معرفی انواع فالوور اینستاگرام

مینا چراغی
معرفی 5 مورد از انواع فالوور اینستاگرام و دریافت آن — ساناست

در اینستاگرام انواع فالوور وجود دارد که شناخت آن ها می تواند به شما در استفاده از راهبردهای بهتر برای اداره پیج اینستاگرام کمک کند. به همین دلیل ما در مقاله پیش رو تصمیم گرفتیم انواع فالوور اینستاگرام را به شما معرفی کنیم، با ما همراه باشید.

 

 

انواع فالوور اینستاگرام

امروزه پیج های زیادی در اینستاگرام وجود دارند که بسیار تمایل دارند خدمات یا محصولاتشان دیده شود و در زمینه اینستاگرام به پیشرفت و درآمد برسند. برای این که بتوان از طریق اینستاگرام به کسب درآمد یا شهرت رسید موضوعی که بسیار اهمیت دارد افزایش فالوورهای پیج است. حال چگونه می توان فالوورهای پیج را افزایش داد؟

برای افزایش فالوور اینستاگرام لازم است ابتدا انواع فالوور اینستاگرام را شناخت سپس با آگاهی، برای رشد پیج سعی در جذب نوع مناسب تر داشت. در ادامه انواع فالوورهای اینستاگرام را به شما معرفی می کنیم.

 

فالوورهای واقعی ارگانیک

مهمترین و مفیدترین فالوورها برای پیج های اینستاگرام فالوورهای واقعی هستند. این فالوورها کاربران واقعی اینستاگرام هستند که هویت واقعی دارند. فالوورهای واقعی معمولا فالوورهای فعال هستند، به طوری که هر چیزی را پست می کنید لایک می کنند و بسیاری اوقات در ارتباط با آن ها کامنت می گذارند. همچنین از استوری ها و لایو شما بازدید می کنند و اگر لازم بود استوری شما را منتشر می کنند.

فالوورها واقعی نه تنها دنبال کننده شما بلکه دنبال کننده پیج های دیگر نیز هستند و در هر پیجی که به آن علاقه مندند فعالیت می کنند. بسیاری از آن ها خود نیز دارای پست و ویدئو هستند و قسمت پروفایل و بیوگرافی پیجشان هویت واقعی آن ها را نشان می دهد.

جذب فالوور ارگانیک تنها از طریق تولید محتوا اصولی و مداوم انجام خواهد شد و راه میانبری برای آن وجود ندارد.

 

فالوور فیک

فالوور فیک یکی دیگر از انواع فالوور اینستاگرام است که پشت آن یک شخص با هویت واقعی وجود ندارد. در واقع وقتی که در هنگام درست کردن اکانت اینستاگرام به جای اطلاعات شخصی فرد اطلاعات غیر واقعی وارد شود به اکانت مورد نظر اکانت فیک گفته می شود و وقتی این اکانت دیگری را دنبال کند به عنوان فالوور فیک شناخته می شود. این فالوورها معمولا فعالیت خاصی ندارند و بیشتر برای نشان دادن تعداد بالای فالوور از آن ها استفاده می شود.

بسیاری از افراد تمایل دارند با استفاده از خرید فالوور فیک اینستاگرام تعداد فالوورهای خود را افزایش دهند. افزایش فالوورها با استفاده از فالوور فیک یک روش سریع است و بسیاری از افراد آن را به انواع دیگر فالوور که دست یابی به آن ها زمان بر است، ترجیح می دهند. طبیعتا کاربر اینستاگرم وقتی وارد پیجی شود و تعداد بالای فالوور آن را ببیند به آن پیج اعتماد بیشتری پیدا می کند تا پیج هایی که فالوور کمی دارند.

همچنین برای برای طبیعیتر جلوه دادن تعداد فالوور ها، میتوان به تعداد متناسب لایک فیک و ویو فیک نیز خریداری کرد تا نرخ تعامل پیج نیز بالا نمایان باشد.

 

فالوور پاپ آپ (Popup)

انواع فالوور در اینستاگرام کدام است ؟ - ساناست

فالوور پاپ آپ فالوورهایی هستند که از طریق اعلان های ارسالی و با اختیار خود به پیج شما می آیند و آن را فالو می کنند. مثلا وقتی که در حال نصب یک برنامه هستید و تبلیغ یک پیج اینستاگرامی بالا می آید این تبلیغات، تبلیغات پاپ آپ هستند. از آن جایی که در این روش فالوورها بر اساس میل و اختیار خود به پیج شما می آیند امکان ریزش آن ها پائین است.

