|

سبد خرید

نحوه تبلیغ پیج اینستاگرام : ۱۳ روش برای معرفی صفحه اینستاگرامی شما

نوشته شده توسط

‌ سعید مقدم ‌

‌‌ در ‌

14 دی 1399

روشهای تبلیغ پیج اینستاگرام و افزایش فالوور - ساناست

اگر صاحب کسب و کار اینترنتی هستید حتما از اهمیت اینستاگرام برای افزایش فروش و جذب کاربران اطلاع دارید؛ در این مقاله جامع، به شما نحوه تبلیغ پیج اینستاگرام با ۱۳ روش به روز و حرفه ای آموزش خواهیم داد.

با اسفاده از روشهای ذکر شده و عمل به آن، میتوانید روشهای تبلیغات پیج اینستاگرامی را جهت افزایش فروش و کاربر به طور کامل یاد گرفته  و اجرا کنید.

 

 

نحوه تبلیغ پیج اینستاگرام

وقت آن است که در مورد چگونگی تبلیغ صفحه اینستاگرام خود تجدید نظر کنید. چرا الان! از آنجا که تکامل و رشد سریع پلتفرم بدان معنی است که آنچه در گذشته کار کرده است ، امروز به همان نوع مشارکت شما نخواهد بود.

بر اساس آمارهای اخیر اینستاگرام ، فضای دید بصورت فزاینده ای شلوغ می شود و مارک هایی که برای مشتری های بیشتر با دندان و ناخن می جنگند.

در نتیجه ، این به معنای واقعی کلمه برای مارک ها هزینه می کند تا آنجا که ممکن است تاکتیک های بیشتری برای تبلیغ اینستاگرام به مخاطبان خود داشته باشند.

در این راهنما ، ما 13 روش کاملاً عملی برای انجام دقیق آن کار را شکسته ایم. از بهینه سازی پست ها و نمایه خود تا بازنگری در رویکرد شما برای ارتقا content محتوا ، هر ترکیبی از این نکات در مورد ارتقا در اینستاگرام یک بازی عادلانه است.

 

13 راه برای تبلیغ صفحه اینستاگرام خود

راه های متنوعی برای تبلیغات پیج اینستاگرام و نتیجتا معرفی و افزایش فالوورهای پیج اینستاگرام شما وجود دارد (که البته هدف، افزایش مخاطبان حفیقی پیج و حتی خریداران است). در این مقاله ۱۳ روش برای تبلیغ پیج اینستاگرام به شما معرفی میکنیم تا بتوانید با کمک آن، مخاطبین پیجتان را افزایش دهید.

 

1. تولید محتوای خود را افزایش دهید.

اصلی ترین روش تبلیغ پیج اینستاگرام و افزایش فالوور و مشتری در اینستاگرام، تولید محتوا میباشد. برای افزایش فروش، تولید محتوای خود را افزایش دهید و فید اینستاگرامتان را با محتوا پر کنید.

در مقاله روشهای جذب مخاطب هدفمند برای اینستاگرام نیز در باره اهمین تولید محتوا در اینستاگرام صحبت کرده ایم.

برای اینکه بفهمید بهترین عملکرد را در بین مخاطبان دارید ، باید آزمایش کنید. این به معنای افزایش تولید محتوای شما و ارسال مداوم پست است.

حداقل انتشار یک پست در روز در اینستاگرام از بهترین روشهای این کار است، برندهای بزرگی مانند TopShop و H&M حداکثر سه بار در روز پست ارسال می کنند .

هنگامی که مطالب بیشتری را منتشر می کنید ، بسیار مهم است که با درک بهترین زمان برای ارسال در اینستاگرام ، تعامل بیشتری را انجام دهید.

اگر می خواهید در خبرهای دنبال کنندگان خود تازه بمانید ، هر چند وقت یک بار انتشار یک عکس انجام دهید.

