|

سبد خرید

خرید ممبر واقعی کانال تلگرام

خرید ممبر واقعی کانال تلگرام روش اد اجباری غیر هیدن با ارسال سریع و کیفیت بالای ارسال + اطلاع رسانی پیامکی روند ارسال و پشتیبانی آنلاین و تلفنی

خرید ممبر واقعی کانال تلگرام
مشاهده پکیج‌ها more
خدمات سوشال باکیفیت

کیفیت بالا

تکمیل سریع سفارشات سوشال

تکمیل سریع

پشتیبانی و مشاوره تخصصی خدمات شبکه های اجتماعی

پشتیبانی

حفاطت از اطلاعات و حفظ حریم خصوصی

حفاظت اطلاعات

خرید ممبر واقعی کانال تلگرام

ممبر واقعی تلگرامی از طریق اد اجباری غیر هیدن با ممبر‌های ایرانی، اکتیو و واقعی ؛ این ممبر‌ها اکتیو هستند به همین دلیل باعث افزایش واقعی تمام آمار کانال شما اعم از سین پست‌ها و همچنین افزایش تعامل و خرید خواهند شد لذا گزینه‌ای مناسب برای مدیران کانال‌ها خواهند بود.

ممبرها، هیدن (مخفی) نبوده و پس از اینکه پیامی در کانال شما ارسال شود، برای هر شخص بسته به تنظیمات تلگرام خود پیام شما مشاهده خواهد شد لذا ریزش آن بستگی به کیفیت کار شما خواهد داشت که باتوجه به ماهیت واقعی بودن افراد، کاملا منطقی میباشد.

شما با خدمات خرید ممبر واقعی کانال ساناست میتوانید هر تعداد ممبر واقعی تلگرام که نیاز دارید را سفارش دهید؛ ما سفارش شما را سریعا بررسی کرده و آن را برای کانال شما اعمال میکنیم. تمامی ممبرهای ارسالی واقعی بوده و از روش اد اجباری غیر هیدن وارد کانال شما خواهند شد.

برای سفارش ممبر نیازی به ارائه هیچگونه دسترسی نمیباشد و تنها ایدی عمومی کانال از شما درخواست شده و طیق زمابندی، سفارش استارت و تکمیل خواهد شد.

سفارش و خرید ممبر واقعی کانال تلگرام - ساناست

بسته های ممبر واقعی کانال تلگرام

سرور ۱ راهنما
سرور ۱ راهنما

ممبر واقعی کانال سرور ۱

تعداد قیمت -
۱,۰۰۰ ممبر ۳۲,۰۰۰ تومان

خرید

۲,۰۰۰ ممبر ۶۴,۰۰۰ تومان

خرید

۳,۰۰۰ ممبر ۹۵,۰۰۰ تومان

خرید

۴,۰۰۰ ممبر ۱۲۵,۰۰۰ تومان

خرید

۵,۰۰۰ ممبر ۱۵۵,۰۰۰ تومان

خرید

۱۰,۰۰۰ ممبر ۳۱۰,۰۰۰ تومان

خرید

۱۵,۰۰۰ ممبر ۴۶۰,۰۰۰ تومان

خرید

۲۰,۰۰۰ ممبر ۵۰۰,۰۰۰ تومان

ناموجود

۳۰,۰۰۰ ممبر ۷۵۰,۰۰۰ تومان

ناموجود

ممبر واقعی کانال تلگرام از سرور ۱ با سرعت ارسال حدودی ۵۰۰۰ الی ۱۵,۰۰۰ ممبر در روز، از نوع ممبر واقعی اجباری ایرانی.

 • سرعت ارسال : ۵۰۰۰ الی ۱۵۰۰۰ عدد در روز
 • نوع سرور : از نوع ایرانی - متود اد اجباری
 • وضعیت سرور : فعال و آماده ثبت سفارش

