بهترین سرویسهای چت زنده پشتیبانی برای وردپرس

آیدا رمضانی
معرفی جامع بهترین سرویسهای چت زنده پشتیبانی (گفتگو زنده) برای سایت — ساناست

راه های مختلفی برای پشتیبانی مشتریان در وبسایت وجود دارد؛ در این مقاله به معرفی بهترین افزونه های چت زنده پشتیبانی وردپرس و سرویسهای گفتگو آنلاین برتر برای پشتیبانی به صورت جامع و کامل خواهیم پرداخت که یکی از بهترین روشهای ساپورت کاربران است.

 

 

بهترین سرویس های چت زنده پشتیبانی برای وردپرس

 روشهای مختلفی برای پشتیبانی مشتریان در وبسایت وجود دارد، روشهایی از جمله تیکت پشتیبانی، چت زنده، فرمهای تماس با ما یا تماس تلفنی گویا.

اگر بخواهیم صادقانه بگوییم هیچ کس نمی خواهد ایمیل پشتیبانی را فقط برای دریافت پاسخ 48 ساعت بعد ارسال کند، همچنین ، هیچ کس نمی خواهد بیش از 30 دقیقه در حالت تعلیق تماس قرار بگیرد در حالی که در تلفن گویا به او گفته می شود تماس گیرنده بعدی خواهد بود.

ما در دنیایی زندگی می کنیم که اکثر افراد از صبر و تحمل پایینی برخوردارند و حوصله ی فرایند های طولانی را ندارند؛ گفتگوی زنده به شما امکان می دهد فوری، شخصی و کارآمد از مشتریان و چشم اندازهای خود پشتیبانی کنید.

بنابراین، اگر بخشی از 37٪ کاربران اینترنتِ با وب سایت وردپرسی هستید و به قابلیت چت زنده نیاز دارید، این راهنما برای کمک به شما ارائه شده است.

در این مقاله چند پلاگین گفتگوی زنده وردپرس را برای جلب نظر بازدیدکنندگان و پشتیبانی موثر و سریع برای شما معرفی خواهیم کرد.

 

در نظر داشته باشید تمامی این سرویسها (و هر سرویس مشابهی) دارای دو نسخه رایگان و تجاری است که هرکدام قابلیتهای خاصی دارد. اغلب سرویسهای معرفی شده دارای نسخه رایگان خوبی هستند که میتوانند برای مدت قابل توجهی شما را در پشتیبانی آنلاین مشتریانتان ساپورت کنند بدون اینکه پولی پرداخت کنید اما اگر برای یک سرویس بزرگ نیاز به سرویس چت زنده دارید در نهایت باید از پلن های حرفه‌ای آنان استفاده کنید.

 

 

سرویس چت زنده پشتیبانی Crisp

Crisp سرویسی شناخته شده برای چت زنده پشتیبانی در ایران است که توسط سایتهای بسیاری استفاده میشود و پایداری مناسبی را دارا است.

با پلاگین Crisp صندوق ورودی بازاریابی، فروش و چت زنده پشتیبانی دریافت می کنید.

از چت زنده بازاریابی برای دریافت اطلاعات تماس بازدیدکنندگان و برچسب گذاری مکالمات خاص برای ایجاد یک لیست تماس واجد شرایط برای تیم خود استفاده کنید.

برای پاسخگویی به سوالاتی که از چشم انداز محصولات یا خدمات شما می آیند، از گپ زنده فروش استفاده کنید  و از چت زنده پشتیبانی برای کمک به مشتریان در کار با چالش ها و موانع موجود استفاده کنید.

شما همچنین می توانید یک برنامه در دسترس بودن گپ زنده را در سایت خود به اشتراک بگذارید تا بازدیدکنندگان بدانند تعداد ساعات تکرار آنلاین و آماده کمک به آنها است.

درحال حاضر سرویس چت زنده ساناست از همین سرویس استفاده میکند!