روشهای تبلیغ پیج اینستاگرام > بهترین زمان تولید محتوا برای اینستاگرام - ساناست

استوری های اینستاگرام بسیار ارزشمند هستند. محتوای خارج از کاف (Off-the-cuff) از طریق استوری در اصل به شما امکان می دهد “از خط رد شوید” و در فیدهای افراد جلو و مرکز ظاهر شوید. نه تنها این ، بلکه می توانید پس از ضربه محکم و ناگهانی بدون نگرانی در مورد اسپم کردن طرفداران خود ، ارسال کنید.

نکته جالب اینجاست که اینستاگرام از نظر محتوا خیلی سریعتر از یک یا دو سال پیش حرکت می کند. اگر برند ها می خواهند ادامه بدهند باید بیشتر محتوا تولید کنند.

+ مقاله مرتبط : تولید محتوا چیست و چگونه تولید محتوا کنیم ؟

 

2. پست های اینستاگرامی خود را از طریق شبکه های دیگر تبلیغ متقابل کنید

دیگر راه تبلیغ پیج اینستاگرام، انتشار پست در شبکه های اجتماعی دیگر است.

تلاشی که برای به دست آوردن عکس فوری و ساختن یک کپشن هوشمندانه لازم است ، کاری نیست که به راحتی انجام شود.

ارسال متقابل مطالب خود به سایر شبکه های اجتماعی امری ممتنع است که حتی از ممکن اینستاگرام خود بازخورد بیشتری داشته باشد.

به عنوان مثال ، می توانید محتوای اینستاگرام خود را در بیشتر موارد مانند Facebook و Twitter تبلیغ کنید تا حداکثر دسترسی به محتوای خود را داشته باشید.

تبلیغ پیج اینستاگرام با انتشار پست در سایر شبکه های اجتماعی - ساناست

اگرچه تبلیغات متقابل یک حرکت هوشمندانه است ، اما بخاطر داشته باشید که هر بستر اجتماعی بهترین شیوه های خاص خود را دارد. به عنوان مثال ، اینستاگرام از هشتگ ها استفاده می کند در حالی که ممکن است بخواهید برای تصاویر ارسال شده در فیس بوک ، توصیف کمی متفاوت ایجاد کنید.

وقت گیر به نظر می رسد؟ آنقدر هم نیست. Sprout Social’s Asset Library به شما امکان می دهد تصاویر ، فیلم ها و متن ها را در یک مکان متمرکز برای استفاده در چندین شبکه اجتماعی ذخیره کنید. به سرعت مستقیماً از کتابخانه مطالب پیدا کنید ، ویرایش کنید و منتشر کنید تا پستهای جذاب متناسب با هر چیزی ارائه شود.

Sprout’s Optimal Send Times کارها را با برنامه ریزی محتوا برای ارسال در زمان هایی که به احتمال زیاد مخاطبان شما را جذب می کند ، ساده می کند.

پینوشت : با توجه به اینکه این مقاله، ترجمه و بهینه شده از منبع خارجی sproutsocial میباشد، ممکن است برخی از سرویسهای معرفی شده تحریم باشد یا از نظر اقتصادی برای ایرانیان و با نرخ ریال، ارزش اقتصادی نداشته باشد لذا میتوانید سرویس مشابه را با شرایط بهتر در گوگل سرچ و پیدا کنید.

همچنین درصورت وجود سرویس های بهتر، در ساناست معرفی خواهیم کرد.

 

3. تبلیغ پیج اینستاگرام با تمرکز بر محتوای مردم محور (کاربر محور)

اگرچه اینستاگرام مکانی برای کسب امتیاز در فروش است ، اما هنوز هم قبل از هر چیز مکانی برای اشتراک تجربیات است.

محبوبیت عکس های سلفی در اینستاگرام و عکس های مشتری و تصاویر افرادی که از محصولات در دنیای واقعی استفاده می کنند ،بسیار زیاد است. بیشتر جذابیت اینستاگرام این است که برند ها قادر به تبلیغات انسانی  و بدون بمباران طرفداران با پیام هایی هستند که محصولات را فریاد میزنند نیز هستند.

