|

سبد خرید

ربات جمع آوری شماره و ایمیل از سرچ گوگل [برنزی]

نوشته شده توسط

‌ سعید مقدم ‌

‌‌ در ‌

17 اسفند 1397

ربات استخراج شماره و ایمیل از گوگل - ساناست

ربات جمع آوری شماره و ایمیل از گوگل

استخراج شماره تلفن و ایمیل از سرچ گوگل

 

گوگل به عنوان بزرگرین موتور جستجوی جهان یکی از بهترین گزینه‌ها جهت یافتن ارائه دهنده یا حتی مشتری موردنیاز برای انواع خدمات میباشد.

شما میتوانید با جستجوی خدمات مورد نیاز به دنبال ارائه دهنده‌ی آن بگردید یا اینکه به عنوان یک ارائه دهنده برای یافت مشتریهای مورد نیاز خود (با انواع سطح‌ها و…) از آن استفاده کنید.

ربات جمع آوری شماره و ایمیل از گوگل

شما با استفاده از این کار میتوانید مشتریان بسیاری را به‌صورت هدفمند و باکیقیت بالا از طریق گوگل و تنها با یک نرم افزار کسب کنید.

برای مثال : به عنوان ارائه دهنده‌ی سرور خاص (مثلا شما سرور مخصوص نینجاگرام ارائه میکنید) میتوانید مشتریانی را بر اساس این عبارت جمع اوری کرده و با آن‌ها تماس بگیرد یا به آن‌ها پیام دهید تا از خدماتی که ارائه میدهید آگاه شوند.

ربات Google Search Data Extractor برای جمع آوری شماره موبایل/ تلفن و ایمیل از گوگل

استخراج شماره و ایمیل از گوگل - ساناست

شما با استفاده از این ربات میتوانید کلمه کلیدی مدنظرتان را وارد کنید تا ربات خودکار آن را جستجو کرده و لیست مورد نظر شما را اعم از شماره و ایمیل برای شما به همراه سایت حاوی آن به عنوان خروجی نمایش دهد.

این ربات ابزاری بسیار مناسب برای منیجر‌ها و وب‌مستر هاست. شما میتوانید به سادگی افرادی که با سرج کلماتی خاص به دنبال خدمت شما هستند را پیدا کنید و با آن ها تماس بگیرید.

لینک‌های دانلود (سطح برنزی و بالاتر)

مشاهده لینک‌های دانلود تنها توسط اعضای برنزی و بالاتر قابل مشاهده میباشد. درصورتی که عضو طرح‌های مشمول میباشید وارد شده و درغیر اینصورت طرح برنزی را خریداری نمایید.


این مقاله در دسته‌ی ربات‌های هوشمند و عضویت برنزی (پلن ۳) و با برچسب‌های و ارائه شده است.

0 0 آراء
رتبه بندی مقاله
سابسکرایب
اطلاع از
guest
4 دیدگاه ها
جدیدترین ها
قدیمترین بیشتری رای
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
سینا حسینی فر

فایل مشکل داره

مهدی دیبانياد

سلام رمز فایل فشرده کار نمیکنه