 

 

سرویس چت زنده پشتیبانی Zendesk Chat

با Zendesk Chat می توانید چندین مکالمه چت زنده را از طریق یک داشبورد واحد مدیریت کنید.

ویجت چت زنده قابل تنظیم است و می توانید قابلیت های تلفن همراه را اضافه کنید تا بازدید کنندگان بتوانند از طریق دستگاه تلفن همراه با تکرارها صحبت کنند.

این پلاگین محرکهایی را دراختیار شما قرار می دهد که به شما امکان می دهد در صورت تحقق شرایط خاصی توسط بازدیدکنندگانی که از طریق چت زنده به آنها دسترسی می یابید اقدامات را به صورت خودکار انجام دهید – از این طریق می توانید به هر بازدید کننده ای که خواستار پشتیبانی است برسید.

شما می توانید اطلاعات مربوط به مشتریان خود را اضافه کنید ، مسیریابی گردش کار را بهبود ببخشید و درخواست های هرزنامه را نیز مدیریت کنید.

با استفاده از داشبورد تجزیه و تحلیل ، برگه های مربوط به جریان بازدید کننده در اطراف سایت خود و الگوهای استفاده قابل شناسایی را برای تعیین زمان نیاز مشتری به کمک راهنما نگه دارید.

سایت فرادرس از این سرویس برای چت زنده خود استفاده میکند !

 

 

سرویس LiveChat

LiveChat یکی دیگر از بهترین چت زنده پشتیبانی برای وردپرس است. این سرویس دارای دعوت نامه های گفتگوی فعال است، بنابراین تیم شما می تواند پیام های شخصی سازی شده را به طور خودکار برای بازدید کنندگان ارسال کند.

با مدیریت همزمان چندین جلسه چت و استفاده از پاسخ های کنسرو شده برای سوالات متداول ، تا حد ممکن کارآمد کار کنید.

نمایندگان همچنین می توانند از طریق چت زنده به بازدیدکنندگان پیوند ارسال کنند – به این ترتیب ، آنها می توانند مقالات دانش بنیان ، دستورالعمل ها ، اطلاعات محصول و موارد دیگر را به اشتراک بگذارند.

LiveChat به طور یکپارچه با سرویس ها و برنامه ها – مانند CRM شما – ادغام می شود و می توانید انتخاب کنید که کدام صفحات سایت شما شامل ابزارک های گفتگوی زنده باشند. در واقع ، در صورت انتخاب می توانید یک ابزارک چت زنده به تمام صفحات وب سایت خود ، از جمله صفحه پرداخت ، اضافه کنید.

بسیاری از هاستینگ‌های ایرانی از این سرویس استفاده میکنند !

 

طبق بررسی اخیر، این سرویس ایران را تحریم کرده است.

 

 

سرویس HubSpot

با افزونه وردپرس HubSpot، چیزی فراتر از چت زنده به دست می آورید – همچنین فرم ها و پنجره های بازشو ، CRM  و مدیریت تماس ، بازاریابی از طریق ایمیل ، اتوماسیون بازاریابی و گزارش ها و تجزیه و تحلیل ها دریافت می کنید.

Plus HubSpotبا بیش از 500  ابزار دیگر ادغام می شود؛ علاوه بر قابلیت هایی که قبلاً ذکر شد ، این افزونه به شما امکان می دهد چت بات هایی را که بصورت 24 ساعته کار می کنند به سایت خود اضافه کنید.

به این ترتیب ، می توانید برخی از پشتیبانی های خود را به صورت خودکار انجام دهید (به عنوان مثال برای پاسخگویی به سوالات متداول به جای استفاده از ربات های گپ به عنوان تکرار از آنها استفاده کنید) و در صورت آفلاین بودن تیم شما به بازدیدکنندگان کمک می کنید (در صورتی که تکرارها غیر فعال هستند).

افزونه وردپرس HubSpot به صورت ساده نصب شده و برای همه برنامه ها و محصولات کاربرد دارد.

