معرفی افزونه های سئو وردپرس

آیدا رمضانی
افزونه سئو وردپرس؛ معرفی بهترین افزونه های سئو برای وردپرس — ساناست

افزونه های مختلفی برای سئو وردپرس وجود دارند که به صورت رایگان و تجاری قابل نصب و استفاده میباشد؛ در این مقاله به معرفی بهترین افزونه سئو وردپرس پرداخته و سپس سایر افزونه های سئو وردپرس موجود را بررسی میکنیم.

 

 

افزونه سئو وردپرس

بهترین افزونه سئو وردپرس - ساناست یکی از قابلیت های برتر وردپرس، امکان نصب افزونه های مختلف است که باعث میشود بتوانید امکانات بسیاری را به سایت خود اضافه کنید.

معمولا هنگام بهینه سازی و سئو کردن محتوا سوالی که مطرح می شود این است که بهترین افزونه سئو وردپرس چیست و کدام برای استفاده توصیه می شود. به این دلیل که موتورهای جستجو منبع اصلی بازدید بیشتر وب سایت ها در اینترنت هستند.

بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو می تواند به شما کمک کند تا در نتایج جستجو رتبه بالاتری داشته باشید و تجارت خود را به میزان قابل توجهی رشد دهید.

در مقاله قصد داریم چند افزونه سئو وردپرس را به شما معرفی کرده و از آن جایی که برخی از این ابزارها عملکردهای مشابهی دارند ، بنابراین ما همچنین مشخص خواهیم کرد که کدام یک از آنها برای موارد خاص استفاده بهتر هستند.

 

 

افزونه yoast seo ؛ بهترین افزونه سئو وردپرس

این یک ابزار کامل بهینه سازی وب سایت است که به شما کمک می کند وب سایت خود را بهبود ببخشید. این افزونه به شما این امکان را می دهد به راحتی تمامی عناوین و توضیحات سئو را به تمام پست ها و صفحات وب سایت خود اضافه کنید.همچنین می توانید از آن برای اضافه کردن تصاویر رسانه های اجتماعی به مقالات خود استفاده کنید.

این افزونه به طور خودکار یک نقشه برای تمام محتوای وب سایت شما ایجاد می کند که موتورهای جستجو را آسان تر برای جستجوی وب سایت شما ایجاد می کند.همچنین اگر پیش تر از افزونه های دیگری استفاده کرده باشید به شما این امکان را می دهد تا به راحتی داده های خود را انتقال دهید.

yoast seo دارای دو نسخه رایگان و تجاری است؛ نسخه رایگان آن برای شروع مناسب است اما اگر میخواهید قابلیت‌های پیشرفته‌ای برای سئو سایت خود داشته باشید باید نسخه غیر‌رایگان آن را خریداری نمایید.

 

 

افزونه All in one seo pack ؛ رتبه دوم بهترین پلاگین سئو وردپرس

این ابزار یک پلاگین محبوب وردپرس است که مجموعه ای گسترده از ابزارها را برای بهبود وب سایت شما ارائه می دهد. به شما امکان می دهد به راحتی عنوان سئو و متا تگ ها ، متا تگ های نمودار باز ، نقشه سایت ،نقشه سایت تصاویر و غیره را به راحتی اضافه کنید.

این افزونه دومین افزونه سئو وردپرس محبوب است. به شما امکان دسترسی به افزونه های بیشتری را می دهد و یک راه حل مقرون به صرفه تر از افزونه های دیگر است.

 

 

افزونه semrush

بهترین ابزار کلی جستجوگرها در بازار است. توسط کارشناسان حرفه ای سئو ، بازاریابان ، وبلاگ نویسان و مشاغل مختلف در هر اندازه ای مورد استفاده قرار می گیرد ، مجموعه ای گسترده از ابزارها را برای رشد بازدید شما فراهم می کند.

می توانید از آن برای یافتن کلمات کلیدی ارگانیک و اصطلاحات جستجو استفاده کنید که به راحتی می توانید برای آنها رتبه بندی کنید. همچنین به شما امکان می دهد تحقیقات رقابتی انجام دهید و ببینید رقبای شما برای کدام کلمات کلیدی رتبه بندی می کنند و چگونه می توانید آنها را شکست دهید.

 

 

افزونه Google search console

این ابزار افزونه ای رایگان است که توسط گوگل ارائه می شود تا به دارندگان وب سایت کمک کند حضور سایت خود را در نتایج جستجوی گوگل کنترل و حفظ کنند. از همه مهمتر ، این نشان می دهد که وب سایت شما برای کدام کلمات کلیدی رتبه بندی می کند ، لنگر متون ، موقعیت متوسط ​​، برداشت ها و موارد دیگر.

می توانید از این داده ها برای یافتن کلمات کلیدی استفاده کنید که بتوانید با بهینه سازی ساده محتوای خود ، به راحتی رتبه بالاتری پیدا کنید. همچنین می توانید از این داده های کلمه کلیدی برای ایده های جدید ارسال وبلاگ استفاده کنید.

