روش‌های افزایش فالوور تیک تاک : چگونه در tiktok محبوب شویم؟

مینا چراغی
روش‌های افزایش فالوور تیک تاک : چگونه در tiktok محبوب شویم؟ — ساناست

شبکه اجتماعی تیک تاک یکی از معروف‌ترین و مطرح‌ترین شبکه‌های اجتماعی است که محتوای آن را ویدئوهای مختلف تشکیل می‌دهد. با توجه به اینکه امروزه تیک تاک محلی برای کسب درآمد محسوب می‌شود بسیاری علاقه‌مند به افزایش فالوور در این برنامه هستند. از این رو، ما در این مقاله تصمیم گرفتیم به روش‌های افزایش فالوور تیک تاک بپردازیم.

 

 

افزایش فالوور تیک تاک

اگر در شبکه اجتماعی تیک تاک قصد افزایش فالوور را دارید باید در این رسانه نیز مانند سایر رسانه‌های اجتماعی از روش‌های مختلفی استفاده کنید تا به نتیجه برسید. از آنجایی که تیک تاک مانند اینستاگرام یک برنامه تصویری ویدئویی است روش‌های افزایش فالوور در این برنامه شباهت زیادی به روش‌های افزایش فالوور اینستاگرام دارد. در ادامه مهمترین و موثرترین روش‌های افزایش فالوور تیک تاک را به شما معرفی می‌کنیم.

 

یک پروفایل مناسب درست کنید

یکی از اولین قسمت‌های تیک تاک که می‌تواند کاربران را جذب کند داشتن پروفایل خوب و مناسب است. اگر پروفایل خوب و جالبی داشته باشید افراد بیشتر در مورد شما کنجکاو می‌شوند و در نتیجه احتمال بازدید از ویدیوهایتان و لایک آن‌ها بالاتر می‌رود. در حالی که اگر پروفایل نامناسبی داشته باشید ممکن است افراد بی‌تفاوت از ویدئوهای شما بگذرند یا تمایلی به اشتراک آن‌ها با دیگران نداشته باشند.
اما یک پروفایل خوب به چه صورت است؟ یکی از شرایط داشتن پروفایل خوب در تیک تاک نام کاربری مناسب و معقول است. چرا که نام کاربری به نوعی معرف شما و ویدیوهایتان خواهد بود. از دیگر شرایط، اضافه کردن عکس مناسب به پروفایل است. سپس اگر در شبکه‌های اجتماعی دیگر فعالیت دارید می‌توانید لینک آن‌ها را در پروفایل تیک تاک قرار دهید تا کاربران بیشتر با شما آشنا شده و پیگیرتان شوند.

 

به طور مداوم محتوای جدید ارائه دهید

اگر هدف شما دستیابی به لایک، بازدید بیشتر و در نهایت افزایش فالوور تیک تاک است باید به طور مداوم محتواهای مناسب و خلاقانه درست کرده و به اشتراک بگذارید. البته توجه داشته باشید اگر قرار است فعالیت مداوم شما سبب کاهش کیفیت کارتان شود این کار ارزشی نخواهد داشت چرا که کیفیت محتوای موردنظر اهمیت بیشتری دارد. بنابراین کیفیت را در اولویت قرار داده و کم‌کم فعالیت خود را افزایش دهید.

 

محتوای آموزشی تهیه کنید

معمولا کاربران از محتواهایی که به آن‌ها چیزهای جدید و مفید یاد بدهد، استقبال می‌کنند. بنابراین شما می‌توانید اگر در حوزه خاصی مهارت یا علم دارید گهگاهی در صفحه تیک تاک خود به آموزش درباره آن بپردازید. در واقع اگر کاربران آگاه شوند که شما چیزهای زیادی برای یاد دادن دارید بسیار علاقه‌مند به دنبال کردن شما خواهند شد.

 

از چالش‌های تیک تاک بهره ببرید

یکی از روش‌هایی که می‌تواند نظر کاربران زیادی را به سمت شما جلب کند استفاده از چالش است. برای این کار شما می‌توانید یا خودتان یک چالش مناسب ایجاد کنید و یا در چالش‌هایی که دیگران ایجاد کرده‌اند، شرکت کنید. بنابراین برای افزایش فالوور در چالش دیگران شرکت کنید و دیگران را به چالش خود دعوت کنید. این قبیل کارها تا حد زیادی می‌تواند در معروفیت و محبوبیت شما در تیک تاک اثرگذار باشد.

