معرفی روشهای افزایش ممبر کانال تلگرام به صورت واقعی یا فیک

سعید مقدم
راه های افزایش ممبر کانال تلگرام به صورت واقعی و هدفمند به رایگان — ساناست

برای افزایش ممبر کانال تلگرام راه های مختلفی وجود دارد که هرکدام دارای ویژگیهای خاص خود میباشد و بسته به نیاز فرد، میتوانید جزء گزینه‌های مناسب یا نامناسب وی قرار گیرد. در این مقاله روشهای افزایش ممبر کانال تلگرام را معرفی و بررسی میکنیم.

 

 

افزایش ممبر کانال تلگرام

افزایش ممبر کانال تلگرام - ساناستتلگرام مهمترین و محبوبترین پیامرسان بین ایرانیان است که با داشتن قابلیت‌های بسیار متنوع و ویژگیهای خاص خود اعم از کانال، گروهای بزرگ، ربات و … توانسته است تاثیر مهمی در کسب و کار آنلاین ایرانیان نیز ایفا کند و همچنان با وجود فیلتر بودن، یکی از ۳ پیامرسان برتر ایران است.

با توجه به استفاده کسب و کارها از این سرویس و استفاده از ویژگی مهم کانال به عنوان محلی برای فروش یا اطلاعرسانی و تبلیغات، داشتن کانال پرمخاطب و پربازدید یکی از خواسته‌های هر کسب و کاری است.

برای افزایش ممبر کانال راه های متعددی وجود دارد؛ راه هایی که رایگان است و تنها نیاز به وقت گذاری دارد و یا راه های پولی که کاربر باید برای آن هزینه کند.

همچنین ممبرهای تلگرامی برای کانال دارای انواع مختلف با ویژگیهای خاص خود است که برای شروع باید نوع مناسب آن را برگزید؛ لذا در ابتدا به معرفی انواع ممبرهای تلگرامی میپردازیم و سپس نحوه افزایش ممبر کانال تلگرامی را بررسی میکنیم.

 

 

 

انواع ممبرهای کانال تلگرام

برای کانال تلگرام انواع مختلفی ممبر با ویژگیهای خاص خود وجود دارد که به آن ها خواهیم پرداخت؛ به طور کلی ۲ نوع ممبر برای کانال وجود دارد :

  • ممبر فیک تلگرام
  • ممبر واقعی تلگرام

ممبر واقعی همانطور که از نامش پیداست، همان کاربر واقعی تلگرامی است که میتواند با کانال تعامل کند و ممبر فیک نوع غیرواقعی از ممبر است که امکان تعامل نداشته و توسط ربات‌ها ساخته میشود.

طبیعی است که اگر به دنبال ایجاد درآمد زایی و فروش هستید، باید ممبر واقعی داشته باشید اما ممبر فیک نیز گاهی مفید خواهد بود که به آن نیز خواهیم پرداخت.

نکته : لازم به ذکر است که خود ممبر واقعی به دو نوع هدفمند (ارگانیک) و غیر هدفمند تقسیم میشود؛ نوع هدفمند همان ممبری است که به خدمات شما نیاز دارد اما کاربر غیر هدفمند، همان ممبر عامه‌ای است که ممکن است هیچ گاه نیازی به خدمات شما پیدا نکند.

 

روشهای افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام

افرایش ممبر واقعی تلگرام به روشهای مختلفی صورت میگیرد که هرکدام دارای کیفیت و مخاطب هدف خاص خود است :

  • تبلیغات (اگر به درستی انجام شود : ممبر هدفمند)
  • کانال اسپانسری (مختلط)
  • تولید محتوا (هدفمند)
  • اد اجباری (بیشتر عمومی و غیر هدفمند)
  • پاپ آپ

حال که انواع ممبر واقعی را شناختید، به معرفی هرکدام خواهیم پرداخت.

 

افزایش ممبر واقعی تلگرام از طریق تبلیغات :

افزایش ممبر کانال تلگرامهمانطور که از عنوان پیداست، شما با استفاده از ارائه‌ی تبلیغات به کانالهای پر مخاطب دیگر و یا تبلیغات در سایر فضاهای آنلاین، میتوانید کاربر مدنظر خود را وارد کانالتان کنید.

اگر تبلیغات به درستی انجام شود، ممبرهای وارد شده به کانال شما ارگانیک و هدفمند خواهند بود و با کمی تعامل با آنان میتوانید به فروش دست پیدا کنید.

محدودیت اصلی در مورد تبلیغات، هزینه تمام شده آن است که تغریبا از تمامی روشهای دیگر پرهزینه تر است و با توجه به اینکه نیاز به بررسی دقیق مخاطبها جهت افزایش بازدهی دارد، عملا از نظر دانش مورد نیاز نیز در بالاترین درجه قرار میگیرد.

با توجه به مطالب گفته شده، برای یک تبلیغات خوب و پر بازده باید علاوه بر درنظر گرفتن بودجه مناسب، نسبت به بررسی کمپین از نظر قوانین و شرایط بازاریابی نیز اقدام کنید یا آن را به متخصصان این زمینه بسپارید.

 

افزایش ممبر با کانال اسپانسری :

افزایش ممبر کانال تلگرام در این روش کانال شما به عنوان اسپانسر در بالای صفحه استفاده کنندگان قرار میگیرد. اصولا بازدهی این روش به نسبت هزینه‌های آن بالا میباشد اما به هرحال یکی از روشهای افزایش ممبر میباشد.

درواقع برای راه اندازی کانال اسپانسری باید ابتدا یک سرور از لوکشین های خارج کشور تهیه کنید سپس نسبت به کانفیگ های موردنظر خود روی آن اقدام نمایید و در نهایت آن را در کانالهای مرتبط قرار دهید تا جذب مخاطب صورت بگیرد.

البته با توجه به سریع بسته شدن این سرورها، باید این فعالیت را به افراد متخصص این زمینه بسپارید یا خودتان با ازمون و خطا نسبت به بهترین روش اجرا، تجربه حاصل کنید.

 

افزایش ممبر کانال با تولید محتوا :

افزایش ممبر کانال تلگرام شاید بتوان گفت تنها راه افزایش ممبر کانال تلگرام به رایگان، تولید محتوا برای کانال میباشد. در این روش شما میتوایند با توجه به سلایق ممبرهای خود افدام به تولید محتوای هدفمند نمایید سپس بقیه کار را به ممبرهای خود بسپارید، آنان با به اشتراک گذاشتن مطالب، به دیده شدن مطالب شما و نهایتا جذب ممبر برای کانال کمک میکنند.

داشتن یک تقویم محتوا برای این مورد بسیار کارآمد میباشد و شما را در تولید محتوای مستمر و هدفمند یاری خواهد کرد. همچنین توجه به نیاز مخاطبین در تولید محتوا صحیح بسیار اهمیت دارد و درصورت انجام صحیح آن، بسیار پربازده خواهد بود.

لازم به ذکر است تولید محتوا یک علم است و باید آن را فرا گرفت لذا توصیه میشود برای ساخت محتوای مناسب، ابتدا نسبت به یادگیری آن اقدام نمایید.

همچنین باید درنظر گرفت که تولید محتوا نسبتا زمانبر است و باید دقت کافی را برای آن به ارمغان آورد تا به نتیجه موردنظر رسید با این حال برای کانالهای عمومی که دارای موضوع تخصصی نیست، تداوم در ارسال و داشتن یک استایل خاص در تولید و انتشار محتوا میتواند کافی باشد.

 

افزایش ممبر واقعی با اد اجباری :

افزایش ممبر کانال تلگرام در این روش که سریعترین و گسترده ترین روش افزایش ممبر واقعی است، با استفاده از تلگرام‌های غیر رسمی، کاربر را بالاجبار وارد کانال شما میکنند.