و در یک یادداشت مرتبط ، دقیقاً به همین موضوع اشاره می کند که محتوای تولید شده توسط یک برند مانند عکس از طلا برای مشتری است. نه تنها افرادی که در این برند حضور دارند بلکه عکس های مشتری ها با رضایت از محصولات نشان دهنده قدرت بازاریابی آن ها است که ثابت می کند مردم محصولات شما را دوست دارند و دنبال می کنند.

اما برای اینکه محتوای تولید شده توسط کاربر برای خبرمایه خود شناسایی کرده و آن را درست کنید ، باید بدانید که هشتگ ها  می توانند به شما در تبلیغ اینستاگرام خود کمک کنند.

و این ما را به سمت نکته بعدی سوق می دهد.

 

4. با هشتگ های برند دار و صنعتی تبلیغ کنید.

دیگر راه برای تبلیغات پیج اینستاگرام، استفاده از هشتگ ها برای تبلیغات حساب اینستاگرامی شماست.

مارک های بزرگ و کوچک باید هشتگی برای تشویق به اشتراک گذاری و تبلیغ از طرف پیروان خود ایجاد کنند. انجام این کار نیز لزوماً علم موشکی نیست.

به نوبه خود ، آنها علاوه بر هزاران هوادار وفادار که برند را به صورت ارگانیک تبلیغ می کنند ، از تبلیغات برای معرفی خود استفاده می کنند.

ببینید که چگونه این موضوع کار می کند.

فراتر از هشتگهای شخصی خود ، باید سعی کنید اینستاگرام خود را با استفاده از هشتگهای عمومی و جامعه خاص صنعت خود مانند (موسیقی یا زیبایی) تبلیغ کنید. استفاده از برچسب های اضافی اساساً پست های شما را توسط دنبال کنندگانی که برچسب جستجو می کنند  بلافاصله دسترسی شما را افزایش می دهد.

تبلیغ پیج اینستاگرام با استفاده از هشتگ - ساناست

همانطور که در راهنمای ما با جزئیات نحوه استفاده از هشتگ در هر شبکه اجتماعی آشنا شدید ، میزان ایده آل استفاده از آن تقریباً به هشت هشتگ می رسد. اگرچه مطمئناً می توانید کمتر (یا بیشتر) استفاده کنید ، اما نکته جالب اینجاست که حداقل باید موضوع مناسبی را هم اضافه کنید.

فراموش نکنید که از ابزارهای تجزیه و تحلیل هشتگ استفاده کنید. Sprout به شما امکان می دهد عملکرد هشتگ را ردیابی و تجزیه و تحلیل کنید تا بفهمید چه چیزی بین مخاطبان طنین انداز است و استفاده بهینه از آن را انجام دهید.

با Sprout’s Advanced Listening ، می توانید فراتر از داده های کمی حرکت کنید و بینش کیفی مربوط به هشتگ ها را پیدا کنید. به شما امکان می دهد عملکرد کمپین را کاملاً بفهمید و سهم موثر بودن آن را اندازه بگیرید. علاوه بر این ، می توانید هشتگ های مربوطه را شناسایی کنید تا از مکالمات مربوط به مارک تجاری که در شبکه های اجتماعی انجام می دهند ، بیشتر مطلع شوید.

+ مقاله مرتبط : نرم افزار هشتگ ساز اینستاگرام

 

5- هر زمان که می توانید برند ها ، دنبال کنندگان و مکان ها را تگ کنید.

برچسب گذاری (تگ کردن) به طرز شگفت انگیزی یک روش موثر برای تبلیغ اینستاگرام شما است و ما فقط در مورد هشتگ ها صحبت نمی کنیم.

به عنوان مثال ، می توانید برند ها و حساب های دیگر را به امید تبلیغ بیشتر خود برچسب گذاری کنید. با توجه به اینکه اعلان ها را هرکسی دریافت می کند ، برچسب های مرتبط روشی ظریف برای تشویق تبلیغ است.

به همین ترتیب ، برچسب گذاری هر کسی را که ممکن است دوباره برنامه ریزی کنید ، هم حسن نیت ارائه می دهد و هم در بهترین روش های تبلیغ اینستاگرام قرار دارد. به احتمال زیاد از قرار گرفتن در خبرمایه شما بسیار خوشحال خواهند شد و اخبار را با پیروان خود به اشتراک می گذارند.

