معرفی 8 روش کسب درآمد از کلاب هاوس

مینا چراغی
معرفی 8 روش کسب درآمد از کلاب هاوس — ساناست

راه اندازی شبکه اجتماعی کلاب هاوس یکی از مهم ترین خبرها در سال 2021 بوده است. همزمان با معرفی این شبکه اجتماعی، افراد بسیاری به این برنامه پیوستند. کلاب هاوس مانند سایر برنامه های اجتماعی می تواند برای افراد فعال در برنامه زمینه های کسب درآمد را فراهم کند. اگر از افرادی هستید که تمایل دارید از طریق این برنامه درآمد کسب کنید ما در این مقاله قصد داریم روش های کسب درآمد از کلاب هاوس را به شما، معرفی کنیم.

 

 

روش های کسب درآمد از کلاب هاوس

امروزه یکی از راه های کسب درآمد که افراد بسیاری به آن روی آورده اند کسب درآمد از طریق شبکه های اجتماعی است. کلاب هاوس نیز به عنوان یک شبکه اجتماعی می تواند یک بستر مناسب برای علاقه مندان به شبکه های اجتماعی و کار آفرینانی که سخنور خوبی هستند، باشد.

از آن جایی که کلاب هاوس یک برنامه مبتنی بر صدا است داشتن مهارت سخنوری در این برنامه اهمیت بالایی دارد. بنابراین اگر می خواهید از طریق این شبکه کسب درآمد کنید باید مهارت سخنوری و گفتگو با افراد را تقویت کنید. البته همین قابلیت گفتگو با افراد می تواند ارتباطات نزدیک تری را رقم بزند و شما راحت تر بتوانید اعتماد مخاطبان را به خود جلب کنید. در ادامه به معرفی مهم ترین روش های کسب درآمد از کلاب هاوس می پردازیم.

 

1. همکاری با سرمایه گذارها

در برنامه کلاب هاوس برخی از روم ها توسط افراد مشهور، کارآفرینان و سرمایه گذاران اداره می شوند. این روم ها به صورت یک میز گرد است که در آن ها ایده های مختلف مطرح می شود. دستورکار این روم ها متفاوت است اما به طور کلی مجریان از مخاطبان دعوت می کنند تا ایده های تجاری خود را به گوش تاثیرگذاران و کارآفرینانی که قصد سرمایه گذاری دارند برسانند.

همچنین در این گونه روم ها مخاطبان تشویق می شوند که در مورد چگونگی گسترش شغل، بازاریابی و ارتقا مشاوره بگیرند. البته باید توجه داشته باشید گاهی مشاوره و بازخورد می تواند ملایم نباشد و شما باید آمادگی دریافت انتقادها را داشته باشید. با این حال ممکن گاهی ایده های شما توسط افراد سرمایه گذار مورد استقبال قرار بگیرد.

 

2. مشارکت تجاری

یکی دیگر از راه هایی که در کلاب هاوس می تواند زمینه ساز کسب درآمد شما شود مشارکت تجاری است. در واقع افرادی که صاحب شغل هستند می توانند از طریق این برنامه با سایر کار آفرینان مشارکت تجاری برقرار کنند. چندین روم برای کارآفرینان وجود دارد که می توانند در آن ها حضور پیدا کنند. در روم ها از طریق بالا بردن دست و رفتن روی صحنه پیشنهادات خود را برای کارآفرینان دیگری که در روم حضور دارند مطرح کنند.

 

3. روم های اسپانسر شده

اگر به عنوان یک سخنران یا متخصص در زمینه خاص جایگاه خود را در کلاب هاوس تثبیت کنید ممکن است توسط برندها یا شرکت های مختلف برای حضور در اتاقی مرتبط با تخصصتان مورد حمایت مالی قرار بگیرید. بنابراین اگر پیروان کافی داشته باشید یا از نفوذ کافی برخوردار باشید ممکن است به عنوان یک شرکت کننده در جلسه به یک باشگاه یا اتاق دعوت شوید و برای سخنرانی حقوق دریافت کنید.

 

4. کسب درآمد از کلاب هاوس با حق عضویت

شما می توانید در کلاب هاوس باشگاه هایی را تشکیل دهید و به مرور زمان پس از اینکه به سطحی از پیشرفت رسیدید برای شرکت افراد در این باشگاه ها از آن ها حق عضویت بگیرید. هزینه های دریافتی بر اساس محبوبیت یک باشگاه، مجری و موضوع مورد نظر می تواند متفاوت باشد.

