آموزش تصویری نصب و کرک نینجاگرام

سعید مقدم
آموزش نصب نینجاگرام | آموزش تصویری نصب و کرک + مشخصات موردنیاز سیستم — ساناست

نینجاگرام نرم افزاری دارای لایسنس است و برای استفاده از آن باید لایسنس سالیانه آن را خریداری کرد اما با توجه به بالا بودن نرخ ارز این کار برای بسیاری ممکن نمیباشد لذا در این مقاله آموزش نصب نینجاگرام به صورت تصویری برای نسخه کرک شده را به شما ارائه خواهیم کرد.

 

نصب نینجاگرام کرک شده

نینجاگرام نام رباتی برای اینستاگرام است که تمام کار‌های اینستاگرامی شما را به‌صورت خودکار و کاملا هوشمند انجام میدهد.

این ربات تنها بر روی ویندوز قابل نصب بوده و درصورتی که قصد استفاده‌ی آن با موبایل یا سیستم‌عامل‌های دیگر دارید باید از سرور مجازی (vps) برای نصب آن استفاده نمایید.

به این نکته نیز توجه کنید که نینجاگرام بر روی ویندوز xp قابل نصب نبوده و در ویندوز 7 نیز عملکرد چندان مناسبی ندارد (قابل نصب است اما کارکرد مناسبی نخواهد داشت) لزا برای استفاده‌ی ساده و بدون مشکل از نینجاگرام بهتر است از ویندوز‌های 8.1 یا 10 استفاده فرمایید.

نصب بودن نت فریمورک نیز از پبش‌نیاز‌های این ربات میباشد.

نصب نینجاگرام فرایندی ساده بوده و نیاز به دانش خاصی ندارد اما با توجه به کثرت استفاده‌کنندگان این ربات، در این مقاله به آموزش نصب نینجاگرام (+ کرک) خواهیم پرداخت.

 

آموزش نصب و کرک ربات نینجاگرام

در ابتدا به این نکته توجه فرمایید که با توجه به غیر رایگان بودن ربات نینجاگرام، ما مجبور به استفاده از نسخه‌ی کرک شده‌ی نینجاگرام هستیم؛ برای نصب نسخه‌های کرک شده نیز باید آنتی‌ویروس خود را خاموش کنید.

پس از خاموش کردن آنتی‌ویروس مراحل نصب را به شرح زیر دنبال کنید :

 

۱- بر روی فایل setup.exe کلیک کرده تا وارد مراحل نصب شوید.

آموزش نصب نینجاگرام | ساناست

 

۲- مراحل نصب را به‌صورت معمول طی کنید (بر روی next کلیک کنید) تا نصب به پایان برسد؛ به این نکته توجه کنید که تیک باز شدن نرم‌افزار پس از نصب را برداشته باشید (نرم‌افزار را باز نکنید و از باز شدن خودکار جلوگیری کنید) و درصورتی که آن را باز کردید به‌طور کامل ببندید.

 

۳- حال محتوای پوشه‌ی crack که حاوی برنامه‌ای با نام NinjaGram.exe میباشد را کپی کنید.

آموزش نصب نینجاگرام | ساناست

 

۴- اکنون به محل نصب نرم‌افزار (پیشفرش : c:\Program Files (x86)\NinjaGram) بروید و فایل کپی شده را paste (جایگزین) کنید.

آموزش نصب نینجاگرام | ساناست

 

۵- فرایند نصب و کرک همینجا به پایان رسید؛ اکنون برای اجرای برنامه بر روی فایل ninjagram.exe موجود در محل نصب راست‌کلیک کرده و بر روی run as administrator کلیک کنید.

آموزش نصب نینجاگرام | ساناست

 

۶- صفحه‌ای که در تصویر زیر مشاهده میکنید صفحه ورود نرم‌افزار نینجاگرام است؛ بر روی add کلیک کرده و اطلاعات اکانت خود را وارد نمایید سپس روی login کلیک کنید.

آموزش نصب نینجاگرام | ساناست

 

۷- اگر تمام اطلاعات را صحیح وارد کرده باشید با صفحه‌ی زیر مواجعه خواهید شد؛ این صفحه‌ی اصلی ربات نینجاگرام میباشد که میتوانید فرایند‌های دلخواهتان را در آن انجام دهید.

آموزش نصب نینجاگرام | ساناست

 

نکات پیرامون نصب نینجاگرام

توجه : فراید انتقال از قسمت ورود اطلاعات تا شروع به کار ربات (انتقال از بخش ۶ به ۷) بسته به سرعت اینترنت و سخت‌افزار سیستم شما ممکن است تا ۱۵ دقیقه نیز به‌طول انجامد.

نکته : درصورتی که ورود دو مرحله‌ای را فعال کرده باشید ربات پس از شروع فرایند از شما اطلاعات مربوطه (کد ارسالی اینستاگرام به شماره یا ایمیل شما) را دریافت خواهد کرد.

نکته ۲  : برای مشاهده‌ی تمام فرایند‌های درحال انجام توسط ربات بر روی بزرگنمایی کلیک کنید.