فراموش نکنید که مکان ها را نیز برچسب گذاری کنید! به عنوان مثال ، اگر مکان فیزیکی مشاغل خود را دارید یا به طور مرتب در رویدادهایی شرکت می کنید ، پست های خاص موقعیت مکانی به شما امکان می دهد طرفداران و پیروان بالقوه جدید را کشف کنید.

6. محتوای اینستاگرام را در سایت منتشر کنید

وقتی صحبت از تبلیغات می شود ، چه بیلبوردی بهتر از مشتری خودتان؟

ارائه محتوای اینستاگرام در سایت راهی درخشان برای افزایش تبدیل است. چرا؟ زیرا وقتی مردم محصولات خریداری شده را در دنیای واقعی مشاهده می کنند ، می دانند که برند مورد نظر مشتریان را راضی کرده است. مصرف کنندگان وقتی کالایی را در حال استفاده می بینند بهتر می توانند تجسم و درک کنند.

تبلیغات حساب اینستاگرام با تگ کردن - ساناست

علاوه بر بیوگرافی اینستاگرام ، #TopShopStyle در سایت برند و ایمیل های بازاریابی قرار داده شده است تا میزان تأثیرگذاری برچسب خود را افزایش دهید. نتیجه نهایی بیشتر محتوای تولید شده توسط کاربران است و افرادی که TopShop را به صورت ارگانیک تبلیغ می کنند.

 

7. علامت تجاری خلاق خود را ایجاد کنید

خلاقیت در اینستاگرام امتیاز حساب می شود و خلاقیت یکی از اصلیترین روشهای تبلیغ حساب اینستاگرام شما خواهد بود.

داشتن نوعی هدف یا مضمون یک روش عالی برای الهام بخشیدن به محتوای اینستاگرام خود و هم متمایز ساختن خود از دیگران است.

 

افزایش فالوورهای اینستاگرام با استفاده خلاقیت - ساناست

اگر در مورد اینکه خلاقیت برند تجاری باید چه چیزی باشد ، گیر افتاده اید ، عجله نکنید. بسیاری از برنامه های اینستاگرام مانند VSCO وجود دارد که می تواند به شما کمک کند استعداد خلاقانه ای به عکس های خود اضافه کنید. با استفاده از شیب ها ، رنگ ها و فیلترهای ثابت می توانید احساس خلاقیت خود را بیشتر احساس کنید.

 

8- برای افزایش دسترسی خود با اینفلوئنسر ها کار کنید

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، اینستاگرام بستری است که در آن مارک ها می توانند اساساً تبلیغات را منتشر کنند و بدون اینکه آنها را در چهره پیروان خود خراب کنند ، سود ببرند.

وارد اوج بازاریابی اینفلوئنسر شوید.

به بیان ساده ، بازاریابی اینفلوئنسر مستلزم رابطه ای پولی با یک حساب دیگر از اینستاگرام با تعداد فالوورهای قابل توجه و جذاب است. مخاطبان اینفلوئنسرها باید ایده آل خود شما باشند یا به شما اجازه دهند در یک گروه جدید از کاربران که سعی در دسترسی به آنها دارید استفاده کنید.

اینفلوئنسرها شبیه تبلیغات هستند به این معنا که این رابطه برای استفاده از تبلیغات واقعاً هزینه بر است. با این حال ، یافتن اینفلوئنسر مناسب می تواند یک روش فوق العاده برای فروش محصولات و رشد طرفداران شما باشد.

برند ها می توانند اینفلوئنسر ها را از طریق هشتگ ها و جستجوی دستی دریابند ، یا می توانند ابزارهای تجزیه و تحلیل اینستاگرام مانند Tapinfluence را امتحان کنند یا یک پایگاه داده عمیق مربوط به تجارت خود را جستجو کنند.