با توجه به اینکه منبع مفاله سایت HubSpot است، معرفی این افزونه توسط خود این مجموعه بوده و کمی حالت تبلیغاتی دارد لذا این مورد را بیشتر بررسی کنید 🙂

 

 

سرویس Tawk.To Live Chat

Tawk.To سرویس چت زنده پشتیبانی دیگری است که به شما امکان می دهد تا در هر زمان مکان با افراد مختلف در سراسر دنیا چت زنده انجام دهید.

با بازدیدکنندگان از هر مکان، اعم از میز کار یا تلفن همراه تعامل برقرار کنید؛ همچنین می توانید از هر یک از برنامه های رایگان iOS ، Android ، Windows و Mac OSX برای ارتباط با مشتریان استفاده کنید.

این پلاگین یک داشبورد چند منظوره واحد دارد که از طریق آن تکرارها می توانند به چندین وب سایت دسترسی پیدا کنند و همزمان با پاسخ به درخواست های گفتگوی زنده با سایر تکرارها کار کنند. تمام کارهایی که برای شروع کار با Tawk باید انجام دهید؛ ایجاد یک حساب کاربری رایگان است.

 

 

سرویس Pure Chat

با Pure Chat، ابزارک چت زنده شما کاملا قابل تنظیم است. رونوشت کامل مکالمه را از طریق مشتری به مشتری دریافت کنید و محرکهای خودکار را برای اقداماتی که بازدیدکنندگان برای افزایش کارایی پشتیبانی شما ارائه می دهند ، ایجاد کنید.

تصمیم بگیرید که آیا می خواهید ویجت شما یک نشانگر آفلاین را در صورت عدم تکرار نمایش دهد یا خیر – این به مشتریان نشان می دهد که در عوض باید از ایمیل پشتیبانی کنند یا بعداً دوباره بررسی کنند.

سرانجام ، تجزیه و تحلیل و ردیابی بازدید کننده در سایت شما وجود دارد تا به شما در درک بهتر رفتارها و نیازهای مشتری کمک کند.

 

 

سرویس Drift

Drift افزودن چت زنده رایگان به سایت وردپرس کار را برای شما را ساده می کند. با استفاده از این افزونه می توانید اعلان های بی درنگ (در Slack) دریافت کنید تا تیم شما بداند چه زمانی مشتری تمایل دارد.

همچنین می توانید با افزودن حالت آفلاین / خارج از برنامه به ابزارک گپ خود ، این انتظار را داشته باشید که تیم پشتیبانی شما 24 ساعته و 7 ساعته در چت زنده در دسترس نباشد.

افزونه Drift به شما کمک می کند تا آدرس ایمیل بازدیدکننده را پس از شروع مکالمه چت زنده ضبط و ذخیره کنید. همچنین می توانید برای شناسایی و تنظیم قوانین مربوط به عملکرد مشتری ، هدف گذاری مرورگر را تنظیم کنید – این ویژگی اطلاعات لازم را برای تماس با یک بازدید کننده خاص و درگیر کردن آنها به روشی شخصی در اختیار شما قرار می دهد.

 

این سرویس نیز متاسفانه در ایران از دسترس خارج است.

 

 

سرویس Tidio Live Chat

با افزودن افزونه Tidio به سایت وردپرس خود ، چیزی بیش از چت زنده به دست خواهید آورد – همچنین به سایر کانال های ارتباطی از جمله ربات های گفتگوی اینترنتی ، بازاریابی از طریق ایمیل و مسنجر دسترسی خواهید داشت.

هنگام بازدید از وب سایت و / یا گفتگوی زنده بازدیدکنندگان خود را برای آنها ایمیل کنید و محتوای کمپین خود را با ویژگی Email Automation این افزونه برای آنها ارسال کنید. همچنین ، ظاهر ویجت خود را سفارشی کنید تا با مارک تجاری شما مکمل باشد.