11 ایده تولید محتوا برای توییتر برای افزایش محبوبیت

نگین زارع
11 ایده تولید محتوا برای توییتر برای افزایش محبوبیت — ساناست

یکی از شبکه های اجتماعی پرطرفدار که سرعت بالایی در انتشار اطلاعات دارد توییتر است. اطلاعاتی که در این رسانه به اشتراک گذاشته می شود اطلاعاتی رک و بی پرده در ارتباط با موضوعات مختلف است. اگر تمایل دارید در توییتر (Twitter) شروع به فعالیت کنید اما نمی دانید چه نوع پستی را منتشر کنید ما در ادامه قصد داریم به معرفی ایده تولید محتوا برای توییتر بپردازیم.

 

 

ایده تولید محتوا برای توییتر

از آن جایی که توییتر یک شبکه اجتماعی است که بسیاری از افراد مشهور در آن حضور دارند، گرایش افراد مختلف به فعالیت در آن زیاد است. اگر به تازگی می‌ خواهید در این شبکه اجتماعی فعالیت کنید باید انتظاراتی معقولانه در ارتباط با دیده شدن داشته باشید. معروف شدن در توییتر نیاز به زمان دارد و این هدف تنها با تولید محتوای عالی امکان پذیر است. با استفاده از مناسب ترین و برترین ایده های تولید محتوا در توییتر می‌ توانید به هدف خود نزدیک شوید.

 

1. توییت خبری

یکی از ایده های تولید محتوا برای توییتر می تواند موضوعات خبری باشد. این ایده به دلیل اهمیت بالایی که دارد در شبکه های اجتماعی مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال یکی از داغ ترین شبکه ها برای به اشتراک گذاری اخبار، توییتر است. بر اساس تمایل و اطلاعات خودتان می توانید حوزه مشخصی را برای ایده خبری تعیین کنید. اخبار توییتر می تواند موضوع ساده ای مانند تغییری کوچک در حوزه کسب و کارتان تا بزرگترین مسائل جهانی باشد.

 

2. توییت رویدادها و ماجراها

برای اجرای این ایده می توانید از رویدادهای شخصی خود گرفته تا بزرگ ترین رویدادهای جهان را توییت کنید. اگر در زمینه کاری و مسائل مربوط به برندتان قرار است برنامه جدیدی را اجرا کنید از طریق توییتر می توانید دنبال کنندگان خود را با خبر سازید. حتی گاهی می توانید مهمترین ملاقات های خود را موضوعی برای تولید محتوای توییتر قرار دهید. علاوه بر این ها، روزانه رویدادهای زیادی در سطح جهان اتفاق می افتد که می تواند موضوع جذابی برای توییت کردن باشد. بنابراین رویدادها می توانند یک ایده تولید محتوا برای توییتر محسوب شوند.

 

3. توییت موضوعات شخصی

از دیگر ایده هایی که می توانید برای تولید محتوا در توییتر به کار بگیرید اشتراک گذاری موضوعات شخصی است. اگر درباره خودتان خبر هیجان انگیزی دارید یا کار مفیدی را قرار است انجام دهید می توانید با کاربران توئیتر در میان بگذارید. همچنین شما می توانید برای بالا رفتن بازدیدکنندگان، توییت را در بالای پروفایل خود پین کنید تا افراد بیشتری آن را ببینند. توییت پین شده را می توانید هر زمانی نیاز بود بروزرسانی کنید.

 

4. توییت محتوای وبلاگ

یکی دیگر از ایده های تولید محتوا برای توییتر که در شبکه های اجتماعی زیاد استفاده می شود، توییت محتوای وبلاگ است. شما می توانید محتوای وبلاگ خود را در توییتر قرار داده و به این صورت آن را تبلیغ کنید. با انجام این کار از نظر افراد مختلف نیز در ارتباط با محتوای توییت شده آگاه می شوید.