علاوه بر این، فالوورهای پاپ آپ چون با علاقه خود به پیج شما دعوت شده اند می توانند بازدید و لایک شما را در اینستاگرام بالا ببرند. با توجه به این موارد، فالوورهای پاپ آپ باعث بازدهی و  رشد پیج می شوند. با استفاده از روش پاپ آپ با صرف هزینه ای کم چند صد هزار نفر می توانند تبلیغ پیج شما را ببینند و اگر پبج شما را فالو کنند مطمئن هستید که تمامی فالوورهای اضافه شده واقعی هستند.

البته هزینه تمام شده برای این نوع فالوور اصولا بیشتر بوده و همچنین گرفتن سرویس فالوور پاپ اپ از نیازمند این است که اعتماد کامل به ارائه دهنده آن داشته باشید تا ارسالی خالص باشد.

 

فالوورهای مربوط به کمپین ها

یک نوع دیگر از فالوورها، فالوورهایی هستند که از طریق کمپین ها به پیج اینستاگرام اضافه می شوند. این کمپین ها توسط یک سری افراد طراحی می شوند و آن ها با همکاری شخصیت های معروف اینستاگرام افراد را تشویق به شرکت در کمپین ها می کنند.

برای شرکت در کمپین های افزایش فالوور اینستاگرام باید هزینه ای پرداخت کرد و در عوض باید فالوور واقعی به پیج اضافه شود. در واقع شخصیت های معروف اینستاگرام که با طراح این کمپین ها همکاری می کنند از فالوورهای پیج خود می خواهند تعدادی اکانت را دنبال کنند و در عوض به فالوورها وعده قرعه کشی می دهند که در صورت برنده شدن در آن، جوایز ارزشمند بدست می آورند.

پیج هایی که با شرکت در این کمپین ها قصد افزایش فالوور دارند اگر چه در ابتدا و قبل از قرعه کشی فالوورهای بسیاری بدست می آورند اما ممکن است با پایان قرعه کشی دچار ریزش فالوور شوند. زیرا این فالوورها با هدف قرعه کشی پیج را فالو می کنند و ممکن است پس از قرعه کشی پیج را آنفالو کنند، مگر اینکه پیج با علایق و نیازهایشان همخوان باشد. گاهی حتی ممکن است آن ها پیج را ترک نکنند ولی فعالیتی هم نداشته باشند.

 

فالوورهای مربوط به تبلیغات

یکی دیگر از انواع فالوور در اینستاگرام، فالوورهایی هستند که از طریق تبلیغات بدست می آیند. برای جذب این فالوورها باید ابتدا پیج هایی که دارای فالوورهای زیاد هستند و در عین حال از اعتبار بالایی برخوردارند را شناسایی کرد. وقتی اطمینان پیدا کردید که فالوورهای آن ها واقعی هستند می توانید از آن ها در خواست همکاری کنید.

در واقع، با صرف مقداری هزینه، از آن ها بخواهید در پست یا استوری خود پیج شما را تبلیغ کنند و فالوورهای خود را برای دنبال کردن پیج شما تشویق کنند. با انجام این روش، افرادی که در پیج مورد نظر تبلیغ پیج شما را می بینند اگر علاقه یا نیاز به محتوا و خدمات پیج شما داشته باشند، شما را دنبال خواهند کرد.

 

 

معرفی انواع فالوور اینستاگرام | جمع بندی

ما در این مقاله به معرفی انواع فالوور اینستاگرام پرداختیم. فالوورهای اینستاگرام دارای انواع مختلفی چون فالوور واقعی، فالوور فیک، فالوور پاپ آپ، فالوورهای مربوط به کمپین ها و فالوورهای مربوط به تبلیغات هستند. هر کدام از این فالوورها در کنار مزایایی که دارند می توانند معایبی هم داشته باشند بنابراین باید قبل از اینکه سعی در جذب فالوور داشته باشید انگیزه خود را از افزایش فالوور مشخص کنید سپس سعی کنید نوعی از فالوور که با هدف و انگیزه تان سازگار است را جذب پیج کنید. در پایان اگر در ارتباط با مطالب مورد نظر سوال یا پیشنهادی دارید آن را با ما در میان بگذارید.