 

5. تبلیغات

اگر پس از مدتی فعالیت در کلاب هاوس بتوانید طرفداران زیادی جذب کنید می توانید از طریق تبلیغات درآمد کسب کنید. انجام این روش نیازمند زمان است. شما ابتدا باید دوستان زیادی پیدا کنید و افراد زیادی را به روم خود جلب کنید. وقتی به تعداد نسبتا مناسبی دنبال کننده رسیدید می توانید از برندهای مختلف برای تبلیغات هزینه دریافت کنید. به یاد داشته باشید انجام تبلیغات نباید به صورتی باشد که دنبال کنندگان شما را خسته و دلزده کند.

 

6. مشاوره و آموزش

اگر در زمینه کار و حرفه خود دانش بالایی دارید و متخصص هستید می توانید جهت مشاوره به افراد در زمینه مورد نظر یک روم ایجاد کنید. در این حالت از طریق دریافت مبلغی می توانید به مراجعه کنندگان مشاوره دهید. البته برنامه هنوز به طور مستقیم قابلیت ارسال یا پرداخت را ندارد بنابراین برای دریافت هزینه می توانید از روش های دیگر استفاده کنید.

همچنین در زمینه تخصص خود می توانید جلسات آموزشی برگزار کنید و از افراد برای شرکت در آن ها هزینه ثبت نام بگیرید. شما می توانید به ازای مدت زمانی که صرف آموزش می کنید هزینه دوره را تعیین کنید. همچنین می توانید برای قیمت گذاری دوره ها از قبل تحقیقاتی انجام دهید تا متوجه شوید ارزش مهارت هایتان چقدر است. بنابراین اگر فکر می کنید از مهارت بالایی برخوردار هستید سعی کنید آن را به کار گیرید.

 

7. فروشگاه پاپ آپ

یکی از مهمترین روش های کسب درآمد از کلاب هاوس، فروش است. اگر محصولی برای فروش دارید و می دانید می توانید از طریق کلاب هاوس آن را به فروش برسانید این روش برای شما مناسب است. این روش بیشتر برای مواقعی است که شما دارای یک سایت فروشگاهی باشید و از طریق کلاب هاوس افراد را به سایت مورد نظر هدایت کنید. سعی کنید محصولات را به گونه ای برای افراد معرفی کنید تا هنگام وارد شدن در سایت گزینه خرید را اعمال کنند.

 

8. معرفی خدمات شغلی و حرفه ای

برای استفاده از این روش با ورود به کلاب هاوس روم و باشگاه خود را تشکیل دهید. افراد را به روم خود دعوت کنید و پس از گذشت زمانی و بدست آوردن تعدادی دنبال کننده محصولات و خدمات خود را به آن ها معرفی کنید. سعی کنید این کار را در ضمن ارائه اطلاعات و مشاوره به افراد انجام دهید تا موثر واقع شود. شما می توانید در مورد خدمات خود، ارزشی که دارند و دلیل نیاز افراد به آن ها صحبت کنید. همچنین می توانید در بیوگرافی خود خدماتتان را معرفی کنید تا توسط افراد زیادی دیده شود.

البته به یاد داشته باشید که قبل از معرفی خدمات باید توانسته باشید اعتماد مخاطبان را به خود جلب کنید. مراقب باشید موضوع بحث شما به طور دائمی بیش از حد راجع به خود و فروش نباشد زیرا در این صورت مخاطب به شما اطمینان نخواهد کرد.

 

 

روش های کسب درآمد از کلاب هاوس : جمع بندی

ما در این مقاله به معرفی روش های کسب درآمد از کلاب هاوس پرداختیم. شما با توجه به حرفه و توانایی خود می توانید از یک یا چند روش برای کسب درآمد استفاده کنید. برای موفق شدن در هریک از روش ها، داشتن انگیزه، فعالیت مداوم در برنامه، نظم و برنامه ریزی اهمیت بالایی دارد. در پایان اگر در مورد مطالب مورد نظر سوال یا پیشنهادی دارید آن را با ما در میان بگذارید.