کسب درآمد از ساناست !

سعید مقدم
کسب درآمد از راه بازاریابی (15درصد سود فروش بدون محدودیت) — ساناست

کسب درآمد از ساناست با بازاریابی

سود ۱۵درصد به ازای هر سفارش

بازاریابی یکی از آسان‌ترین و درعین حال جذاب‌ترین راه‌های کسب درآمد مخصوصا از طریق اینترنت میباشد. شما کافی است لینک فروش را در اختیار افراد گذاشته و با هربار خرید آن‌ها، سود خود را از آن فروش دریافت نمایید.

این راه برای کسانی که دارای تایم خالی اندک در روز میباشند (دانش‌آموزان، دانشجویان وحتی افرادی با شغل آزاد) و نمیتوانند سغل‌های تمام وقت را به دست آورند راهی فوق‌العاده است.

ما در ساناست به ازای هر سفارش از سمت شما (حتی تا ۱۵ روز بعد از کلیک) ، 15درصد مبلغ فروش را به عنوان پورسانت به شما تقدیم میکنیم !

کسب درآمد با بازاریابی از ساناست

ما در ساناست این امکان را برای شما فراهم کرده‌ایم تا بتوانید به ازای هر مشتری که به سایت معرفی میکنید، درصدی از مبلغ فروش را به عنوان پورسانت دریافت نمایید.

15درصد پورسانت به ازای هر سفارش

هر سفارش (بدون محدودیت در مبلغ آن!!) که از سمت شما در ساناست ثبت می‌شود برای شما 15درصد از مبلغش را به‌عوان پورسانت به همراه دارد؛ درواقع هر خریدی که از طریق لینک اختصاصی شما (در ادامه به آن میپردازیم) به وجود بیاید بسته به مبلغش برای شما سود خواهد داشت : 15درصد از مبلغ کل سفارش برای شما خواهد بود.

این یعنی با توجه به قیمت بالای برخی از محصولات ما، شما میتوانید درآمد بسیار بالایی از ساناست داشته باشید :

مثال : مبلغ محصول “سرور مجازی وارز هلند – پلن 7” حدود 410.000 تومان میباشد و درصورتی که خریدی از طریق لینک‌های شما برای این محصول ثبت شود، 62.000 تومان سود برای شما واریز خواهد شد آن هم تنها برای یک سفارش !!

بخش بازاریابی ساناست

شما پس از عضویت در این بخش و تایید شدن در آن، صاحب پنل بازاریاب خواهید شد. در این پنل میتوانید لینک‌های موردنیاز خود را ساخته و هرکدام را مدیریت کنید.

همچنین پس از رسیدن به مبلغ موردنیاز، درخواست تسویه حساب را ارائه کرده و مبلغ پورسانت را دریافت فرمایید.

امکانات پنل بازاریاب ساناست

  • مدیریت لینک (ساخت و مدیریت لینک‌های اختصاصی)
  • آمار دقیق کلیک‌ها
  • آمار دقیق خرید به ازای هر لینک
  • امکان مشاهده حساب و تسویه
  • و…

اطلاعات تکمیلی در رابطه با کسب درآمد از ساناست با بازاریابی

روش کار :

شما ابتدا لینک اختصاصی خود را (در پنل بازاریاب) ساخته و آن را به اشتراک خواهید گزاشت؛

سپس میتوانید آمار آن لینک را مشاهده کنید؛ برای مثال تعداد کلیک‌های روی آن و همچنین تعداد کلیک‌های منجر به خرید بر اساس آن لینک؛

نهایتا میتوانید پس رسیدن به حدنصاب درخواست تسویه حساب کنید.

تایم احتساب هر سود فروش 15 روزه می‌باشد : درواقع وقتی شما یک لینک اختصاصی را به فرد مورد نظر میدهید، از تایمی که آن فرد با لینک شما وارد سایت میشود تا 15روز بعد، اگر در این تایم فرد سفارشی را انجام دهد سود 15درصدی برای شما درنظر گرفته خواهد شد.

شما میتوانید کاربر خود را به هر قسمت از سایت که میخواهید ارجاع دهید؛ برای مثال به مقالات رایگان. حال اگر آن کاربر (که از طریق لینک شما وارد سایت شده) از همان وقت تا 15 روز آتی سفارشی ثبت کند، سود 15درصدی فروش آن برای  شما لحاظ خواهد شد.

تسویه حساب :

برای تسویه حساب حداکثری وجود ندارد و شما هر مبلغی از پورسانت (از 30.000 تا چندین میلیون تومان) را میتوانید با درخواست واریز دریافت کنید.

حداقل مبلغ قابل تسویه 30.000 تومان میباشد.

محدودیت ها:

هیچ محدودیتی در این بخش وجود نداشته و شما با هر سن یا … میتوانید شروع به کسب درآمد کنید.

تقلب :

درصورت مشاهده هرگونه تقلب در روند بازاریابی، حساب شما مسدود و وجه شما ضبط خواهد شد.


ثبت نام و عضویت در بخش بازاریابی

شما هم از طریق حساب کاربری و هم لینک زیر میتوانید وارد داشبورد بازاریابی شوید :

درصورتی بروز مشکل یا نیاز به اطلاعات بیشتر با ما نماس بگیرید : بخش تماس با ما + راه‌های تماس