آموزش فعالسازی لینک استوری اینستاگرام در ۲ روز

سعید مقدم
فعالسازی لینک استوری اینستاگرام در 2 روز (آموزش تصویری) — ساناست

اگر در فضای مجازی و شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت داشته باشید، حتما با لینک استوری اینستاگرام مواجه شده اید و ممکن است این سوال برای شما پیش امده باشد که چگونه میتوان آن را فعال کرد. در این مقاله نحوه فعالسازی لینک استوری اینستاگرام را به شما آموزش خواهیم داد.

 

لینک استوری اینستاگرام

فعالسازی لینک استوری اینستاگرام - ساناست استوری اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین تغییرات این شبکه‌ی اجتماعی بوده است که با استقبال بینظیری رو‌به‌رو شده است. این قابلیت که در اصل از اسنپ‌چت کپی برداری شده روزانه بیش از 500 میلیون کاربر دارد که واقعا رقم بی‌نظیری است.

جدا از این، با توجه به ماهیت آن (24 ساعته بودن) و همچنین قرار گرفتن در بالاترین بخش صفحه اهمیت بسیار بسیار زیادی دارد. این بخش در مواردی دارای بازدهی بالاتری از پست معمولی بوده که خود نکته‌ای بسیار قابل توجه میباشد. همچنین یکی از بهترین راه های درامد زایی با استفاد از تبلیغات، استفاده از همین بخش استوری میباشد.

قابلیت لینک استوری (قرار دادن لینک صفحه‌ی وب یا … در استوری) یکی از مهمترین قابلیت‌های این شبکه مخصوصا برای برند‌ها میباشد که نرخ تبدیل را به شدت افزایش میدهد و برای مواردی مثل جشنواره‌ها یا تخفیف‌های دوره‌ای بسیار پربازده میباشد.

 

 

 

فعالسازی لینک استوری اینستاگرام

همه اکانتهای اینستاگرامی نمیتوانند لینک استوری را فعال کنند و باید شرایط مورد نظر را داشته باشند سپس امکان استفاده از لینک در استوری برای آنان فراهم خواهد شد.

به طور کلی ۲ شرط اصلی برای دریافت لینک استوری اینستاگرام وجود دارد که باید به طور همزمان هردو فعال باشد تا گزینه لینک به استوری اضافه شود :

  • دارا بودن حداقل ۱۰۰۰۰ (10k) فالوور
  • بیزینس بودن پیج

هنگامی که این دو شرط روی پیج شما فعال باشد، گزینه لینک نیز نمایان خواهد شد. اکنون که دانستید چطور میشود لینک را فعال کرد، به نحوه برقرار سازی هرکدام از شروط میپردازیم :

 

شرط اول : بیزینس کردن صفحه اینستاگرام :

این کار بسیار ساده بوده و شما با مراجعه به بخش پروفایل و مراجعه به Switch to Business Profile میتوانید بدون دردسر (و حتی بدون داشتن پیج فیسبوک) اکانت خود را به بیزینس تبدیل و از قابلیت‌های آن استفاده کنید.

شرط دوم : داشتن 10.000 فالوور :

مهمترین چالش شما برای فعالسازی لینک استوری اینستاگرام، افزایش فالوور‌های خود به 10k (همان 10.000 دنبال کننده) میباشد.

برای افزایش فالوورهای پیج راه های مختلفی وجود دارد؛ راه هایی اعم از تبلیغات، تولید محتوا، فالو-آنفالو، استفاده از ربات ها و همچنین تزریق فالوور فیک.

از بین راه های گفته شده هرکدام دارای ویژگی های خاص خود میباشد، برای مثال اگر بخواهید با استفاده از نبلیغات فالوورها را افزایش دهید باید هزینه زیادی متقبل شوید و اگر به دنبال تولید محتوا باشد باید وقت زیادی را صرف کنید.

✜ راه های جذب فالوور هدفمند اینستاگرام

 

فعالسازی لینک استوری اینستاگرام با خرید فالوور

سریعترین و ارزانترین راه برای افزایش فالوورهای صفحه، استفاده از فالوور فیک است.

فالوور فیک، درواقع فالوئری است که توسط ریات ها ساخته میشود. شما میتوانید به مقدار موردنظرتان فالوور فیک برای پیج خود خریداری نمایید و آن را در کمترین زمان ممکن دریافت کنید و سپس منتظر بمانید تا لینک استوری اینستاگرام شما فعال شود.

پس از برقراری شروط، نهایت ۲ روز طول میکشد تا لینک شما فعال گردد.

 

مزایای خرید فالوور فیک برای فعالسازی لینک استوری اینستاگرام

  • سرعت بالای ارسال (زیر ۵ روز)
  • قیمت پایین به نسبت تبلیغات

سایت های مختلفی برای خرید فالوور فیک وجود دارند. ما در ساناست این امکان را برای شما فراهم کرده ایم که بتوانید فالوور فیک مدنظر خود را با پایین ترین قیمت و بالاترین سرعت ارسال دریافت نمایید.

 

خرید فالوور فیک اینستاگرام