 

از هشتگ‌های مناسب استفاده کنید

همانطور که تیک تاک یک شبکه اجتماعی مناسب برای معروف شدن و مطرح شدن است در همان حال این فضا آنقدر بزرگ است که ممکن است در میان سایر کاربران محو شوید. پس راه چاره چیست و چطور می‌توان در میان این همه کاربر خودی نشان داد؟ یکی از راه‌هایی که می‌تواند در این شرایط به شما کمک کند استفاده هشتگ‌های مناسب است. هشتگ‌های مناسب هشتگ‌هایی هستند که متناسب با محتوای موردنظر و هدف شما باشند. البته برای این کار باید به ترندهای روز و هشتگ‌هایی که افراد بیشتر جستجو می‌کنند توجه کنید.
بنابراین استفاده از هشتگ‌های مناسب می‌تواند سبب شود که افراد راحت‌تر شما را پیدا کرده و دنبال کنند. برای انتخاب هشتگ سعی کنید هم از هشتگ‌های عمومی‌تر مرتبط با حرفه خود و هم از هشتگ‌های اختصاصی استفاده کنید.

 

با سایر حساب‌ها تعامل برقرار کنید

تیک تاک یک شبکه اجتماعی است که یکی از راه‌های افزایش فالوور در آن برقراری تعامل با دیگران و به خصوص حساب‌های مرتبط است. در واقع بازدید از فیلم‌های سایر افراد، لایک فیلم‌ها و کامنت گذاشتن برای آن‌ها از مواردی است که سبب هر چه بیشتر دیده شدن ویدیوهایتان می‌گردد. مثلا اگر بتوانید در زیر ویدئوهای دیگران از کامنت‌های جذاب استفاده کنید می‌توانید توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرده و آن‌ها را به دیدن ویدیوهایتان ترغیب کنید. حتی وقتی که افراد برای شما کامنت می‌گذراند بتوانید به شیوه جالب و صحیح پاسخ آن‌ها را بدهید افراد بیش از پیش علاقه‌مند به دنبال کردن شما می‌شوند.

 

محتوای مشترک ارائه دهید

همکاری و ایجاد یک پروژه مشترک از دیگر روش‌هایی است که تا حد زیادی می‌تواند در افزایش فالوور در تیک تاک موثر باشد. برای این کار می‌توانید با افرادی که دارای تعداد فالوورهای نزدیک به شما هستند یک پروژه مشترک در تیک تاک به نمایش بگذارید. اگر می‌خواهید این روش را به کار ببرید هم می‌توانید با افرادی که آن‌ها را می‌شناسید همکاری کنید و هم می‌توانید برای سایر افراد محبوب درخواست همکاری بفرستید.

 

تاییدیه (تاج) تیک تاک بگیرید

تاییدیه تیک تاک یک نماد است که در پروفایل‌ها و فیلم‌های کاربران خاصی مشاهده می‌شود. در واقع داشتن تاییدیه یا تاج نشان دهنده این است که شما یک فرد تأثیرگذار در رسانه تیک تاک هستید. مسئولان تیک تاک که کار نظارت از برنامه را به صورت مداوم بر عهده دارند با دادن نماد تاج به برخی از کاربران آنها را تشویق می‌کنند. در واقع تاج نشان دهنده این است که شما در برنامه تیک تاک موفق عمل کرده‌اید.
علاوه بر اینکه داشتن تاج می‌تواند در دیده شدن شما کمک کند، تعامل با افرادی که نماد تاج را دارند نیز در معروفتر شدن شما نیز موثر است. بنابراین سعی کنید با تولید محتوای با کیفیت و خلاقانه، فعالیت مناسب، کمک به دیگران در این رسانه و به طور کلی نمایش خود به بهترین شکل، نماد تاج را بدست آورید.

 

از سایر رسانه‌های اجتماعی استفاده کنید

برای اینکه در برنامه تیک تاک توسط افراد بیشتری دیده شوید از تاثیر سایر رسانه‌های اجتماعی غافل نمانید. درست است که بخش اصلی فعالیت شما در برنامه تیک تاک است اما رسانه‌های دیگر هم می‌توانند در افزایش فالوور به شما کمک کنند. مثلا ممکن است برخی افراد در اینستاگرام و تلگرام شما را دنبال کنند اما از فعالیت شما در تیک تاک بیخبر باشند. بنابراین باید به نحوی دیگران را از حضور خود در تیک تاک آگاه سازید. حتی می‌توانید در رسانه‌های مهم افراد دیگر برای صفحه خود در تیک تاک تبلیغ کنید.

 

 

روش‌های افزایش فالوور تیک تاک | جمع بندی

ما در این مقاله به معرفی و بررسی روش‌های افزایش فالوور تیک تاک پرداختیم. اکنون با آگاهی از این روش‌ها می‌توانید گام به گام در جذب فالوور تیک تاک پیش بروید. البته اگر تصمیم جدی در جهت افزایش فالوور تیک تاک دارید یادتان باشد که باید این روش‌ها را به طور مداوم انجام دهید تا به نتیجه برسید. در پایان اگر در ارتباط با مطالب موردنظر سوال یا پیشنهادی دارید آن را با ما در میان بگذارید.