 

5. توییت مناسبتی

از دیگر ایده های تولید محتوا برای توییتر، به اشتراک گذاری پیام های مناسبتی است. برای تاثیرگذار بودن پیام می توانید تصاویری مرتبط را به آن اضافه کنید. با انجام این ایده، کاربران احساس صمیمیت و نزدیکی بیشتری با شما خواهند کرد.

 

6. توییت عکس

ایده تولید محتوا تصویری- ساناست

عکس و محتواهای گرافیکی خلاقانه یکی دیگر از ایده‌های تولید محتوا برای توییتر است. قرار دادن محتوای تصویری در کنار متن می تواند توجه کاربران زیادی را به سمت توییت جلب کند.

 

7. توییت جملات انگیزشی

به اشتراک گذاری جملات انگیزشی با توجه به حس خوب و انرژی ای که به افراد منتقل می کند می تواند یکی از ایده های تولید محتوا برای توییتر باشد. از آن جایی که این جملات برای افراد زیادی جالب هستند توسط آن ها در صفحات اجتماعی دیگر نیز به اشتراک گذاشته می شود. همین به اشتراک گذاشتن های مداوم باعث می شود صفحه شما در توییتر بیش از پیش دیده شود.

 

8. توییت هجو و خنده دار

یک نوع از محتواهایی که در توییتر مورد علاقه افراد زیادی است محتواهای طنز و خنده است. بسیاری از کاربران از یک توییت طنز استقبال می کنند و آن را به عنوان یک محتوا در سایر شبکه های اجتماعی انتشار می دهند. بنابراین این پیام های کوتاه طنز آمیز می تواند یک ایده تولید محتوا برای توییتر باشد.

 

9. توییت فرصت های شغلی

اگر محل کار شما نیاز به نیرویی برای استخدام دارد یا اینکه به نوعی به آگهی های استخدام دسترسی دارید می توانید از طریق توییتر فرصت های شغلی را با دیگران در میان بگذارید. از آن جایی که افراد زیادی جویای شغل هستند این گونه توییت ها معمولا مورد توجه قرار می گیرند.

 

10. توییت سوال یا نظر سنجی

یکی از راه های برقراری ارتباط با مخاطبان و جلب توجه آن ها سوال کردن است. سوالات می تواند در زمینه مشخصی مثل حرفه و تخصص شما یا صرفا سوالاتی برای شروع صحبت باشد. قبل از مطرح کردن سوال، خوب فکر کنید ببینید در حوزه حرفه یا علائقتان چه چیزهایی می توانند ایده خوبی برای سوال باشند. سوال کردن فرصتی را فراهم می کند تا کاربران دیگر افکار و نظرات خود را با شما در میان بگذارند. گاهی حتی پاسخ های کاربران به گونه ای خواهد بود که از دل نظرات آن ها به ایده های جدیدی دست پیدا می کنید.

 

11. توییت تجربه های شخصی

یکی دیگر از موضوعاتی که توییت کردن آن می تواند جالب باشد بیان تجربه های شخصی به صورت کوتاه است. گاهی با دیدن این گونه محتواها، افراد دیگر تمایل پیدا می کنند در پاسخ به شما تجربیات خود را بیان کنند. این گونه محتوا می تواند اعم از تجربیات شیرین یا تلخ باشد که احتمالا برای کاربران بسیار جذاب خواهد بود.

 

ایده تولید محتوا برای توییتر ؛ جمع بندی

ما در این مقاله به معرفی چندین ایده تولید محتوا برای توییتر پرداختیم. پس از آشنایی با ایده های مختلف می توانید برای شروع کار خود مناسب ترین آن ها را انتخاب کنید و مورد استفاده قرار دهید. شما هم مانند بسیاری از افراد می توانید در توییتر دیده شوید به شرطی که از بهترین و خلاقانه ترین ایده ها استفاده کنید. در پایان اگر در ارتباط با مطالب مورد نظر سوال یا پیشنهادی دارید آن را با ما در میان بگذارید.