پنل کاربری

|

سبد خرید

سفارش تولید محتوا برای سایت

سفارش تولید محتوا استاندارد و باکیفیت - ساناست

سفارش تولید محتوا برای سایت

سفارش تولید محتوا ارزان و باکیفیت برای سایت با رعایت اصول سئو و نگارش استاندارد برای سایت و وبلاگ با امکان سفارش محتوا رایگان جهت تست کیفیت.

سفارش تولید محتوا - ساناست

تحویل سریع

تحویل سریع

محتوای اصولی و استاندارد

محتوای استاندارد

پلن‌های اقتصادی

پلن‌های اقتصادی

پشتیبانی اختصاصی

پشتیبانی اختصاصی

سفارش تولید محتوا برای سایت

محتوا یکی از مهمترین ارکان یک کسب و کار است و تولید محتوای اصولی و مستمر، لازمه‌ی پیشرفت یک کسب و کار میباشد؛ همچنین تولید محتوا مهمترین مولفه برای افزایش رتبه و بازدید از طریق موتورهای جستجو (بهبود سئو) است. (+ اهمیت تولید محتوا)

خدمات تولید محتوا ساناست، به شما این امکان را میدهد تا محتوای خود را با بهترین قیمت و کیفیت سفارش دهید و آن را در اسرع وقت تحویل بگیرید. تمامی محتوای ارسالی ساناست، بازبینی شده و با رعایت اصول نگارش است و سبب میشود جدا از مطرح شده در گوگل و سایر سرچ‌انجین‌ها، به معنای واقعی برای کاربرانتان محتوای مفیدی تولید کرده و باعث این شوید که کاربران دائمی و با ارزشی برای شما به ارمغان آید.

شما میتوانید محتوا خود را در هر ساعت از شبانه روز سفارش دهید؛ درصورتی که نویسنده نیاز به اطلاعات بشتری از درخواست شما داشته باشد با شما ارتباط برقرار میکند و درغیر اینصورت فرایند تولید محتوا 2 ساعت کاری پس از درخواست شما آغاز و در مدت ذکر شده (۸ الی ۴۸ ساعت ‍~ میانگین ۱۰ ساعت کاری) تحویل خواهد شد.

لازم به ذکر است امکان “درخواست محتوا سئو شده” ، “محتوا عکس دار (طراحی شده)” و “بازبینی تخصصی و ویژه” نیز برای سفارش تولید محتوا شما فراهم است که در صفحه سفارش میتوانید آن ها را نیز به سفارش خود بی‌افزایید.

سفارش تولید محتوا استاندارد و سئو شده - ساناست

 

 

پکیج های تولید محتوا ساناست

محتوا کلمه‌ای◆ راهنما

محتوا ۵۰۰ کلمه‌ای فارسی

۲۲,۵۰۰ تومان تومان

محتوای تالیفی/ترجمه و بازنویسی ۵۰۰ کلمه‌ای بهینه و استاندارد برای سایت

 • محتوا استاندارد و خوانا
 • رعایت اصول نگارش
 • امکان درخواست تصویر و سئو سازی

محتوا ۱,۰۰۰ کلمه‌ای فارسی

۴۵,۰۰۰ تومان تومان

محتوای تالیفی/ترجمه و بازنویسی ۱۰۰۰ کلمه‌ای بهینه و استاندارد برای سایت

 • محتوا استاندارد و خوانا
 • رعایت اصول نگارش
 • امکان درخواست تصویر و سئو سازی

محتوا ۱,۵۰۰ کلمه‌ای فارسی

۶۷,۰۰۰ تومان تومان

محتوای تالیفی/ترجمه و بازنویسی ۱۵۰۰ کلمه‌ای بهینه و استاندارد برای سایت

 • محتوا استاندارد و خوانا
 • رعایت اصول نگارش
 • امکان درخواست تصویر و سئو سازی

محتوا ۲,۰۰۰ کلمه‌ای فارسی

۸۹,۰۰۰ تومان تومان

محتوای تالیفی/ترجمه و بازنویسی ۲۰۰۰ کلمه‌ای بهینه و استاندارد برای سایت

 • محتوا استاندارد و خوانا
 • رعایت اصول نگارش
 • امکان درخواست تصویر و سئو سازی

محتوا ۲,۵۰۰ کلمه‌ای فارسی

۱۱۲,۰۰۰ تومان تومان

محتوای تالیفی/ترجمه و بازنویسی ۲۵۰۰ کلمه‌ای بهینه و استاندارد برای سایت

 • محتوا استاندارد و خوانا
 • رعایت اصول نگارش
 • امکان درخواست تصویر و سئو سازی

محتوا ۳,۰۰۰ کلمه‌ای فارسی

۱۳۵,۰۰۰ تومان تومان

محتوای تالیفی/ترجمه و بازنویسی ۳۰۰۰ کلمه‌ای بهینه و استاندارد برای سایت

 • محتوا استاندارد و خوانا
 • رعایت اصول نگارش
 • امکان درخواست تصویر و سئو سازی


تولید محتوا سئو شده

ترافیک دریافتی از موتورهای جستجو به خصوص گوگل، از اصلی‌ترین و هدفمند ترین ورودی ها برای سایت میباشند و به دلیل هدفمدی بالا میتوانند درآمد خوبی را برای شما به ارمغان آورند. اما کسب جایگاه خوب در گوگل نیازمند محتوا استاندارد و سئو شده میباشد.