درواقع شما میتوانید در یک روز چند‌ده و چند‌صد هزار ممبر وارد کانال خود کنید؛ بدیهی است که ریزش این روش بالا میباشد اما نکته مثبت این است که برای کانال های عمومی حتی با درنظر گرفتن نرخ ریزش نیز میتوانید مفید باشد و راه چند ماهه جذب مخاطب را در مدت کوتاهی طی کرد.

همچنین درصدی از ممبرهای اد شده نیز میتوانند برای موارد غیر عمومی نیز مورد استفاده واقع شوند زیرا بین افراد اد شده، طیف مختلفی از افراد وجود خواهد داشت.

توصیه میشود هنگام سفارش این نوع خدمات، در حین ارسال از ارسال پست پرهیز کنید و بعد از اتمام ارسالی، تا مدتی صرفا به تولید محتوا بپردازید و از تبلیغات خودداری کنید تا باعث ریزش کمتری شوید.

❖ مشاهده و خرید اد اجباری تلگرام

 

افزایش ممیر با استفاده از تبلیغات پاپ آپ :

افزایش ممبر کانال تلگرام در این روش، کانال شما به عنوان تبلیغات پاپ آپ برای کاربران اینترنتی نمایش داده میشود و آنان به نوعی به صورت ناخواسته به کانال شما اد میشوند. بازدهی این روش حدودا مانند اد اجباری است با این تفاوت که هزینه بالاتری دارد.

در سفارشات پاپ اپ شما به دوصورت میتوانید سفارش دهید : روش اول اد تضمینی و روش دوم نمابش تضمینی است.

در روش اول ارائه دهنده به شما تضمین ورود تعداد خاصی ممبر را میدهد و در روش دوم صرفا تعداد باز شدن لینک شما در گوشی مخاطب موردنظر است که توصیه میشود از روش دوم استفاده کنید تا بازدهی واقعی داشته باشید.

 

افزایش ممبر با استفاده از پوش ناتفیکیشن :

افزایش ممبر کانال تلگرام در این روش، تبلیغ کانال شما در بخش اعلانات گوشی افراد ظاهر میشود و با کلیک کاربر روی آن، به کانال شما اد خواهد شد. بازدهی این روش به محتوای کانال و متن و عکسی که در پوش استفاده کرده اید نیز بستگی دارد.

ارائه دهنده‌های این نوع تبلیغات، ممکن است به شما تضمین عضویت به کانال بدهند یا اینکه صرفا در مورد تعداد پوشهای ارسالی تعهد دهند. پیشنهاد ما این است که تبلیغات پوش را صرفا بر اساس تعداد ارسالی سفارش دهید چون ممکن است کسانی که تضمین تعداد عضویت میدهند، درصورت کاهش بازدهی پوش اقدام به ارسال فیک یا اجباری کنند که بر خلاف خواسته شما است.

 

 

روشهای افزایش ممبر فیک کانال تلگرام

برای افزایش ممبر کانال فیک، از رباتهای مختلفی استفاده میشود که اکانت‌های فیک و ساختگی را به کانال شما اد میکنند؛ در این روش ریزش به نسبت سایر روشهای سریع دیگر، پایینتر میباشد و برای ظاهرسازی پیج بهترین روش است.

درواقع شما با رعایت نسبت خاص، میتوانید به ازای مقداری ممبر واقعی، مقداری ممبر فیک نیز به کانال خود اد کنید تا کانال شما ظاهر معتبر تری پیدا کند و برای کاربر پسندیده تر باشد.

❖ مشاهده و خرید ممبر فیک تلگرام

 

 

 

افزایش ممبر کانال تلگرام : سخن پایانی

همانطور که گفته شد، انتخاب نوع یا روش افزایش ممبر کانال تلگرامتان به بودجه شما، نوع مخاطب و دلیل شما برای افزایش ممبر، بستگی دارد و این که کدام یک بهتر است فقط به شما بستگی دارد اما به طور عمومی، استفاده از اد اجباری و ممبر فیک به طور متناسب برای اکثر کانال ها میتواند مفید باشد.