***

راهنما

 • ریزش ممبر واقعی (اد اجباری غیر هیدن) بالا میباشد؛ دلیل آن، احتمال عدم تمایل ممبر تزریق شده به محتوا کانال شما یا موارد مرتبط میباشد. حتی این ریزش دقایقی پس از ارسال شروع خواهد شد و قابل پیشگیری نمیباشد.
 • پس از ارسال ممبر واقعی احتمال بهم خوردن سین کانال شما وجود خواهد داشت یعنی ممکن است پس از تزریق ممبر ها برای مدتی (نامشخص و غیر تضمینی) سین کانال شما با تاخیر بالا برود، روی اعدادی خاص برای مدتی قفل شود یا …؛ توجه فرمایید تمامی این موارد طبیعی بوده و درحال حاضر غیر قابل پیشگیری میباشد و ممکن است برای برخی اصلا این مشکل ایجاد نشود یا برای برخی شدیدتر باشد.
 • در حین ارسال سفارش به هیچ عنوان پست جدید ارسال نکنید و صبر کنید تا ارسالی به اتمام برسد.
 • سفارش ممبر واقعی کانال چه زمانی استارت میشود؟

  سفارشات لایک ساعات ۱۳ الی ۱۶ و ۲۳ الی ۲۴ به ربات ارجاع میگردد و پس از ارجاع بین ۱ الی ۱۶ ساعت استارت خواهد خورد.

  شرایط ثبت سفارش ممبر واقعی چگونه است ؟

  باید کانال شما عمومی باشد و در حین ارسال سفارش، پست جدیدی ارسال نکنید تا فرایند ارسال تمام شود.

  شما میتوانید فرایند ثبت سفارش خود را از طریق ربات تلگرامی ما نیز انجام دهید همچنین اگر نیاز به دریافت مشاوره قبل از خرید دارید، میتوانید از طریق راه‌های تماس ساناست، با ما در ارتباط باشید.

  ممبر واقعی کانال تلگرام

  از آن جایی که افراد بسیاری، از کانال های تلگرام برای فروش محصولات و خدمات خود استفاده می کنند بنابراین جذب ممبر واقعی کانال تلگرام از اهمیت بالایی برخوردار است. از مهم ترین گزینه ها برای فروش محصولات یا دیده شدن کانال تلگرام رشد اعضای آن است. اگر بخواهید این کار را به صورت طبیعی انجام دهید کاری دشوار و وقت گیر خواهد بود. 

  برنامه تلگرام می تواند یک عامل شتاب دهنده برای رسیدن به اهداف شما باشد اگر از تعداد ممبر بالا برخوردار باشید. بالا رفتن اعضای واقعی تلگرام می تواند محبوبیت و اعتبار کانال شما را افزایش دهد و به شما در جذب اعضای واقعی دیگر کمک کنند.

  علاوه بر این ها، ممبرهای واقعی تلگرام می توانند باعث تقویت کانال شما شوند، اعتماد کاربران را به شما جلب کنند، فروشتان را افزایش دهند و به طور کل باعث رشد شما و برندتان شوند. این اعضا به کانال شما می پیوندند تا کانالتان بیشتر از بسیاری از کانال های دیگر دیده شود و به محبوبیت برسد.

  بنابراین اگر قصد دارید در کم ترین زمان و با مناسب ترین هزینه تعداد ممبر خود را افزایش دهید خرید ممبر واقعی کانال تلگرام یک گزینه مناسب برای شما است. برای این کار می توانید تعداد ممبر مورد نظر خود را انتخاب کنید سپس سفارش خود را ثبت کنید.

  خرید ممبر واقعی کانال تلگرام از ساناست

  مراحل سفارش ممبر واقعی کانال

  • ۰. عضو سایت شوید (اختیاری) |
  • ۱. انتخاب پکیج موردنظر
  • ۲. وارد کردن اطلاعات سفارش
  • ۳. تکمیل (پرداخت) سفارش
  • ۴. شروع سفارش در زمان ذکر شده
  • ۵. تکمیل سفارش!
  مراحل سفارش خدمات شبکه های اجتماعی از ساناست

  سوالات متداول "خرید ممبر واقعی کانال تلگرام" | FAQ

  ممبر واقعی کانال تلگرام چیست ؟

  ممبر واقعی کانال، همانطور که از نامش پیداست، همان ممبر معمولی و واقعی تلگرامی میباشد که به کانال شما اد میشوند و دقیقا مانند سایر کاربرانتان رفتار خواهند کرد و تعامل خواهند داشت.

  ممبر واقعی کانال از چه نوعی میباشد ؟

  ممبر ها از طریق متود اد اجباری [غیر هیدن] وارد کانال شما میشوند.