در تولید محتوا سئو شده، تمام استاندارهای سئو از جمله چگالی درست کلمه کلیدی (نه به معنای تکرار بیش از حد)، استفاده درست از تگ های h1,h2,h3 ، لینکسازی داخلی و خارجی و … باید رعایت گردد تا جایگاه خوبی در گوگل کسب گردد.

همچنین خود محتوای تولید شده باید مفید و کاربردی باشد تا برای کاربران قابل استفاده گردد و مخاطب بتواند با آن ارتباط برقرار کند.

ما در ساناست خدمات تولید محتوا سئو شده را با بالاترین کیفیت ممکن برای شما انجام خواهیم داد تا بتوانید رتبه خوبی در گوگل کسب نمایید و همچنین برای کاربرانتان نیز یک منبع مفید تلقی شوید.

هزینه تولید محتوا

هزینه تولید محتوا به ازای کلمات درخواستی و همچنین درخواست شما مبنی بر سئو شدن آن میباشد.

محتوا متنی ساده

هزینه محتوا استاندارد سئو نشده در ساناست به ازای هر کلمه 30 تومان میباشد. لازم به ذکر است برای سفارشات پرتعداد، این نرخ کمتر و به صورت توافقی خواهد شد.

محتوا سئو شده

هزینه محتوا سئو شده حدود 60 تومان به ازای هرکلمه میباشد (30 تومان + 40٪). شما میتوانید در صفحه تسویه حساب سفارش محتوا خود، گزینه سئو سازی محتوا را انتخاب کنید تا مبلغ به صورت خودکار اعمال گردد و سفارش برای شما سئو شده تحویل گردد.

موضوع برای تولید محتوا در سایت

انتخاب موضوع و عنوان برای تولید محتوا کاری نسبتا دشوار است و فکر و زمان زیادی را میطلبد. برای انتخاب عنوان برای تولید محتوا خود میتوانید به مقاله 103 ایده تولید محتوا برای سایت و وبلاگ که به صورت رایگان منتشر کرده ایم مراجعه نمایید و بر اساس آن عنوان موردنظر خود را انتخاب کرده و سپس اقدام به سفارش تولید محتوا نمایید.

همچنین اگر تعداد محتوا های درخواستی شما زیاد میباشد، میتوانید با بخش تولید محتوا از طریق بخش تیکت پشتیبانی مکاتبه نمایید تا موضوع تولید محتوا توسط ساناست انتخاب گردد.

تولید محتوا رایگان

درصورتی که قصد فعالیت جدی در زمینه تولید محتوا را دارید؛ میتوانید جهت اطمینان از کیفیت و سرعت ارسال، درخواست سفارش تولید محتوا رایگان را از بخش انتهای سایت مشاهده و سپس فرم را پر نمایید.

پس از پر کردن فرم درخواست محتوا رایگان، مسئولان بخش تولید محتوا حدود پس از 18 ساعت کاری با شما تماس گرفته و پس از دریافت اطلاعات تکمیلی بابت سفارش شما، فرایند نوشتن محتوا رایگان و ارسال آن برای شما را شروع خواهند کرد.

سفارش محتوای رایگان

جهت تست سرعت و کیفیت محتوای تولیدی توسط ساناست، میتوانید یک محتوای ۳۰۰ الی ۵۰۰ کلمه‌ای فارسی تالیفی را به صورت کاملا رایگان دریافت کنید!

با توجه به اینکه محتوای اصولی یکی از مهمترین ویژگیهای یک سایت است و طبعا حساسیت زیادی روی آن وجود دارد، درصورتی که میخواهید ابتدا از کیفیت و سرعت ارسال سفارشات تولید محتوا برای سایت، آگاه شوید؛ میتوانید یک محتوا به صورت رایگان از ما دریافت کنید و آن را ارزیابی کنید سپس درصورت تمایل سفارشات بیشتری را ثبت نمایید.
جهت درخواست محتوا رایگان، به صفحه (+ درخواست محتوای تست رایگان) مراجعه نموده و محتوای درخواستی خود بر اساس کلمه کلیدی موردنظرتان را ثبت کنید و منتظر باشید تا طی ۱۸ ساعت کاری، به درخواست شما رسیدگی گردد.