|

سبد خرید

لایک اینستاگرام

خرید لایک واقعی و لایک فیک اینستاگرام ظرفیت بالا با سرورهای فعال و باکیفیت و ارسال و تکمیل سریع سفارشات + اطلاع رسانی پیامکی روند سفارشات و پشتیبانی تلفنی و آنلاین

لایک اینستاگرام
مشاهده پکیج‌ها more
خدمات سوشال باکیفیت

کیفیت بالا

تکمیل سریع سفارشات سوشال

تکمیل سریع

پشتیبانی و مشاوره تخصصی خدمات شبکه های اجتماعی

پشتیبانی

حفاطت از اطلاعات و حفظ حریم خصوصی

حفاظت اطلاعات

خرید لایک اینستاگرام فیک و واقعی

اینستاگرام در بین شبکه های اجتماعی فعال در ایران، دارای بیشترین تعداد کاربر بوده و در این زمینه رتبه اول را دارا میباشد. اینستاگرام در کنار قابلیتهای معمولش، دارای قابلیت‌های بیشتری برای بیزینس نیز میباشد که آن را تبدیل به محل مناسبی جهت راه اندازی کسب و کار و نتیجتا کسب‌درآمد آنلاین کرده است.

لایک اینستاگرام یکی از مولفه‌های شاخص این شبکه‌ی اجتماعی پرمخاطب میباشد. بالابودن تعداد لایک‌های یک پست میتوانید نموداری از میزان تاثیرگذاری آن و نتیجتا بالابرنده اعتبار پیج شما باشد.

همچنین داشتن لایک متناسب با تعداد فالوور موضوعی مهم بوده و درصورتی که کاربر عدم تناسب تعداد لایک با فالوور پیج را مشاهده کند، به فیک بودن فالوور‌ها پی خواهد برد لذا توصیه میشود برای داشتن یک پیج با ظاهری معتبر و رسمی، دارای فالوور بالا و لایک متناسب با آن باشید.

درصورتی که قبلا فالوور فیک خریداری کرده اید، جهت حفظ تناسب پیج میتوانید با استفاده از خدمات خرید لایک اینستاگرام ساناست میتوانید تعداد لایک های پست و ویدئو خود را تا با سرعت بالا و در کمترین زمان ممکن به تعداد دلخواه افزایش دهید.

خرید لایک فیک و لایک واقعی اینستاگرام - ساناست

بسته های لایک اینستاگرام

لایک فیک سرور ۱ ☂ ارزان

تعداد قیمت -
۱۰۰ لایک ۵,۰۰۰ تومان

خرید

۲۰۰ لایک ۷,۰۰۰ تومان

خرید

۵۰۰ لایک ۱۵,۰۰۰ تومان

خرید

۱,۰۰۰ لایک ۱۹,۰۰۰ تومان

خرید

۲,۰۰۰ لایک ۳۸,۰۰۰ تومان

خرید

۳,۰۰۰ لایک ۵۵,۰۰۰ تومان

خرید

۴,۰۰۰ لایک ۷۲,۰۰۰ تومان

خرید

۵,۰۰۰ لایک ۹۰,۰۰۰ تومان

خرید

۱۰,۰۰۰ لایک ۱۸۰,۰۰۰ تومان

خرید

۱۵,۰۰۰ لایک ۲۷۰,۰۰۰ تومان

خرید

۲۰,۰۰۰ لایک ۳۶۰,۰۰۰ تومان

خرید

۳۰,۰۰۰ لایک ۵۴۰,۰۰۰ تومان

خرید

لایک فیک اینستاگرام از سرور شماره ۱ با سرعت ارسال ۵۰۰ الی ۳۰۰۰ عدد در روز و کیفیت بالا و فالوورهای ارسالی باکیفیت از ربات‌های ایرانی.

 • سرعت ارسال : حدود ۲۰۰۰ الی ۵۰۰۰ در روز
 • نوع سرور : از نوع ایرانی با کیفیت بالا
 • وضعیت سرور : فعال و آماده ثبت سفارش

***

لایک واقعی سرور ۲

تعداد قیمت -
۱,۰۰۰ لایک ۴۰,۰۰۰ تومان

خرید

۲,۰۰۰ لایک ۸۰,۰۰۰ تومان

خرید

۵,۰۰۰ لایک ۲۰۰,۰۰۰ تومان

خرید

۱۰,۰۰۰ لایک ۳۹۰,۰۰۰ تومان

خرید

لایک واقعی اینستاگرام از سرور شماره ۲ با سرعت ارسال ۵۰۰ الی ۳۰۰۰ عدد در روز و کیفیت بالا و فالوورهای ارسالی باکیفیت از ربات‌های ایرانی.

