|

سبد خرید

راه های تشخیص فالوور فیک اینستاگرام

نوشته شده توسط

‌ سعید مقدم ‌

‌‌ در ‌

17 فروردین 1400

راه های تشخیص فالوور فیک اینستاگرام به رایگان - ساناست

امروزه با گسترده تر شدن شبکه اجتماعی اینستاگرام افراد زیادی هستند که تمایل دارند فالوورهای فیک صفحه خود یا صفحات دیگران را شناسایی کنند. حال سوال اینجاست که چگونه می توان فالوورهای فیک را شناسایی کرد؟ از این رو ما قصد داریم در این مقاله علائمی را که به تشخیص فالوور فیک اینستاگرام کمک می کند برای شما شرح دهیم.

 

 

تشخیص فالوور فیک اینستاگرام

این روزها به دلیل فعالیت بسیار زیاد در برنامه اینستاگرام و افزایش فالوورهای بسیاری از پیج ها، افراد زیادی هستند که برای تبلیغات یا امور دیگر لازم می دانند از فیک یا واقعی بودن فالوورهای این صفحات مطلع شوند.

همچنین با روند جدید اینستاگرام در حذف برخی از صفحات، افرادی زیادی سعی در حذف فالوورهای فیک غیر اصولی خود دارند.

بنابراین افراد فعال در این برنامه همه به نوعی نیاز دارند که فالوور فیک اینستاگرام را شناسایی کنند. اگر شما هم در این مورد کنجکاو هستید در ادامه راه هایی را پیشنهاد می کنیم که در تشخیص فالوور فیک به شما کمک خواهد کرد.

لازم به ذکر است خرید فالوور فیک نه تنها همیشه مضر نیست بلکه برای بسیاری از استفاده ها مفید است (مانند : افزایش اعتبار ظاهری پیج، ارائه تبلیغات و …) اما اگر غیر اصولی استفاده شود مانند هر ابزار دیگری میتواند مشکلاتی ایجاد کند.

 

 

راه های تشخیص فالوور فیک اینستاگرام

برای بررسی فیک یا واقعی بودن فالوورهای یک پیج، بهتر است به جای استفاده از ابزار انلاین، از روش دستی استفاده کنید تا بازدهی بهتری داشته باشید :

 

بررسی قسمت بیوگرافی

معمولا نام اکانت های فیک معنی ندارند یا اعدادی بی دلیل در نام آن ها وجود دارد. در واقع در زمان ایجاد فالوور فیک تلاش زیادی برای درست کردن یک بیوگرافی نمی شود و برخی اوقات قسمت بیوگرافی پیج را خالی می گذارند یا به صورت جزئی اطلاعات در آن قرار می دهند.

گاهی حتی تنظیمات این فالوورها به گونه ای شکل می گیرد که نمایه پنهان باشد. این موضوع مقداری کار تشخیص را سخت تر می کند چرا که نمی توانید جزئیات حساب آن ها را ببینید. با این حال پنهان کردن اطلاعات، خود تا حدی شک بر انگیز است. گاهی نبود عکس پروفایل نیز می تواند نشانه دهنده فیک بودن یک فالوور در برنامه تصویری مانند اینستاگرام باشد.

 

بررسی فالوورها و فالووینگ ها

یکی دیگر از راه ها، بررسی تعداد فالوورها و فالووینگ های حساب مورد نظر است.

وقتی به نمایه این حساب ها نگاهی بیندازید متوجه می شوید که بسیاری از پیج های فیک از نظر تعداد فالوور و فالووینگ پائین هستند یا اینکه با وجودی که دنبال کنندگان بسیار کمی دارند اما حساب های زیادی را دنبال می کنند.

گر چه برخی از پیج های واقعی نیز به علت تازه کار بودن یا کم کار بودن ممکن است این ویژگی را داشته باشند اما با بررسی دقیق تر می توانید واقعی یا فیک بودن فالوور را تشخیص دهید.

 

بررسی دنبال کنندگان حساب

برای این کار وارد قسمت فالوورهای پیج مورد نظر شوید. اگر آن پیج دارای فالوورهایی است که عکس پروفایل ندارند، نام و آیدی آن ها از حروف یا اعداد بی معنی تشکیل شده، بیوگرافی مشخصی ندارند، کامنت های آن ها بی ربط و تکراری است و تعداد فالوورها و فالووینگ های آن همخوانی ندارد می تواند یک فالوور فیک باشد.

 

بررسی پست و محتوای حساب

برای این کار به تعداد پست های پیج و تاریخ آن پست توجه کنید. پیج های فیک معمولا پست های کمی دارند یا ممکن است اصلا پستی نداشته باشند. همچنین ممکن است تاریخ آخرین پست آن ها بسیار قدیمی باشد. علاوه بر این ها، اگر محتوایی داشته باشند معمولا بی کیفیت است و لایک پائینی دارد.

 

بررسی لایک ها و کامنت ها

برای تشخیص فالوور فیک اینستاگرام، به لایک اینستاگرام و کامنت های فالوور مورد نظر توجه کنید. این پیج ها یا لایک پائینی دارند یا در هنگام گذاشتن پست، لایک گرفتن آن ها غیر معمول است. مثلا ممکن است در یک ساعت اول گذاشتن پست هیچ لایکی دریافت نکنند اما پس از گذشت یک ساعت از طریق خرید لایک فیک در عرض ده دقیقه تعداد لایک های آن ها بسیار بالا برود.

کامنت های این پیج ها معمولا بی ربط یا بی معنی است و نظر خاصی در مورد پست مورد نظر نیست. بسیاری از این کامنت ها از حروف بی ربط تشکیل شده یا بیشتر آن ها شکلک هستند. البته در برخی از حساب ها ربات باهوش تر است و نظراتی را قرار می دهند که واقعی به نظر می رسند اما این نظرات معمولا عمومی و تکراری هستند. کامنت هایی مثل “عالیه”، “خیلی خوب”، “لایک” و … از این قبیل هستند.

 

سایت تشخیص فالوور فیک اینستاگرام

اگر استفاده از ابزار را بر بررسی دستی پیج ترجیج میدهید میتوانید از سایت تشخیص فالوور فیک influencermarketinghub استفاده کنید. این وبسایت به شما امکان بررسی پیج مورد نظرتان را جهت چک میزان فیک بودن فالوور ارائه میکند.

روش بررسی نیز با درنظر گرفتن نرخ تعامل پیج درج شده انجام خواهد شد.

 

 

جمع بندی

ما در این مطلب به معرفی راه های تشخیص فالوور فیک اینستاگرام پرداختیم. شما با نگاهی به پیج مورد نظر و بررسی بیوگرافی، فالووینگ ها، فالوورها، لایک ها، کامنت ها و بررسی فعالیت آن، می توانید تا حد زیادی از فیک یا واقعی بودن یک فالوور مطمئن شوید. در پایان اگر در مورد مطلب مورد نظر سوال یا نظری دارید آن را با ما در میان بگذارید.

این مقاله در دسته‌ی آموزش‌ها و مقالات و با برچسب‌های و و ارائه شده است.

5 1 رای
رتبه بندی مقاله
سابسکرایب
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات