|

سبد خرید

مجموعه ربات‌های افزایش بازدید تلگرام

نوشته شده توسط

‌ سعید مقدم ‌

‌‌ در ‌

19 آبان 1398

بازدیدگیر تلگرام | ساناست

تلگرام به عنوان بزرگترین جامعه‌ی مجازی ایرانیان،‌ یکی از تاثیرگذارترین راه‌ها برای انتقال داده و از بهترین راه‌های افزایش مخاطب میباشد.

محبوبیت بالا و تعداد کاربران این پیامرسان آن را به یکی از ابزار مهم برای کسب درآمد تبدیل کرده است و بسیاری با دارای بودن کانال‌های پرتعداد اقدام به دریافت تبلیغات از این راه و کسب درآمد میکنند.

دو مولفه‌ی ممبر کانال و بازدید پست‌های ارسالی، برای بسیاری نشان دهنده‌ی کیفیت کانال جهت نمایش تبلیغ، خبر و… می‌باشد؛ با علم به این موضوع و بخش “بازدید پست‌های تلگرام” در این مقاله ابزار افزایش بازدید پست‌ها در تلگرام را برای شما قرار خواهیم داد.

بازدیدگیر تلگرام

یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های مدیران کانال‌ها تناسب تعداد بازدید‌های پست‌های کانال با تعداد ممبر‌های آن کانال است و برای کسانی که اقدام به خریداری ممبر فیک نموده اند، داشتن تعداد بازدید کم مشکلی جدی بوده است.

برای افزایش بازدید پست‌های تلگرام راه‌های مختلفی از جمله انتشار پست در سوپرگروه‌ها و… وجود دارد اما این راه‌ها به سبب نوع عملکرد، زمانبر بوده و دارای دقت و کیفیت کافی نبوده اند.

اما یکی از بهترین راه‌های برای افزایش بازدی پست های تلگرام استفاده از ربات‌های بازدیدگیر تلگرام (ویوگیر – سین زن) میباشد. این ربات‌ها در زمان کوتاه تعداد بازدید دلخواه شما را برای پست‌تان ارسال خواهند کرد.

استفاده ربات‌های بازدیدگیر تلگرام رایگان بوده و نیازی به پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای یا … ندارند. برای استفاده از این ربات‌ها تنها نیاز به یک پروکسی‌لیست داشته و میتوایند با آن روی هر پست که دوست داشتید بازدید فیک ارسال کنید.

ربات‌های بازدیدگیر تلگرام

ربات‌های مختلفی برای افزایش بازدید پست‌های تلگرام وجود دارند که ما در ساناست بهترین نمونه‌های آن‌ها را در اختیار شما قرار میدهیم.

همانطور که گفته شد برای استفاده از این ربات‌ها تنها نیاز به پراکسی لیست دارید [پراکسی لیست روزانه در ساناست ارائه میشود] و بسته به تعداد پراکسی موجود در هر لیست میتوانید برای پست (پست‌ها) دلخواه بازدید ارسال کنید.


این مقاله در دسته‌ی آموزش‌ها و مقالات و ربات‌های تلگرام و لیست‌ها و ابزار و با برچسب‌های و ارائه شده است.

4.7 3 آراء
رتبه بندی مقاله
سابسکرایب
اطلاع از
guest
5 دیدگاه ها
جدیدترین ها
قدیمترین بیشتری رای
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
bamary

عالی

امید

سلام من می خواستم در مورد سین پست ها و افزایش ممبر تلگرام در این ربات ها اموزش ببینم چه جوری می تونید کمکم کنید؟
ممنون می شم از راهنماییتون