|

سبد خرید

ممبر واقعی گروه تلگرام

خرید ممبر واقعی گروه تلگرام روش اد اجباری غیر هیدن و ادلیست با ارسال سریع و کیفیت بالای ارسال + اطلاع رسانی پیامکی روند ارسال و پشتیبانی آنلاین و تلفنی

ممبر واقعی گروه تلگرام
مشاهده پکیج‌ها more
خدمات سوشال باکیفیت

کیفیت بالا

تکمیل سریع سفارشات سوشال

تکمیل سریع

پشتیبانی و مشاوره تخصصی خدمات شبکه های اجتماعی

پشتیبانی

حفاطت از اطلاعات و حفظ حریم خصوصی

حفاظت اطلاعات

خرید ممبر واقعی گروه تلگرام

از مهمترین مواردی که باعث اعتبار یک صفحه در شبکه های اجتماعی می شود تعداد اعضا یا دنبال کنندگان آن صفحه است. این موضوع در مورد تلگرام نیز به عنوان یکی از رسانه های اجتماعی صدق می کند. تعداد ممبر واقعی گروه تلگرام از مواردی است که در اعتبار و پیشرفت یک گروه تلگرامی بسیار موثر ست. 

تعداد بالای ممبر تلگرام می تواند باعث اعتبار گروه یا برند شما شود و در رشد بیشتر آن موثر باشد. افراد با دیدن تعداد ممبرهای زیاد در یک گروه تمایل بیشتری به دنبال کردن آن نشان می دهند. بنابراین با خرید ممبر واقعی گروه تلگرام نه تنها در همان زمان تعداد ممبرهای گروه شما افزایش می یابد بلکه این موضوع باعث جلب نظر افراد دیگر و پیوستن آن ها به گروه می شود.

هر چه تعداد ممبر واقعی گروه تلگرام بیشتر باشد قدرت و نفوذ شما در شبکه اجتماعی تلگرام افزایش پیدا خواهد کرد و در صورتی که خدمت یا محصولی را تبلیغ کنید بازخورد بهتری دریافت خواهید کرد.

بنابراین شما با سفارش ممبر واقعی تلگرام می توانید گروه خود را در نظر افراد مختلف معتبر جلوه دهید و افراد زیادی را به سمت گروه خود جلب کنید. با انجام این کار متعاقبا در مدت زمان کوتاه تری شاهد رشد و پیشرفت گروه خود در تلگرام خواهید بود.

سفارش و خرید ممبر واقعی گروه تلگرام - ساناست

بسته های ممبر واقعی گروه تلگرام

سرور ۲ راهنما
سرور ۲ راهنما

ممبر واقعی گروه تلگرام سرور ۲

تعداد قیمت -
۱,۰۰۰ ممبر ۳۵,۰۰۰ تومان

خرید

۲,۰۰۰ ممبر ۷۰,۰۰۰ تومان

خرید

۳,۰۰۰ ممبر ۱۰۵,۰۰۰ تومان

خرید

۴,۰۰۰ ممبر ۱۴۰,۰۰۰ تومان

خرید

۵,۰۰۰ ممبر ۱۷۵,۰۰۰ تومان

خرید

ممبر واقعی گروه تلگرام از سرور ۲ با کیفیت بالا از نوع اد اجباری ایرانی با سرعت ارسال ۱۰۰۰ الی ۱۰,۰۰۰ ممبر در روز.

 • سرعت ارسال : ۱۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰ عدد در روز
 • نوع سرور : از نوع ایرانی - متود اد اجباری
 • وضعیت سرور : فعال و آماده ثبت سفارش

***

راهنما

 • ریزش ممبر واقعی (اد اجباری غیر هیدن) بالا میباشد؛ دلیل آن، احتمال عدم تمایل ممبر تزریق شده به محتوا کانال شما یا موارد مرتبط میباشد. حتی این ریزش دقایقی پس از ارسال شروع خواهد شد و قابل پیشگیری نمیباشد.
 • در حین ارسال سفارش به هیچ عنوان پست جدید ارسال نکنید و صبر کنید تا ارسالی به اتمام برسد.
 • سفارش ممبر واقعی گروه چه زمانی استارت میشود؟

  سفارشات لایک ساعات ۱۳ الی ۱۶ و ۲۳ الی ۲۴ به ربات ارجاع میگردد و پس از ارجاع بین ۱ الی ۱۶ ساعت استارت خواهد خورد.