 • سرعت ارسال : حدود ۲۰۰۰ الی ۵۰۰۰ در روز
 • نوع سرور : از نوع ایرانی با کیفیت بالا
 • وضعیت سرور : فعال و آماده ثبت سفارش

***

راهنما

 • هنگام وارد کردن آی‌دی،از پابلیک بودن (خصوص نبودن) پیج و همچنین از صحت املاء آن اطمینان حاصل نمایید زیرا درصورت شروع ارسال ممبر، امکان لغو سفارش وجود نخواهد داشت.
 • تا زمان اتمام سفارش، پیج را خصوصی نکنید و آی‌دی آن را تغییر ندهید زیرا ارسالی سوخت خواهد شد.
 • تمامی سرورها دارای مقداری ریزش میباشند که طبیعی است و قابل پیشگیری نمیباشد لذا ساناست هیچ گونه مسئولیتی بابت ریزش نخواهد داشت.
 • سفارش لایک چه زمانی استارت میشود؟

  سفارشات لایک به‌صورت خودکار پس از ثبت، به سرور ارجاع شده (میانگین 5 الی 10 دقیقه) و انجام میشود.

  شما میتوانید فرایند ثبت سفارش خود را از طریق ربات تلگرامی ما نیز انجام دهید همچنین اگر نیاز به دریافت مشاوره قبل از خرید دارید، میتوانید از طریق راه‌های تماس ساناست، با ما در ارتباط باشید.

  لایک فیک و واقعی اینستاگرام

  راه های مختلفی برای افزایش لایک اینستاگرام وجود دارد؛ راه هایی مانند سفارش تبلیغات، برگذاری کمپین ها و … که اساسا نیاز به هزینه و زمان زیادی خواهد داشت. راه دیگری که میتواند لایک های شما را در زمان کوتاه و بودجه اندک افزایش دهد خرید لایک اینستاگرام میباشد.

  شما با خرید لایک فیک و واقعی اینستاگرام میتوانید با سرعت بالا و هزینه پایین و بدون نیاز به ارائه پسورد، لایک های پست یا ویدئو خود را تا حد نیاز بالا ببرید بدون اینکه نیاز به کار خاصی داشته باشید.

  تنها کافی است آدرس پست یا ویدئو اینستاگرام خود را در صفحه ثبت سفارش وارد کرده سپس منتظر باشید تا سفارش برای شما ارسال گردد. همچنین اگر قبلا اقدام به خرید فالوور کرده باشید، میتوانید از گزینه خرید لایک فیک برای حفظ تناسب میان لایک و فالوور استفاده نمایید.

  خرید لایک فیک و لایک واقعی اینستاگرام در ساناست

  مراحل سفارش لایک اینستاگرام

  • ۰. عضو سایت شوید (اختیاری) |
  • ۱. انتخاب پکیج موردنظر
  • ۲. وارد کردن اطلاعات سفارش
  • ۳. تکمیل (پرداخت) سفارش
  • ۴. شروع سفارش در زمان ذکر شده
  • ۵. تکمیل سفارش!
  مراحل سفارش خدمات شبکه های اجتماعی از ساناست

  سوالات متداول "لایک اینستاگرام" | FAQ

  لایک فیک اینستاگرام چیست ؟

  لایک فیک، همان لایک معمولی اینستاگرام است با این تفاوت که توسط ربات ها به پیج شما افزوده میشود و کاربر نقشی در ارسال آن ها ندارد. این نوع سرویس با سرعت بالا میتواند تعداد لایک پست و ویدئو شما را افزایش دهد.

  خرید لایک فیک و لایک واقعی اینستاگرام چگونه است ؟

  برای خرید لایک اینستاگرام کافی است آدرس پست مورد نظر خود را وارد نمایید تا سفارش برای آن انجام گردد. این سفارش نیازی به پسورد ندارد و تنها کافی است پیج مربوطه عمومی باشد.