|

سبد خرید

آموزش تشخیص فالوور فیک در اینستاگرام [برنزی]

نوشته شده توسط

‌ سعید مقدم ‌

‌‌ در ‌

29 آذر 1397

تشخیص فالوور فیک در اینستاگرام

تشخیص فالوور فیک در اینستاگرام

شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام به عنوان یکی از بزرگترین شبکه‌های اجتماعی جهان همواره مورد توجه ویژه‌ی افراد مختلف به‌خصوص سلبریتی‌ها و اینفلوئنسر‌ها بوده است. همین مورد توجه بودن اینستاگرام و علاقه برای بیشتر دیده شدن باعث شده است بسیاری اقدام به جمع‌آوری فالوور فیک و تقلبی نمایید.

با توجه به اینکه تعداد فالوور یکی از مهم‌ترین مشخصه‌ها برای تعییت کیفیت پیج جهت تبلیغ و موارد مرتبط میباشد؛ در این مقاله ابزاری آنلاین و کارآمد را جهت تشخیص فالوور فیک در اینستاگرام به شما معرفی می‌نماییم.

تشخیص فالوور فیک در اینستاگرام

برای تشخیص فالوور فیک در ایینستاگرام راه‌های مختلفی ارائه شده است؛ برای مثال برخی با توجه به نسبت تعداد لایک‌ها به فالوور یا موارد اینچنینی فیک بودن فالوور‌ها را حدس میزنند اما این کار علاوه بر وقت‌گیر بودن، کم دقت و خسته‌کننده است.

ما در این مقاله ابزاری آنلاین و خودکار جهت تشخیص فیک بودن فالوور را به شما معرفی میکنیم تا بتوانید به سادگی و با دقت بالا فیک بودن فالوور اینستاگرام پیج موردنظر را بررسی نمایید.

مقاله آموزش تشخیص فالوور فیک در اینستاگرام (سطح برنزی و بالاتر)

محتوای این مقاله توسط اعضای برنزی و بالاتر قابل مشاهده میباشد. درصورتی که عضو طرح‌های مشمول میباشید وارد شده و درغیر اینصورت محصول زیر را خریداری نمایید.


این مقاله در دسته‌ی طرح‌های عضویت و عضویت برنزی (پلن ۳) و با برچسب‌های و و ارائه شده است.

0 0 آراء
رتبه بندی مقاله
سابسکرایب
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات