان کاملا دروغ است و هرگز اتفاق نخواهد افتاد.

ممکن است بتوان ریزش یا کم کرد اما قطع، هرگز !

 

جبران ریزش فالوور فیک

جهت جبران ریزش فالوور باید به ۲ مورد توجه کرد، یکی سیاست های کاری ارائه دهنده و دیگری خود کاربر.

در مورد سیاست کاری، برخی اقدام به جبران ریزش اولیه با ارسال تعداد بیشتری فالوور میکنندو برخی پس از ارسال نیز دارای گارانتی هستند و مقداری جبرانی رایگان ارسال میکنند  (ما در ساناست همواره حدود ۲۰ رصد ارسالی بیشتری انجام میدهیم و پس از ۱۰ روز از اتمام فرایند ارسال نیز بسته به درخواست کاربر، مقداری جبران ارسال میکنیم)

درمورد اقدام کاربر، اگر ۳۰ درصد از نیاز خود بیشتر خریداری کنید و در بازه های زمانی حدود ۱۵ الی ۳۰ روزه اقدام به خرید مجدد کنید، میتوانید ظاهر پیج را همیشه حفظ کنید.

● مشاهده خدمات سوشال ساناست

 

فالوور فیک بدون  ریزش اینستاگرام : سخن پایانی

اگر میخواهید فالوور بخرید باید همواره به ریزش آن توجه کنید و برای جبران ریزش آن، تداوم در ارسال را رعایت کنید.

همچنین فعالیت منظم و تولید محتوا صحیح در کنار تبلیغات را نباید فراموش کنید زیرا برای یافتن مشتری یا کاربر هدفمند اینستاگرامی، فعالیت واقعی شما موثر خواهد بود.