بخاطر بسپارید: هنگام شناسایی اینفلوئنسر ها ، فقط مطمئن شوید که آنها دارای افرادی هستند که در واقع با محتوایی که آن ها به اشتراک می گذارند تعامل دارند و درگیر هستند. یکی از برنامه ها مانند Phlanx می توانند به شما در مورد اینفلوئنسر های مورد نظر اطلاعات دهند.

 

9. درباره نحوه ارائه محصولات و تبلیغات خود دوباره فکر کنید.

این یک نکته ساده است اما بسیار بسیار مهم است.این موضوع مربوط به نوع دیگری از تبلیغات اینستاگرام است – تبلیغاتی با هدایای جالب یا اقلام فروش که اگر به خوبی انجام شود می تواند برای برند شما بسیار ارزشمند باشد.

بنابراین هنگامی که اینستاگرام خود را در این موارد تبلیغ می کنید ، ارائه محتوای خود به عنوان توضیح آن ضروری است.

اینستاگرام با هر چیز جدید رونق می یابد. هر کاری که می توانید برای ایجاد احساس هیاهوی تبلیغاتی انجام دهید تا به نفع شما باشد.

Uniqlo تبلیغات و محتوای تبلیغاتی هیجان انگیز Instagram را منتشر می کند ، از جمله دعوت به عمل برای دنبال کنندگان برای بررسی کالاهای منحصر به فرد خود.

به عنوان یک قاعده کلی ، قبل از اینکه “تبلیغات” را برای تبلیغ برند خود در اینستاگرام وارد کنید ، به دلیل آن فکر کنید. در نهایت انجام این کار شما را به نوشتن کپشن های جذاب تر ترغیب می کند.

10. مسابقه ای را برگزار کنید

ممکن است متوجه شوید که بسیاری از رقابت های برند ها و پست های مرتبط با هدایا میزان تعامل دیوانه کننده ای را دریافت می کنند و این تصادفی نیست. بلکه با برنامه و به درستی انجام شده است.مسابقات رسانه های اجتماعی می تواند به تعداد دنبال کنندگان و طرفداران بیشتر منجر شود ، اگرچه آنها همچنین می توانند افراد دنبال کننده رایگان را جذب کنند.

 

11. نمایه خود را برای تبلیغ بهینه کنید (بهینه سازی پروفایل)

همانطور که در حال کار بر روی نحوه تبلیغ پیج اینستاگرام برای طرفداران و دنبال کنندگان جدید هستید ، “جستجوی بخش” ضروری است.

این مورد در مورد برند هایی که به دنبال جلب توجه بیشتر از طریق ارگانیک هستند نیز صدق می کند.

بیایید نگاهی به آنچه نمایه بهینه شده اینستاگرام ایجاد می کند ، بیاندازیم. خبر خوب این است که تعداد قابل توجهی ازطرفداران از طریق پروفایل جذب می شوند.

تبلیغ پیج اینستاگرام با استفاده از پروفایل بهینه - ساناست

Orlando’s East End Market نمونه بارز یک نمایه ساده اما در عین حال بهینه شده است. برای مبتدیان ، نام کاربری آن ها “eastendmkt” کوتاه و شیرین است ، در حالی که یافتن آن برای افراد محلی که به دنبال آن هستند بسیار آسان است.

بیوگرافی آن ها همچنین جعبه های یک پروفایل بهینه شده را شامل می شود ، از جمله یک تصویر واضح از نمایه ، بیوگرافی جذاب ، هشتگ برند و URL قابل پیگیری. همه چیز در مورد این بیوگرافی اینستاگرام به ما این امکان را می دهد تا بدانیم که از محصول آن ها چه انتظاراتی داریم و به همین ترتیب ما در جای درست قرار گرفته ایم.

پروفایل استاندارد اینستاگرام - ساناست

آن ها همچنین دارای ایمیل و شماره تلفن خود هستند که در صورت استفاده از یک حساب کاربری مورد توجه قرار می گیرد. East End همچنین به طور مرتب سایر مشاغل و رویدادها را برچسب گذاری می کند تا بتواند مشخصات آن ها را گسترش دهد و نیازی به ذکر محتوای جذاب بصری آن ها نیست. مهم این است که پیروان محلی آن ها را دوست دارند.