  شرایط ثبت سفارش ممبر واقعی چگونه است ؟

  باید کانال شما عمومی باشد و در حین ارسال سفارش، پست جدیدی ارسال نکنید تا فرایند ارسال تمام شود.

  شما میتوانید فرایند ثبت سفارش خود را از طریق ربات تلگرامی ما نیز انجام دهید همچنین اگر نیاز به دریافت مشاوره قبل از خرید دارید، میتوانید از طریق راه‌های تماس ساناست، با ما در ارتباط باشید.

  ممبر اجباری گروه تلگرام

  شبکه اجتماعی تلگرام در بسیاری از نقاط جهان دارای محبوبیت است. افراد زیادی در این برنامه برای سرگرمی، کسب درآمد، ارائه خدمات و…. گروه هایی را ایجاد می کنند. بنابراین اهداف مختلف باعث شده تا به امروز گروه های زیادی در این شبکه اجتماعی فعالیت داشته باشند. 

  در کنار افزایش گروه های مختلف، ادمین های هر گروه سعی می کنند با استفاده از روش های مختلف تعداد ممبر واقعی گروه تلگرام خود را افزایش دهند. با این حال باید دانست که جذب عضو یا ممبر در گروه تلگرام یک امر زمان بر است اما اگر تمایل داشته باشید در یک زمان کوتاه ممبر واقعی جذب کنید می توانید با خرید ممبر واقعی گروه تلگرام به هدف خود دست پیدا کنید.

  ممبرهای واقعی تلگرام کاربرانی هستند که با تصمیم خود عضو کانال شما خواهند شد. البته این را در نظر داشته باشید که تعداد زیادی از این ممبرها کانال شما را بررسی می کنند و ممکن است اگر مورد علاقه شان نباشد کانال را ترک کنند. بنابراین مهم است که برنامه ویژه ای برای گروه داشته باشید و از قدرت خلاقیتتان استفاده کنید.

  به منظور افزایش تعداد ممبرهای های تلگرام می توانید سفارش خود را برای خرید ممبر واقعی گروه تلگرام ثبت کنید. با انجام این کار در زمان کوتاهی بر حسب بودجه به تعداد ممبر دلخواه خود دست پیدا خواهید کرد.

  خرید ممبر واقعی گروه تلگرام از ساناست

  مراحل سفارش ممبر واقعی گروه

  • ۰. عضو سایت شوید (اختیاری) |
  • ۱. انتخاب پکیج موردنظر
  • ۲. وارد کردن اطلاعات سفارش
  • ۳. تکمیل (پرداخت) سفارش
  • ۴. شروع سفارش در زمان ذکر شده
  • ۵. تکمیل سفارش!
  مراحل سفارش خدمات شبکه های اجتماعی از ساناست

  سوالات متداول "ممبر واقعی گروه تلگرام" | FAQ

  ممبر واقعی گروه تلگرام چیست ؟

  ممبر واقعی گروه، دقیقا همان کاربر واقعی تلگرامی است که توسط متود اد اجباری به گروه شما افزوده خواهد شد. این ممبرها جز یوزرهای عادی تلگرامی هستند و درصورت استفاده مناسب میتوانند برای شما فروش خوبی ایجاد نمایید و همچنین تعامل خوبی با گروه داشته باشند.

  متود ارسال ممبر واقعی گروه تلگرام چگونه است؟

  از طریق متود اد اجباری با استفاده از تلگرام‌های غیر رسمی.