 

 

افزونه Google keyword planner

این افزونه به صورت رایگان ارائه می شود و هر کسی می تواند از آن استفاده کند. هدف اصلی آن نشان دادن تبلیغ کنندگان کلمات کلیدی است که می توانند برای تبلیغات خود پیشنهاد دهند. همچنین با نشان دادن تخمینی از حجم جستجو ، تعداد نتایج و سطح دشواری ، به تبلیغ دهندگان کمک می کند تا کلمات کلیدی مناسب را انتخاب کنند.

به عنوان یک بازاریاب محتوا یا وبلاگ نویس ، می توانید از این داده ها برای یافتن کلمات کلیدی با حجم جستجوی بالا ، علاقه تبلیغاتی زیاد و مهمتر از همه کلمات کلیدی که در آنها می توانید به راحتی از سایر سایت ها سبقت بگیرید ، استفاده کنید.

 

 

افزونه سئو وردپرس Ahrefs

این افزونه سئو وردپرس ابزاری برای جستجوی بازاریاب ها ، وبلاگ نویسان و مشاغل در همه موارد است. بسیاری از ابزارها و ویژگی های مشابه دیگر افزونه ها را ارائه می دهد .

این امکان را برای شما فراهم می کند تا تحقیقات کلمات کلیدی ، تجزیه و تحلیل رقابت ، تحقیقات بک لینک ، نظارت بر رتبه بندی کلمات کلیدی و موارد دیگر را انجام دهید. همچنین یک ابزار دقیق تحلیل محتوای ارائه می دهد که به شما کمک می کند ضمن هدف قرار دادن کلمات کلیدی خاص ، مطالب را بهبود ببخشید.

آن چه که این افزونه به خوبی انجام می دهد تجزیه و تحلیل بک لینک است. ما می توانیم از آن استفاده کنیم تا ببینیم کدام سایت ها به چندین رقبا لینک می دهند ، اما نه ما. این به ما کمک می کند لینک های بیشتری بدست آوریم و مشارکت های بیشتری ایجاد کنیم.

آنها همچنین به ما کمک می کنند تا مشخص کنیم کدام یک از محتواهای مختلف رقبای ما رتبه بندی می کنند که ما نیستیم ، بنابراین ما می توانیم در آن موضوعات محتوا ایجاد کنیم تا بیشتر در معرض دید قرار بگیریم.

 

 

افزونه Seopress

یکی دیگر از افزونه های ساده و در عین حال قدرتمند سئو وردپرس است. این ابزار شامل مانند عنوان متا ، توضیحات ، پشتیبانی از نمودار باز، نقشه های سایت، تصویر و محتوا، تغییر مسیرها و موارد دیگر انتظار داشته باشید.

این با تنظیمات آسان تر برای مبتدیان و کنترل های پیشرفته برای کاربران با تجربه تر ارائه می شود. از نظر ویژگی ها و سهولت استفاده با تمام افزونه های برتر سئو وردپرس موجود در بازار قابل مقایسه است.

 

 

افزونه Keyword tool

این افزونه سئو وردپرس یکی از بهترین ابزارهای تحقیق رایگان کلمات کلیدی است که هم اکنون موجود است. به شما امکان می دهد با وارد کردن کلمه کلیدی به سادگی ایده های کلمات کلیدی را ایجاد کنید.

این پیشنهادات کلمات کلیدی از ویژگی پیشنهاد خودکار گوگل جمع آوری شده است. همچنین پیشنهادات کلمات کلیدی از یوتیوب و آمازون و موارد دیگر را به شما نشان می دهد. این پیشنهادهای کلمات کلیدی گنجینه ای از اطلاعات است. همچنین می توانید با به روزرسانی در طرح پولی آنها ، حجم جستجو ، هزینه هر کلیک و سایر داده ها را برای هر کلمه کلیدی دریافت کنید.

 

 

افزونه Seoquake

ابزاری مفید برای جستجوگرها برای دارندگان وب سایت است. این افزونه اطلاعات مربوط به جستجوگرها را برای هر وب سایت فراهم می کند. این داده ها شامل سلامت صفحه، سن، آخرین به روزرسانی، رتبه الکسا و بسیاری از پارامترهای دیگر است.

این یکی از بیشترین بارگیری شده توسط افزونه های مرورگر توسط متخصصان جستجوگرها است. هنگام تایپ یک کلمه کلیدی می تواند نتایج یکسان نتایج جستجو را به شما نشان دهد. اگر در حال رقابت برای کلمات کلیدی مختلف هستید ، این اطلاعات می تواند بسیار مفید باشد. حتی می توانید نتایج جستجو را بارگیری کنید و داده های جستجوی اکسل خود را تهیه کنید.

 

 

افزونه MonsterInsights

بسیاری از مبتدیان برای تصمیم گیری در زمینه بازاریابی به بهترین حدس خود اعتماد می کنند. وقتی بتوانید به راحتی بینشی را که برای بهبود استراتژی سئو وب سایت خود نیاز دارید ، بدست آورید. به شما امکان می دهد گزارش های قابل خواندن توسط انسان را در داخل داشبورد وردپرس خود مشاهده کنید.

این افزونه سئو وردپرس به شما می گوید کاربران شما از کجا می آیند ، مطالب برتر شما ، آنچه کاربران در وب سایت شما انجام می دهند و موارد دیگر.