 

12. از استوری اینستاگرام و آخرین ویژگی های آن استفاده کنید

استوری ها محبوب ترین ویژگی اینستاگرام هستند و استفاده از آن برای تبلیغ پیج اینستاگرام امری ضروری و البته ساده است.

برند ها که بیش از 500 میلیون کاربر روزانه از آنها استفاده می کنند ، هنگام تبلیغ در اینستاگرام ، باید هرچه بیشتر از Stories استفاده کنند. برای بسیاری از مشاغل ، این به معنای انتشار عکسهای تولید شده توسط کاربر و محتوای پشت صحنه است. زیبایی Stories این است که شما لازم نیست که در مورد صیقلی یا “عالی” بودن تصاویر نگران باشید.

استفاده از استوری برای افزایش فالوور - ساناست

گفته شد ، وقتی صحبت از Stories می شود ، خلاقیت هنوز اهمیت دارد. در میان جدیدترین ویژگی های اینستاگرام ، Stories همیشه در مرکز آنها قرار دارد. به عنوان مثال ، برچسب های تعاملی جدید مانند برچسب Quiz جدید نشان دهنده روش های جدیدی است که برند ها می توانند برای نوع منحصر به فرد و تعاملی تبلیغاتی اینستاگرام با پیروان تعامل داشته باشند.

همگام بودن با اینستاگرام به معنای فعال ماندن و استفاده از برترین ویژگی های آن است. اگر مرتباً در Stories مطلب می گذارید و می بینید که مارک های دیگر چه می کنند ، مطمئن باشید که همیشه در جریان اخبار خواهید بود.

 

13. اجرای یک کمپین پولی را در نظر بگیرید

آخرین و مهمترین نکته، از پتانسیل تبلیغات پرداختی در اینستاگرام غافل نشوید زیرا تبلیغات پولی، یکی از اصلیترین روشهای تبلیغ پیج اینستاگرام میباشد که برای شما مخاطب هدفمند به ارمغان می اورد.

از این گذشته ، رسانه های اجتماعی در حال تبدیل شدن به بستر تبلیغات به طور فزاینده ای با هزینه های بیشتر هستند. به عنوان بخشی از پلتفرم تبلیغاتی عمیق و غیرمنتظره فیس بوک ، می توانید از گزینه های تبلیغاتی چشم نواز اینستاگرام برای جلب مشتریان جدید استفاده کنید.

ابتدا با مشخصات امروز تبلیغات اینستاگرام آشنا شوید ، سپس مطمئن شوید که ابزار لازم را برای دیدن چگونگی تلاش های پرداخت شده شما در برابر حضور آلی اینستاگرام خود دارید.

پروموت اینستاگرام در ایران تحریم میباشد لذا باید از روشهای تبلیغات پولی دیگر استفاده نمایید.

ابزارهای پرداخت شده Sprout برای اینستاگرام شما را قادر می سازد تا بینشی در مورد ROI استراتژی کلی خود داشته باشید یا عملکرد بهتری را برای بهینه سازی مناسب مقایسه کنید. کمپین های برتر خود را به راحتی با نمایش ویدیو ، تبدیل ، نمایش ، تعامل و موارد دیگر برجسته کنید.

و بعد از این نکته ، راهنمای خود را جمع بندی می کنیم!

 

 

نحوه تبلیغ پیج اینستاگرام : سخن پایانی

وقتی نوبت به تبلیغ پیج اینستاگرام می رسد ، شما تاکتیک های زیادی برای آزمایش دارید.

اطمینان از برجسته بودن خبرمایه خود به معنای درک بهترین شیوه های پلتفرم و پیشرفت در کنار خود اینستاگرام است. پایبندی به نکات بالا می تواند در هنگام تبلیغ اینستاگرام به دنبال کنندگان و مشتریان جدید و به حداکثر رساندن تعامل خود کمک کند.

این مقاله در دسته‌ی آموزش‌ها و مقالات و با برچسب‌های و ارائه شده است.

0 0 آراء
رتبه بندی مقاله
سابسکرایب
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات